Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Qilive 600114761 konyhai robotgépről van valakinek tapasztalat? fórum

Qilive 600114761 konyhai robotgépről van valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


6. Gyöngybagoly (válaszként erre: 4. - Anyagi)
jan. 25. 17:59

Nem arról van szó, hogy nem élet az élet nélküle, hanem az egészségügyi problémáimról, amik megakadályozzák, hogy normálisan ahogy a betegségem előtt, végezzem a napi teendőimet.

Azért köszönöm!

5. Gyöngybagoly (válaszként erre: 3. - Anyagi)
jan. 25. 17:56
Keresgéltem véleményeket róla, de nem találtam. Nekem is van kézi robotgépem, szeretem is, még megfelelő edényem is van! Csak sajnos van egy "kis" problémám. Szedek egy gyógyszert, (nem hagyhatom abba, és semmi nem segít. Magnézium, B komplex stb. Mindent, amit az orvos ajánlott) aminek a mellékhatásaként ízületi fájdalmaim vannak, begörcsölnek a kezeim, ujjaim. Ebből adódóan kínszenvedés minden. És amikor megláttam az akciós újságban, arra gondoltam ez jó lenne nekem.
4. Anyagi (válaszként erre: 3. - Anyagi)
jan. 25. 16:12

Ezzel együtt, biztos vagyok benne, hogy ha annyira vágysz rá, meg fogod venni! Mert nem élet az élet nélküle! :))) Muszáj kipróbálni... :))


Használd egészséggel!!!

3. Anyagi (válaszként erre: 1. - Gyöngybagoly)
jan. 25. 16:09

Nem ismerem a típust én sem, de...

Had ajánljam, hogy mielőtt megveszed, próbálj megtudni valamit a hangjáról! Mármint a hangjának az erejéről!!!


Anno én is nagyon vágytam egy hasonló csodára és meg is kaptam! :)

Kipróbálás után az volt a tapasztalatom, hogy zavaróan nagyon hangos!

A hosszabb távú tapasztalat pedig azt mutatta, hogy viszonylag kevésszer használtam, mert nagy, nehézkes elővenni és tárolni.

Szóval inkább visszatértem a kézi robotgéphez.

Az is kever, dagaszt, habot ver... Szóval mindent tud - csak kell hozzá egy megfelelő méretű keverőedény!

2. simple (válaszként erre: 1. - Gyöngybagoly)
jan. 25. 14:37
Konkrétan erről nem tudok véleményt mondani, de van egy ilyen márkájú facsarógépem, annyira röhejesen olcsó volt, pár ezer ft, hogy megvettem kipróbálni, de végül nagyon jónak bizonyult. Már vagy 3 éve facsarok vele állandóan, és kiválóan működik, bírja.
jan. 25. 14:03
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a Qilive 600114761 konyhai robotgépről? Az egyik áruházban most nagy akció van rá. Régóta szeretnék valami hasonló segítséget a konyhámban, de elég borsosak az árak.Ez beleférne a keretbe, de nem találok róla véleményeket. A segítségeteket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook