Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rajtam kívül van olyan aki még nem volt nyaralni soha barátokkal, szerelmekkel? fórum

Rajtam kívül van olyan aki még nem volt nyaralni soha barátokkal, szerelmekkel? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
12. d8e82b94f7 (válaszként erre: 10. - B65a8eb9d1)
2011. júl. 9. 12:48
szerintem nem gáz...bár egyedül nem találnám fel magam.vinnék könyvet olvasgatnék vagy vmi jó kis újságot.közben napozhatsz is.ha meleged van bemész a vízbe úszkálsz....nem tudom én mondjuk egyedül nem tudnék elmenni mert uncsiznék.a könyv is csak egydarabig kötne le....
2011. júl. 9. 12:48
Én nem vagyok szingli, családom van, de még életemben nem láttam a Balatont. 10 éves házasok vagyunk és még SOHA nem voltunk nyaralni, azt se tudják a gyerekeim mi az, sose volt rá pénzünk. Tudom hogy ez nem vigasztalja a topikindítót, de nekem is szar, különösen a gyerekeim miatt.
2011. júl. 9. 12:45
Nincs fürdőruhám sem, direkt nem vettem, mert ha már úgysem jön el velem senki akkor minek tároljam a szekrényben .. :/ De egyedül olyan izé lenne kimenni a strandra nem? :/
9. d8e82b94f7 (válaszként erre: 8. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 9. 12:42
plusz hátha pont ott talál rád a nagy "ő" :)
8. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - B65a8eb9d1)
2011. júl. 9. 12:39
Tényleg: menj ki a strandra, viszel egy jó könyet-úszol stb...
2011. júl. 9. 12:39

Én sem voltam sosem nyaralni túlzottan... És főleg azért mert nem volt pénzem rá vagy ilyesmi. Amikor volt még barátom akkor nyaranta elmentünk páran egy közeli nyaralóhoz és ott voltunk egy hetet, de kb. ennyi, szóval igazi nyaralás sosem volt...

Családdal meg azért nem járunk évek óta sehová mert ugyancsak nincs rá keret. A másik meg, hogy én 15 éves korom óta minden nyáron dolgoztam, így amíg a barátaim fesztiváloztak, én melóztam. Szóval azt hiszem hasonló cipőben járunk.

Idén először összekuporgattam egy kis pénzt és el tudok menni belőle Hegyaljára a barátnőmmel meg a többi ismerőssel.

Nekem a legjobb barátnőm már dolgozik, így sose ér rá velem menni akárhova is, ráadásul nemrég lett egy barátja úgyhogy hétvégén meg vele van...úgyhogy néha nekem is előjön, hogy nem foglalkozik velem senki stb, de megtanultam elfoglalni magam...


Na kicsit hosszú lett, de a lényeg, hogy kb. én is úgy vagyok, ahogyan te:) Fel a fejjel!:)

2011. júl. 9. 12:37

én is csak 1x voltam a Balatonon,és nem is szándékozom menni többet....nem csak oda, sehová....

MINDEN jót kívánok neked:)

2011. júl. 9. 12:36
hát ez nem jó.nekem sincsenek barátnőim meg barátaim sem....bár nekem van párom meg egy imádnivaló anyum akikkel tudok beszélgetni meg menni ide oda.....ha közelben lennél én elmennék veled strandra (: tavaly nyáron am nekem is ez volt a bajom.én mindig mentem volna de az ismeretségi körömből soha nem akartak jönni.....
4. Vikianya (válaszként erre: 3. - Vikianya)
2011. júl. 9. 12:36
vagy szervezz hoxa talit :))
2011. júl. 9. 12:35

vannak társas utazások. Olyat kéne keresni, ahol fiataloknak való programok vannak, így tuti lesz a te korosztályod. Könnyű új barátságokat kötni ilyen helyen. Én tuti elmennék, ha egyedül lennék.

Sok sikert

2. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - B65a8eb9d1)
2011. júl. 9. 12:33

Testvéred van? akivel jóban vagy? meert ha igen pár napra kifizethetnél egy szállást, és lemehetnél Balatonra.

Fel a fejjel:)

2011. júl. 9. 12:31

Még soha nem voltam nyaralni barátokkal, osztálykirándulásokon kívül.

Szüleimmel is 1x voltunk a Balatonon, akkor lehettem úgy 8 - 9 éves. Szóval kb. semmire nem emlékszem:S

Rossz nézni hogy mindenki megy mindenfele, én meg kaptam 2 hét szabit a munkahelyen és sehová nem tudok menni a diszkókon kívül:/

2 barátnőm a párjával megy nyaralni, a harmadik dolgozik, a negyediknek sehová nincs kedve elmenni, pénze sincs.. Még strandra sem, ő csak diszkóba hajlandó eljönni. Egész nap otthon ül, filmet néz... nekem meg pénzem lenne, de nincs kivel elmennem sehová :/

Ugye még kapcsolatom sincs ..

Teljesen úgy érezem hogy lemaradok mindenről, a többi velem egykorú, sőőt, még a fiatalabbak is sokkal inkább előttem járnak..


Nincs kapcsolatom oké.. sokat sírtam meg nyávogtam emiatt.. de olyan barátaim sincsenek akikkel bárhová elmehetnék, hogy felejtsek és érezzem azt hogy gondolnak rám, fontos vagyok valakinek :S


Csak bámulom és hallgatom a többiek élménybeszámolóját.. ha párom nincsen akkor legalább legyen kivel elmennem valahová, de hogy ilyen ember sem létezik ez szomorú.

Olyan rossz érzés ez:(


Itthon napozok, internet, tv. Ennyi a programom. Senki nem ér rá semmire:S

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook