Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( fórum

Rá kell jönnöm, hogy nem szeret :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
122. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 121. - Nincs jövő)
2010. okt. 5. 16:40
Természetesen nem mindenki szent akit megcsalnak. De akkor is gerinctelen dolog csalni. Ki kell lépni a kapcsolatból, nem menekülni másnak az ágyába egy-egy szebb percért, mert attól még a szar szar marad otthon. Nem kell ahhoz egy harmadik személy, hogy az ember szembenézzen a kapcsolatával otthon, és döntsön felette. Ha valami nem jó, meg kell próbálni rendbehozni. És ha nem lehet, abba kell hagyni. A másik sokszoros megalázása nem megoldás semmire senkinek.
121. nincs jövő (válaszként erre: 120. - Tamianyu)
2010. okt. 5. 16:30

Szerető lettem, vagyok. És gyűlölöm a férjemet, hogy ide jutottam.

És nem a szex miatt lettem szerető. Egy társra vágytam. Egy igazi társra.


Igen a szerető felelős.

De hol van a felelőssége azoknak a házastársaknak akik belekényszerítik a társukat ebbe az ocsmány helyzetbe. Azok a házastársak akik nem hajlandóak leülni beszélgetni. Azok a házastársak akik az anyagiak miatt behunyják a szemüket és kitérnek az őszínte bevallás elől. Nem mindenki áldozat akit megcsalnak. Sőt !

120. Tamianyu (válaszként erre: 119. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 5. 14:51

Én nem tudom azt elfogadni,amikor egy szerető azzal tolja át a saját felelősségét,hogy ő nem hibás,mert nem ő házas.Ami annyiban igaz,hogy a szeretője tetteiért nem ő felelős,de a sajátjaiért igen.És ne csodálkozzon,hogy milyen megítélés alá esik,aki egy ilyen kapcsolatot fenntart.Ez az eset meg tényleg leg-leg....Ettől jóérzésű ember gyomra felfordul amikor ilyet hall.

Nem azt állítom,hogy nem szerethet egymásba 2 elkötelezett ember,És ahol megtörténik,ott valóban gondok vannak a kapcsolatokban.De akkor is,nem az lenne a normális módja ilyen esetekben,hogy rendezzük sorainkat ha változtatni akarunk?Leülünk otthon,és átbeszéljük az életünket,megadva a változtatás a döntés lehetőségét a párunknak is.Nem megalázzuk hülyére vesszük,megcsaljuk,becsapjuk...

Aki meg hosszú ideig tart fenn ilyen viszonyt,az tuti nem akar változtatni,csak szórakozásra kikapcsolódásnak kell neki szerető.Csak az gáz,hogy a szeretők elhitetik magukkal beléjük szerelmesek,és nem tudnak józanul reálisan gondolkodni.Annyira beveszik a szeretőjük meséit,hogy maguk is elhiszik amit szajkóznak.

Annyira beszűkült tudat állapotban vannak,hogy nem veszik észre,a szép meséket nem követik tettek.

Ha meg kiborul a bilik,akkor 99%-ban őket dobják.

119. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 117. - Tamianyu)
2010. okt. 5. 10:36

Hát igen. Nem volt egy finom fogalmazás, de igaz.:)

Nekem az a véleményem, hogy azok az emberek akik szeretőt tartanak egyszerűen gyávák és önzőek. Gyávák, mert nem képesek a kapcsolatukról dönteni, ill. a problémákat megoldani. Ezért menekülnek. És mindig van, aki ehhez asszisztál: a szerető. Támogatja a gyávaságában.

Mondjuk az alább felhozott eset elég kirívó, mert akik belemennek szeretői kapcsolatba, azok nagy része sem vállalná be ezt a morbid helyzetet. Ez tényleg a leg-leg-leg.

118. f36e266467 (válaszként erre: 117. - Tamianyu)
2010. okt. 5. 09:38
Bezonyám :O)))
117. Tamianyu (válaszként erre: 105. - Félős nyuszi)
2010. okt. 5. 08:48

Hát van valamiféle gondolkodásmódod....

Ha valaki rosszul választott,és később jött rá,akkor ott a válás lehetősége.Senki nincs hozzá láncolva a másik emberhez,bárhogy is állítja.De akkor nem kell gyártani a gyerekeket felelőtlenül!Mégis milyen példa lehet előttük egy ilyen apa?Még az anyja hasába van,de már cafkákat hurcol az apjuk a közös otthonukba,az ágyukba.És milyen nőnek kell ahhoz lenni,hogy ehhez gyomrod legyen?

Azért ha lehet ragozni,hogy egy ilyen kapcsolat mennyire undorító,ekkor ez a felállás a leg leg legek között van....

És azt valóban nem tudhatod mit hoz a jövő,de választási lehetőséged mindig van kinek az ágyában landolsz.

116. b73e24f31f (válaszként erre: 105. - Félős nyuszi)
2010. okt. 5. 06:51
Ezt úgy mondod, mintha nem lenne választási lehetőséged, hogy kezdesz e családos emberrel vagy nem. Nem vagyunk állatok, tudunk helyesen cselekedni akkor is ha az ösztön és az érzések mást diktálnak!
115. f36e266467 (válaszként erre: 114. - Ht keksz)
2010. okt. 4. 21:33

Figyi. Ha a topic indító panaszkodik, hogy ezért dobták, akkor ha erre azt írod, hogy ne izguljon, ez nem lesz igazi kibékülés, akkor ezt mit jelent?


Miért kell nektek sunyiban várni a pasit, aki nem akar titeket eléggé?


Nőjjetek fel és tiszteljétek magatokat eléggé, hogy teljes kapcsolatot kapjatban éljetek. Merjétek felvállalni a rizikót, hogy ha teljes kapcsolatban vagytok és nem jól választotok, akkot titeket fognak megcsalni.


Sokan inkább ezért lesznek szeretők, mert így ők lehetnek a megcsalásban.


Bátorság! Jellem!


És akkor lesz önértékelés is!

114. ht keksz (válaszként erre: 113. - F36e266467)
2010. okt. 4. 21:26
Elnézést,akkor kevésbé érthetően fogalmaztam.
113. f36e266467 (válaszként erre: 112. - Ht keksz)
2010. okt. 4. 21:23
Szerintem ezt írtad.
112. ht keksz (válaszként erre: 109. - F36e266467)
2010. okt. 4. 21:22
Nem azt írtam,hogy arra várjon,hogy újra elhidegülnek,és akkor majd ő újra előtérbe kerül!!!
111. f36e266467 (válaszként erre: 110. - Ht keksz)
2010. okt. 4. 21:21
Szerető vagy?
110. ht keksz (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 4. 21:20
Én is ilyen kapcsolatban élek.. azért az érezni,tudni lehet,hogy szeretnek-e vagy nem.
109. f36e266467 (válaszként erre: 108. - Ht keksz)
2010. okt. 4. 21:19

Igen, valóban érdemes erre apellálni, mint a hiéna.


Várni, hogy szétessen a másik kapcsolata.


Szép gondolat :O))))

108. ht keksz (válaszként erre: 1. - Beledöglök)
2010. okt. 4. 21:15

Nem lehetséges,hogy a neje megneszelt valamit,és most kapaszkodik a férjébe?

Szerintem,ha javul is a viszonyuk,csak időleges..ami egyszer ilyen szinten elromlott,az sérülések nélkül nem állítható helyre.

107. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 105. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 20:58
Figyelj! Én elhiszem, hogy a legtöbb szerelmes ember nem látja a fától az erdőt. Most elkábít a dumájával........De! Próbáld meg egy kicsit kívülállóként értékelni a pasit és ezt a kapcsolatot, és akkor tisztábban fogsz látni. Ennek a pasinak tökmindegy hogy Te vagy valaki más hempereg a hitvesi ágyban. Bárki megfelel, aki erre hajlandó. Ez egy értéktelen ember. Gondolkodj! Azt hiszed veled nem tenné meg ugyanezt, ha Te lennél az egyes számú?
106. f36e266467 (válaszként erre: 105. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 20:30

Ha jellem vagy ,akkor egy fokkal jobban tudod, mint azok, akik letojják a másik ember érzéseit. Csak a sajátjuk érdekli őket.


Hát van még mit fejlődniük.


Addig csak szívnak az életben.

2010. okt. 4. 20:26

Ezt igazán csak az érti meg,aki volt hasonló helyzetben.

Tudjátok,az ilyen embereket 1 éve még én is mélységesen elítéltem.

De soha nem lehet tudni,mi késztet az embert arra,hogy másnál keressen vigaszt.

Az,hogy valaki fiatalon rosszul választott,attól nem kell élete végéig/főleg 30 évesen/úgy élnie mint egy 80 éves öregember.

Nem szép,és kegyetlen ez az egész több emberre nézve is.

De SOHA nem tudhatod,hogy számodra mit tartogat a jövő!

104. f36e266467 (válaszként erre: 102. - B73e24f31f)
2010. okt. 4. 19:45
Van benne valami. Aki meg ebben aszisztál, hát az sem egy nagy jellem.
103. b73e24f31f (válaszként erre: 101. - F36e266467)
2010. okt. 4. 19:41
Hát igen, 29 évesen lehetne már annyi esze, hogy felmérje a helyzetet! Felháborító, de tényleg! :S
2010. okt. 4. 19:39
A pasi szóra sem érdemes...egy patkány, nem érdemli meg a feleségét, sem a gyerekeit, akik nem tudják mekkora rohadék apjuk van!
101. f36e266467 (válaszként erre: 95. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 19:39

Tudod félős nyuszi van egy mondás: Hasonló a hasonlót vonza.


Ha gusztustalannak tartod, akivel hemperegtél, akkor te sem vagy különb.


Zavar, hogy elitélnek? Tapsoljanak hozzá, hogy más férjével hemperegsz? Próbálod rájuk kenni a saját jellemtelenségedet?


Mindenki hibázhat, de ha ezt ennyi időn keresztül tetted, az nem hiba. Az tudatos.


Az élet teljesen igazságos.


Azt kapjuk, amit érdemlünk.


Egy szerető ne nyafizzon. Azt kapja, amit érdemel.



Ha majd egyszer szerelmes leszel és a pároddal gyereket fogtok várni és egy lány majd ide a hoxára irogatja, hogy a férjeddel milyen kellemes hemperegni, akkor megérted, hogy miért nem tapsolnak most neked, akiknek van egy kis érzelmi inteligenciájuk.

100. b73e24f31f (válaszként erre: 95. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 19:38
Majd amikor a te férjed fog félrekefélni a saját ágyatokban akkor őt is kérdezd majd meg, hogy jól esett e neki a hempergés!!! Az előbb azt írod milyen gusztustalan, hogy a hitvesi ágyba visz téged, most meg azt írod jól esett...na az ilyen nőket szokták a pasik kihasználni és eldobni, mint egy koszos pzs-t. Tetszik vagy nem tetszik a véleményem elítélendő amit csinálsz/csináltál!
99. b73e24f31f (válaszként erre: 94. - Tamianyu)
2010. okt. 4. 19:35
Számból vetted ki a szót!
98. b73e24f31f (válaszként erre: 85. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 19:31
Már bocsi de te is abban az ágyban vagy, akkor te is gusztustalan vagy, úgy vagy vele együtt, hogy erre gondolsz. Hogy lehet ennyire lealacsonyodni?
97. b73e24f31f (válaszként erre: 84. - 73cdbfbb2c)
2010. okt. 4. 19:30
Ebben nagyon igazad van! Nekem is gázos ez a helyzet! Még mindig azt mondom, hogy nem értem, hogy egy nő hogyan útálhatja magát annyira, hogy ilyen csúszó-mászó sunyi alakkal legyen, ráadásul utolsóként a sorban....???
96. Tamianyu (válaszként erre: 95. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 18:43
Hát,tapasztald majd meg a másik oldalt is gyerekkel a hasadban,a többi meg a szoknyád alatt....
95. félős nyuszi (válaszként erre: 94. - Tamianyu)
2010. okt. 4. 18:27

1.nincs férjem.

2.az,hogy ez a pasi idáig jutott kizárólag az ő és a felesége hibája

3.jól esett a hempergés:)

94. Tamianyu (válaszként erre: 93. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 17:38

Igen,embereken gázol át,ahogy te is...

Mert az,hogy ő milyen ember téged nem ment fel az alól amit teszel tettél.Nehogy még te legyél a szenvedő fél,akit sajnálni és megérteni kellene!

Miféle nő vagy te,aki tudod,hogy gyereket vár a felesége,te meg a férjével henteregsz,ráadásul az ágyukba?!Mit szól hozzá a férjed?

93. félős nyuszi (válaszként erre: 92. - D10c9aeb45)
2010. okt. 4. 17:18

Köszi neked.Főleg azt,hogy te legalább nem engem ítélsz el.Nem vagyok szent,tudom.

Csak hittem valakinek,akinek nem kellett volna.

A családját persze,hogy nem hagyja el,annál ő sokkal önzőbb,hogy lemondjon a vagyonról.

Meg miért is hagyná el?

Ha én nem leszek neki,lesz más.Előttem is volt.

Így élheti tovább a kettős életét úgy,hogy embereken gázol át.

Sajnálom az utánam következőket!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook