Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Refluxosok, gyomorproblémások nektek is előjött jobban minden tavasszal? fórum

Refluxosok, gyomorproblémások nektek is előjött jobban minden tavasszal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
47. lilluska25 (válaszként erre: 46. - Veronika27)
2010. ápr. 11. 15:02

igen énis szoktam,régen ittam is rendesen egy nap 1 ü viz.de máe lassan 1 hét alatt sem fogy el :( ez sem jó.


és neked miota is van ezzel bajod ?ird le légyszi az elejétöp konkrétan neked miota van stb hol voltál miket probáltál.


szia

46. Veronika27 (válaszként erre: 45. - Lilluska25)
2010. ápr. 11. 14:44

Szia!

Nem, nem múlik! Dokihoz nem mentem vissza, mert nem volt betegbiztosításom a költözés miatt. De szeretném mindenképp, ha az itteni háziorvos látna, meg egy vérvizsgálatot minimum, vércukrom jó lenne megnézni.

Néha szedek egy Rupurut nevű savcsökkentőt, attól jobb pár óráig.

Nem tudom, más is szoktam érezni, hogy száraz a szája? Hiába iszok előtte, akkor is érzem! Ez főleg esténként fordul elő.

45. lilluska25 (válaszként erre: 43. - Veronika27)
2010. ápr. 11. 14:27
szia neked beugrott a neved,már irogattunk priviben,csak másik lilla néven voltam...mi van veled ?neked sem mulik azota sem? ?:((
2010. ápr. 11. 14:26
:))
43. Veronika27 (válaszként erre: 32. - Wecuska)
2010. ápr. 11. 13:53
Mit jelent az, hogy nyáladzol? :-o
2010. ápr. 11. 08:48
salvust is ittam,elég szar az ize de meglehet inni.
2010. ápr. 10. 20:27
Súlyos esetben érdemes gasztro-entereológus tanácsát kikérni, mert ennek is lehetnek szövődményei, akár tumoros is. Nekem is van, a hangszálamat tartja folyamatosan gyulladásban a savas felböfögés. A tej az jó lenne rá, de attól meg van ez a szapora léptekkel sűrűn wc-re menés nevű betegségem. Nekem a Salvus víz nagyon bejött igaz ittam már finomabbat. ( pölö unicum ) Régebben lehetett kapni suspensiós oldatokat, az tényleg segített, kár hogy már nincsenek a patikákban.
40. lilluska25 (válaszként erre: 27. - Sicike)
2010. ápr. 10. 19:42

nemtudom ,a green mixet iszom még,anno segitett már nem,de ártani nem árt,milyen gyógynövényre gondolsz???



a chron az is szar ,de az is ugy tudom pszichésen jön ki de nem nagyon tudni miért...bnömnek is van de neki az a fajta amikor egyik gyogyszer sem segit.

39. lilluska25 (válaszként erre: 31. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 19:40
nekem meg pont ellentét.csak a gyomortájon fáj mindig se nyelöcsö se köhögés stb,,,,
38. lilluska25 (válaszként erre: 26. - Wecuska)
2010. ápr. 10. 19:39

nekem nem kell kihozni de nemtudom ezen még mit rontana a terhesség vagyis hova rontaná mert igyis fáj nagyon és egyfolytába.én egy állando nyomást érzek közpépen,tompán



érdekes mert savat stb nem.

2010. ápr. 10. 19:37

nekem most pár napja megint szar és mondom, nemtudom miért.nem cigizek nem KV zok semmi olyat...

doki is meglepödött amikor anno mondtam-

36. c75565e593 (válaszként erre: 34. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 12:01

erre csak a diéta jó, a gyógyszer nekem sem segít..

Volt olyan hogy csak kölest ettem teát ittam cukrosat nem ettem...és elmúlt...de mindég vissza jön főleg tavasszal és ősszel..

35. c75565e593 (válaszként erre: 32. - Wecuska)
2010. ápr. 10. 12:00

Én most ettem tojást.....ez nem tesz jót nekem.

Én ha rosszul vagyok nem eszek olyat ami savat csinál, csak iszok iszok, vizet vagy gyógyteát..

34. Veronika27 (válaszként erre: 33. - Cis77)
2010. ápr. 10. 11:27

Háát legszívesebben a lefolyóba önteném:S

Itt van egy magnéziumos víz, direkt gyomorproblémákra ajánlják, majd azt még kipróbálom, mert egy hónap még, mire ismét M.o-on leszek. Addig maradnak az itteni szerek...

Quamatel nekem sem használt, se a 20, se a 40mg-os.

Mással nem is kísérleteztem.

Csináltam egy probiotikus kúrát, de egyébként is szedek probiotikumot. Lehet, hogy ezért nem fájt sosem a gyomrom?

De a nyelvem lepedékes...

Másnak is?

Hamarosan megnézetem orvossal is, jó lenne egy teljes labor...

33. Cis77 (válaszként erre: 31. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 11:23
nekem szitne midnig a torkom fáj és köhögök. elsőre a salvustól köpködtem én is ,ade azóta kóstoltam a ferenc jóska keserűsós vizet is, hát ahhoz képest meg isteni finom.:D próbáld miv édes után emginni csak 1 dl-t kell este lehúzni
32. Wecuska (válaszként erre: 31. - Veronika27)
2010. ápr. 10. 10:56
nekem is a torkom meg a nyelőcsövem.én már egész jól kikúráltam magam gyógyszer nélkül.sokkal jobb már a torkom,és nyelni is tudok.még mindig nyáladzok mint egy bernáthegyi de az már legalább nem fáj.
31. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Cis77)
2010. ápr. 10. 08:31

Én is vettem Salvus vizet, de nem bírom inni egyszerűen, undorító íze van...


Másnak is van úgy, hogy gyomortájt semmi panasz, csak a nyelőcsőben meg a torokban?

2010. ápr. 9. 21:48
nekem a lansacid vált be és más lansoprazol tartlamú bogyók, előtte meg jó volt a controlloc s egy ideig...volt h két hétig szinte csak "tejfölöstúrón" éltem, másra ránézni sem bírtam:(
29. Szanya (válaszként erre: 9. - Lilluska25)
2010. ápr. 9. 21:37
Nem akarlak megijeszteni, de én a terhesség végefele már dobozszám szedtem a Rennie-t... nem használt semmit, de mást nem mertem.
28. Sicike
2010. ápr. 9. 20:57

Coordinax,Quamatel,Controlloc.

Anyukám is refluxos.

Normaflore,Protexin-ami probiotikum.

27. Sicike (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2010. ápr. 9. 20:55

Hát,ez is igaz.

A stressz csúnya dolgokat csinál.

Igen a szájhagyomán útján is úgy van,aki sok "mérget" (stressz,idegesség) nyel le annak sokat fáj a gyomra,bele...... lehet benne igazság.

A múltkor olvastam egy női magazinban ilyenekről,aztán a visszafolytott szavak-herpesz....stb.

Komolyra fordítva a szót,gyógynövénytartalmú csodaszerekkel nem próbálkoztál?

Jobbulást!

(átérzem,én crohn beteg vagyok:bélrendszert érinti).

2010. ápr. 9. 20:53
nekem is a terhesség hozta ki.
2010. ápr. 9. 20:50
Sziasztok, én is ettől szenvedek, jöttem okosodni tőletetek... Az első terhesség óta van refluxom, pedig a baba kopaszka volt.
24. Cis77 (válaszként erre: 17. - Lilluska25)
2010. ápr. 9. 20:44

a kislányomnak kb 5 cm haja volt és semmi bajom nem volt a terhesség végén miatta.

ellenben mindjárt a foganás után 2-3 nappal majd belehaltam, abból jöttem rá idő előtt, hogy terhes vagyok. ;)

2010. ápr. 9. 20:44
sziasztok.nekem is refluxom van.diétázom,és egy hete iszom a fehér akác virág teát.nekem a torkom készíti ki a reflux.gyomor problémáim nincsenek .
2010. ápr. 9. 20:44

én lansacidot veszek be ha fáj a gyszájam ennyi

többet nem tok tenni

már mindent megpróbáltam

így elviselhető

21. Sziszmoly (válaszként erre: 17. - Lilluska25)
2010. ápr. 9. 20:43

Még milyen nagy volt:)

De tényleg nem használ rá semmi:(

20. Cis77
2010. ápr. 9. 20:43

kifejezetten tavaszi őszi betegség... pech.

nekem is nagyon bedurvult, pedig aug óta jól voltam.

akkor a salvus víz segített, most sajna muszáj volt gyógyszert venni rá.

ilyenkor nagyon kemény diéta.. és kitartás, türelem...


tegnapelőtt volt fentegy állati jó cik a lefientwork-on a diétával kapcsolatban, de mire kimentette mvolna, levették. pedig tök jól leírja hogy mi mennyi ideig van a gyomorban és hogyan hat. meg sokszor keveset kell enni és este már inni is alig.

19. lilluska25 (válaszként erre: 18. - Mariann)
2010. ápr. 9. 20:42
a fájd csill nem jó szinte mindegyik gyomor gyilkos.
2010. ápr. 9. 20:41
Én Nolpazat szedek, és egész jó! Plussz fájdalomcsillapítót, ha nagyon szenvedek...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook