Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Rákos vagyok, nem leprás!" fórum

"Rákos vagyok, nem leprás!" (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. okt. 3. 15:06
Ezzel nem szabad játszani. Én is megyek vissza a dokimhoz, mert nem akarom, hogy azt mondják hogy mehetek kemora vagy sugárkezelésre. Nem szeretnék odáig eljutni soha se. Amúgy méhnyakrák ellen is beoltom magam hogy ne legyen semmi baj. Jobban félek a ráktól mint mástól. :(
961. 7529edede9 (válaszként erre: 960. - Brigi68)
2010. szept. 30. 15:19
igen, bízzatok ti is benne, hogy még sokáig együtt lesztek csak ő is akarjon!
960. Brigi68
2010. szept. 30. 14:34

Sziasztok!

sylo, kitartást kívánok.

rbarso... remélem nem lesz semmi gond nálad!

Nálunk apu néha "erőtlen", sztem egyre kevesebbet eszik, de azért eldolgozgat egész nap, amit bír. Jövő héten megy hasi UH-ra, mellkasröntgenre, PSA-t is néznek majd... Én szívem szerint óvnám mindentől, a sok munkától is és "etetném" mindennel. Most hétvégén kapom meg a Fla.., azt próbálom majd vele szedetni, hátha kicsit erőre kap.

És csak reméljük, hogy még sokáig "jól" lesz.

959. Bigbri (válaszként erre: 955. - Sylo)
2010. szept. 30. 12:56

Szia!


Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!

Vastagbelében is van daganat vagy ott nincsen?

Apukád különben, h viselte amikor megtudta, h tovább terjedt? :(


Brigi

958. judit8103 (válaszként erre: 950. - Linda019)
2010. szept. 30. 07:35

sziasztok


jajj nagyon szomorú dolgok ezek...

957. sylo (válaszként erre: 956. - 7529edede9)
2010. szept. 30. 07:31

Köszönöm! Tudom, hogy így kell tennünk, csak nagyon fáj, amikor hazamegyek és azt látom, hogy Apukám elgyötörten néz rám. Nem panaszkodik ő egy szóval sem, de ahogy ránk néz ... az mindent elárul.


Remélem minden rendben lesz az UH-n, nagyon drukkolok érted.

956. 7529edede9 (válaszként erre: 955. - Sylo)
2010. szept. 29. 17:06

Küzdeni kell, ahány akadály jün szembe azt mind átugrani és meglesz majd az eredménye még ha hosszú is az út. További kitartást, hitet, gyógyulást kívánok.


Nekem fáj a cicim és csomót is érzek, most megint megyek majd UH-ra pedig féléve voltam.

955. sylo
2010. szept. 29. 12:58

Sziasztok Lányok,


Nem jelentkeztem megint egy ideje, de sejtitek, hogy mivel voltunk elfoglalva.

Sajnos bekövetkezett az, amitől a legjobban tartottunk. A múltheti mellkas és hasi CT is egyértelműen kimutatta, hogy tovább terjedt a daganat. Az onkológustól azt a magyarázatot kaptuk, hogy valószínűleg a nyirokrendszer daganata miatt terjedt tovább és még a vese eltávolítás előtt megtapadt a szervezetben, így sajnos ennyi idő kellett neki, hogy látható legyen. Így Apukámat leállítják a kemoterápiás gyógyszerről és megigényelnek neki egy újat, ami sajnos egy hosszabb folyamat. Így most további gyógynövényekkel próbálkozunk a többi mellett, főleg olyannal, aminek májvédő funkciója van.

Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy még mindig jön egy újabb hideg zuhany!

Miért?

Sokszor annyira azt érzem, hogy fáradtak vagyunk az én kis családommal, de küzdünk, mert muszáj!!!


Ti hogy vagytok???

954. 7529edede9 (válaszként erre: 953. - Linda019)
2010. szept. 25. 20:20
Igen, ilyenkor teljesen átértékelődik az ember élete, az egészség a legfontosabb, nem hiába mondják, hogy ha egészséged van mindened megvan.De ezt csak tapasztalat útján érti meg az ember, nem itélem el azt aki másképp gondolja mert ezt úgy is csak az tudja aki saját magán keresztül átéli.És bármilyen morbid, akár köszönetet is mondhatok, hogy beteg lettem mert más ember lettem és lehetőséget kaptam az egészséges életre amiért persze nekem kell tennem.
953. Linda019 (válaszként erre: 952. - Githaj)
2010. szept. 25. 18:58

Én mindig is komolyan vettem, de egy biztos, hogy ideg és megfelelő táplálkozzás mellett fellehet gyógyulni, de ez is olyan, hogy nem lehet tudni mit hozz a jövő. Minden percet ki kell használni. Sajnos aki nem élt át ilyent, nem tudja azt hogy az élet nagyon fontos minden percben.


Csak azt látom hogy senki semmit nem használ ki csak hisztizik. Most ez nincs most az sincs, de egy van, hogy él és egészséges. Sajnos ez sokan nem tudják megbecsülni, hogy élhetnek és egészségesek. Aki beteg az teljesen más hogyan gondolkodik.

Én csak azon gondolkodok hogy megyek előre az életbe és nem gondolok arra, hogy nekem is kéne mennem majd kemora mint anyumnak kellett.

952. githaj (válaszként erre: 950. - Linda019)
2010. szept. 24. 19:58
Mikor én jártam sugarakra, volt ott egy 23 éves fiatalasszony is akinek a méhét eltávolították, szerencséjére már volt egy kislánya, volt 81 éves idos holgy is. A betegség nem válogat kor szerint, ezért komolyan kell venni.
2010. szept. 20. 19:10
Az élet fontos. Minden dolgot ki kell használni az életbe. Nem szabad egy percet se elpazarolni, mert nem lehet tudni, mikor mi fog történni.
950. Linda019 (válaszként erre: 949. - Marott)
2010. szept. 20. 19:08

Velem csak a sebészem meg a ápolok foglalkoztak normálisan. Vagy is hogy oda figyeltek arra , hogy tényleg komoly és nem komolytalanul kezelték. Sajnos pár orvos és nagyon sok ember úgy fogja fel, hogy biztos valami megjátszás, mikor nem.

Komolyan 20 éves műtöttek meg és most vagyok 21... Még nem is éltem és már volt egy ilyen műtétem. Nagyon nehéz volt bemenni és ráfeküdni az asztalra mikor bevittek a műtőbe. Előtte mikor vizsgálaton voltam először a sebésznél pont névnapomkor volt. Igazság szerint senkinek se kívánok ilyent mert ez a legrosszabb betegség a világon. Nekem anyukám rákos volt és el is vitte és küzdött hogy rendbe jöjjön, de a szervezete nem bírta a sok kemot és a műtéteket.

Nem voltam vele olyan jó viszonyba mint mások az anyukkal, de a halála előtt lettünk nagyon jó viszonyba. Ez volt 8-9 éve. 7 és fél éve halt meg. Mikor műtöket olyan érzésem volt mint ha ott lenne. Érdekes érzés volt. Mikor felkeltettek fél óráig sírtam. Szerintem azok az emberek akik nem tudják hogy mit beszélnek (biztos megjátszod magad, biztos csak a felkeltés kelted stb...) azok azt se tudják, hogy miről is beszélnek.... Én januárba döbbentem rá ki a barát és ki nem. Egy barátnőm jött hozzám és azok akiket fél éve ismertem. Vagy is akiket fél éve ismertem azok írtak egy smst, hogy minden okésan ment e...

949. Marott (válaszként erre: 948. - Linda019)
2010. szept. 20. 17:44
Feltétlen menj el orvoshoz,mert ránézésre nagyot lehet tévedni, és akármilyen vizsgaidőszaknál fontosabb, az hogy ez egyértelmű legyen.....Nekem idestová 11 éves vettek ki egy jóindulatú csomót a bal mellemből, 10 évig nyilvántartott az onkológiai gondozó. Ez nem játék!!!
948. Linda019 (válaszként erre: 947. - Miszti3)
2010. szept. 20. 16:36
január 19.én voltam műtéten. Jóindulatú csomót vettek ki. Igen ránézésre, meg hogy nincs beépülve a csomó és mozog ezért jóindulatút jelent.
947. Miszti3 (válaszként erre: 946. - Linda019)
2010. szept. 20. 13:23

Szia Linda!

Ezt csak így ránézésre diagnosztizálta, hogy jóindulatú?

"megint megyek műtétre" - ez azt jelentené, hogy már voltál?

Üdv. Miszti

2010. szept. 19. 10:08

Sziasztok!


Háziorvosnak mondtam nézze meg a csomót, amit megint találtam a mellembe és mondta hogy jóindulatú ez is, de lehetséges hogy megint megyek műtétre, de nagyon nem jó időbe, mert utolsó éves vagyok suliban . :(

945. sylo (válaszként erre: 941. - 7529edede9)
2010. szept. 13. 11:52

Szia,

Én is kívánok Neked kitartást és erőt.

Azt kívánom, hogy légy nagyon egészséges és hidd le, akkor mindened lesz: lesz munkád és megszűnik az a sok rossz ami körülötted van.

Aki tudja milyen betegnek lenni és küzdeni vasakarattal, annak egy munkahely elvesztése csak egy pici töredéke annak amit az egészség nélkül nem élhetne meg.

Kitartást és deukkolok érted!!!

944. sylo (válaszként erre: 940. - Marott)
2010. szept. 13. 11:49

Sziaaa!!!

De örülök Neked, hihetetlen. :-))) 4év! Én tudom, hogy minden rendben lesz, tudod kitartást!!!

943. Bigbri
2010. szept. 10. 19:01

Sziasztok!


Ezek közül Ti szeditek valamelyiket?

Kaldyum retard kapszula?

Lokren filmtabletta?

Sortis filmtabletta?

Tramadolor tabletta?

Milurit tabletta?

Amilozid-B tabletta?

Aromasin tabletta?

Ha igen, az legyen szíves írjon nekem.


Brigi

942. Marott (válaszként erre: 941. - 7529edede9)
2010. szept. 10. 10:12
Az első sorok a lényegesek,tudod ezt megtanultuk. Ha van egészséged, van mindened.... Lehet munkád... mindent megkaphatsz.... csak egészséged legyen!Tudod fő az optimizmus!!
941. 7529edede9 (válaszként erre: 939. - Sylo)
2010. szept. 10. 10:08

Sziasztok,

további kitartást és hitet nektek!

Én túlvagyok az idei második kontrollon is és minden eredményem negatív!!!Legközelebb februárban kell menne ill. a nőgyógy kontroll még lesz év vége felé.Sajnos a munkahelyem elveszítettem, ez most nagyon rossz.De majd lesz valahogy, fő az egészség.

940. Marott (válaszként erre: 939. - Sylo)
2010. szept. 10. 09:58

Szia Sylo! Tudod, a problémákat megoldjuk hátradobjuk, és mászunk-mászunk kifelé!!!! Ügyesek vagytok,jól tudjátok kezelni a dolgot, továbbra is kívánok nagyon sok erőt a harchoz!!!

Énrólam annyit, hgoy szeptember 25-én leszek 4 éves túlélő /remélem/ harcos. Október 7-én CT, van már majré, de lesz ez még rosszabb is(: úgy október 4-5-én.

939. sylo
2010. szept. 10. 08:35

Drága Lányok,

Nagyon régóta nem tudtam jelentkezni. Nem sok időm volt a nyáron. De most itt vagyok:-)

Mi továbbra is küzdünk és harcolunk, muszáj.Túl vagyunk a 4.havi kemoterápiás gyógyszeren, de sajnos problémák folyamatosan jönnek. Most nagyon kínlódunka bőr problémákkal, mivel Apukám talpán és tenyerén szinte papírvékony lett a bőrfelület.Most próbálkozunk egy krémmel, nagyon bízom benne, hogy valamit javíz a helyzetünkön.


Meséljetek,hogy vagytok???


Kedves Brigi,

Kérlek fogadd őszinte részvétemet! Kívánom, hogy legyetek erősek!

938. Marott (válaszként erre: 934. - Bigbri)
2010. szept. 7. 19:49
Fogadd őszinte részvétem, hidd el neki már könnyebb...
937. Bigbri
2010. szept. 6. 23:16
Köszönöm!
936. Brigi68
2010. szept. 6. 08:55

Brigi,

őszinte részvétem!

935. 7529edede9 (válaszként erre: 934. - Bigbri)
2010. szept. 5. 20:09

Szia,

hát nem ilyen hírt vártam.

Fogadd őszinte részvétem.Kitartást, hitet a továbbiakhoz.

934. Bigbri
2010. szept. 5. 17:41

Sziasztok!


Sajnos a mai napon reggel 9:45kor meghalt szeretett Cili mamám. :(

2010. aug. 28. 10:13

Sziasztok,

írjatok, hogy vagytok!

Nekem mostanában volt a kontroll, még a véreredmény nincs meg azon kívül minden ok.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook