Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rademacher-kúra fórum

Rademacher-kúra (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 18. 12:08

Hmmmm... Én sajna most iszonyúan meg vagyok hízva... már háromjegyű lettem. :o(

És csak 163 centi vagyok... Tehát hozzám képest nincs miből fogynod. ;o)

Épp ezért én indításnak szánom ezt a kúrát...

A tornázást egyelőre nem mondanám szokásnak, bár volt több időszakom is, mikor naponta csináltam (nem is olyan rég), de most elhatároztam, hogy hétfőtől ismét naponta mozgok.

Én is a méregtelenítő tulajdonsága miatt is választottam ezt a kúrát. Meg azért, mert szerintem könnyebben tartható, mint a legtöbb...

12. baba0214 (válaszként erre: 11. - Napra_forgó)
2009. jan. 18. 10:58

Szia!

Hát pedig van miből fogynom :) 168 cm vagyok és jelenleg 77 kiló :) A koszorúslányos képeken voltam 70 kiló, ez most augusztusban volt. Sokat tornáztam, 90 napos diétát csináltam, de sajnos kb október óta nagyon zsúfoltak a napjaim és nem volt időm tornázni és össze vissza ettem. Azért hagytam abba ezt a kúrát, mert egyrészt nem bírtam ellenállni a kajáknak, másrészt elkeserített, hogy senki nem tart velem. Lehet ez pszichés dolog, de szeretem ha van kivel megbeszélnem :) Te tornázol? Mennyit szeretnél leadni? Egyébként nagyon egészségesnek tartom a méregtelenítést. Üdv. Barbi

11. Napra_forgó (válaszként erre: 10. - Baba0214)
2009. jan. 18. 08:43

Szia!

Én is örülök, ha velem tartasz. :o)

És miért hagytad abba?

Én kedden kezdem, mert nem volt időm bevásárolni hozzá, és itt ma semmi nincs nyitva. :o)

Sebaj, hétfőn legalább tartok egy felvezető napot... Kevés kaja, sok zöldség...

A képeid alapján Neked nem nagyon kell fogyni... Nekem sajna annál inkább... Tehát lehet, nekem több megy le. De már a négy kilóval is elégedett lennék. :o)

2009. jan. 18. 08:08

Szia!

Két napig csináltam, de nagyon jó kúra. A két nap alatt két kiló ment le. Jó lenne, ha elkezdenénk együtt, ha van kedved. Nekem mindig jobban megy, ha van kivel megbeszélnem. :o) Szerintem 1 hét alatt akár 4 kiló is lemehet és nagyon jó méregtelenítő is.

2009. jan. 17. 11:08

Szia! Remélem, nézelődsz erre...

Mi lett a vége a kúrának?

Én épp most gondolkodom, hogy megcsinálom...

Jó lenne valami biztató tapasztalat. :o)

2008. dec. 16. 18:30
A második nap is gyorsan eltelt. Reggelre mínusz 1 kilót mutatott a mérleg. Már várom a 7. nap eredményét.
2008. dec. 15. 21:02
Ma volt az első napom, nagyon jól ment. Nem ettem az alaplevest, de a lent szereplő mintaétrendet követtem.
2008. dec. 14. 15:11

MINTAÉTREND

reggeli: citromos víz, gyümölcs ízlés szerint

tízórai: alma, egy marék földimogyi

ebéd: alapleves, párolt zöldség

uzsonna: marék apró mandula, gyümi

vacsora: alapleves, zöldség

2008. dec. 14. 15:09
A sok zöldség és gyümölcs felgyorsítják az anyagcserét és segítenek a szervezetnek megszabadulni a felhalmozódott felesleges salakanyagoktól. Reggel citromos vizet kell inni, napi ötszöri étkezés engedélyezett.
2008. dec. 14. 15:06
A diéta 7 napján szinte semmilyen nehéz táplálékot,szénhidrátot nem szabad magunkhoz vennünk. Ellenben folyamatosan fogyasztható zöldség, gyümölcs, többnyire nyersen, jobb esetben főzve, vagy párolva.Fontos a folyadékbevitel.
2008. dec. 14. 15:03

Itt megtudhatsz róla mindent:

[link]

Jó lenne, ha valaki velem tartana! :-)

2008. dec. 14. 14:48
Megírnád a kúra lényegét, sstb.Nem tudunk róla semmit, hátha lenne aki veled tartana.
2008. dec. 14. 14:38
A Rademacher-kúra egy hét napos kúra, amely a vegetáriánus étrendet részesíti előnyben. Sokféle diétát kipróbáltam már, de most karácsony előtt szükségem van egy gyors és hatékony méregtelenítésre és azt gondolom ez az lesz számomra. Bár nagyon nagy önfegyelem kell, hogy ne csábuljak majd el a sok édesség láttán.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook