Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randin a volt barátnő emlegetése. Csak számomra jelent rosszat? fórum

Randin a volt barátnő emlegetése. Csak számomra jelent rosszat? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Molyka (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2013. máj. 10. 00:34
:)))))))
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Lexibaba)
2013. máj. 10. 00:19

"Biztos, hogy nem csal meg"


Nem akarok vészmadárkodni, csak nem nem értem, hogy állíthatsz biztosan olyan dolgot, amiről fogalmad sincs.

Árnyékként kíséred a srácot, vagy te vagy Szilvi? Mert ha egyik sem, akkor nem tudhatod.

2013. máj. 9. 23:53

Szerintem ez csak azt jelenti, hogy a srác TÉNYLEG szerelmes volt abba a lányba.


Nem tudom, hogy te voltál-e így. De csak úgy lehet túllépni az ilyen exen ha az illető másnál ugyanúgy megtapasztalja ezeket az élményeket. pl: "jé erről neki is beszélhetek", vagy "de aranyos ő is". Hozzá hasonlít, de csak azért, mert az a tulajdonság stb hiányzik neki.


Szerintem annyit tehetsz, hogy mikor kettesben vagytok nyugodtan, akkor azt mondod neki:

"Ne haragudj, hogy felhozom, mert tudom, hogy szeretted Szilvit, de számomra kezd egy kicsit kellemetlen lenni. Nagyon kedves srác vagy. Szeretném ha új, közös élményeket szereznénk inkább a múlt felemlegetése helyett"


Mondtad, hogy 6 éve vége van a kapcsolatuknak. De a srác szemében még mindig Ő "az a lány".


Biztos, hogy nem csal meg. Szerelmes típus, aki ha valakit megszeret azt el nem engedi.

Csak rajtad áll.

Ér annyit ez a srác, hogy egy picit még várj? fel fog jönni a múlt. max nem mondja ki. Úgymond "felül kell írnod " képzeletben.


Viszont ha tényleg tetszik, akkor olyan személyiségűnek tűnik, aki ragaszkodik.


Ha nem hajlandó arra, hogy elötted (mondjuk még egy hónap múlva is) legalább ne beszéljen Szilviről) akkor elgondolkozhatsz, hogy mit tegyél...

2013. máj. 9. 23:50
És amit észrevettem: már ismerem egy ideje ezt a fiút de nagyon nem foglakoztam vele. Ám mégis feltűnt hogy felvette ismerősnek facebookon Szilvit. Mondom ez nem jelent semmit, ismerik egymást. És akkor kicsit el is hanyagolt engem. Nem az, amúgysem beszéltünk gyakran, de akkor feltűnően eltűnt. És most hogy nézem az ismerőseit, Szilvi nincs fent már neki. Pedig tudom hogy fent volt! Lehet túlkombinálom, de szerintem összejöttek egy kicsit, majd összevesztek és ha nincs ló, akkor jó leszek én is mint szamár....
5. trapiti (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 9. 23:48
Lehet hogy nincs még túl egészen Szilvin...
4. acuko (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 9. 23:48
Igazad van. Ez nem normális. Főleg, hogy már 6 éve szétmentek. Nem egyszerű..
2013. máj. 9. 23:46
Ez nekem sem tetszene, egyáltalán nem....
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 9. 23:44

Nekem is az lenne.

Javasolnám neki, hogy "a következő randira hívjuk el Szilvit is"

2013. máj. 9. 23:41
Találkoztam egy sráccal 3 alkalommal. Aranyos, udvarias, jól elvagyunk. De elég gyakran felemlegeti a volt barátnőjét. Azzal a lánnyal 15 évesen jött össze, és 17 éves koráig volt együtt + 19 évesen újra összejöttek 3-4 hónapra. Lehet csak nekem maradt meg ennyire, de a 3 alkalomnál mindig szóba került a lány. Hogy "Amikor a Szilvihez kijártam..." vagy "A Szilvi volt az egyetlen lány akivel soha sem veszekedtem" vagy "XY mondta hogy a Szilvi annyira megváltozott". Csak nekem ad ez okot gyanakvásra? Egyébként már 6 éve hogy szétmentek, de nekem furcsa...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook