Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Püspökladány és környéke fórum

Püspökladány és környéke (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. dec. 16. 22:17

A mi családunk sem kérte az új védőoltást, nem igazán lehet ezt tudni, hogy mennyire biztonságos, annyi mindent hall az ember, hogy még 2 év múlva is lehet mellékhatása, meg hát ha olyan fontos lenne, akkor kötelezővé tennék...szerintem.

Öcsém már ma szánkózott, holnap én is csatlakozom hozzá, holnap megyek haza Debrecenből a koliból:)

Szép estét!

2009. dec. 16. 19:06
Neekm tavaly is bevállt.Igy azért oltattam be magam. De csak a HAGYOMÁNYOSSAL.Az ujjat inkább kihagyom.
2009. dec. 16. 19:01
Én nem kértem, mert nem igazán bíztam benne pedig a unkahelyemen ingyenesen lehetett kérni.
2009. dec. 16. 18:50

üdv köztünk bendenóri.hogy vagy?



De rossz lehet nekik.szegények.reméljük már holnapra tudnak szánkozni. :)Fene vinnél el azt a allergiát.nagyon összejött minden most neketek. :S

Nem vagyunk még hála.De már a náthán torokfájáson átestünk.De ez nálunk visszatérö eset. Én kaptam védőoltást de csak a régit kértem.ti hogy álltok a védőoltással?

63. gne2
2009. dec. 16. 18:16

Sziasztok! :)

A lányom vasárnap óta lázas, mandulagyulladása van, én hétfő óta vagyok vacakul, plusz még az allergiám is tombol napok óta, úgyhogy ma nem volt szánkózás. :( Talán holnap majd, ha már kicsit jobban lesz a csajszi, akkor kiengedem. Nincs hangja, úgy be van rekedve. A kicsi még bírja, szájmaszkkal etetem, nehogy elkapja tőlem.

Máskor azonnal mennénk szánkózni, úgy sajnálom, hogy nem mehetünk. :(

Ti jól vagytok? Még nem kaptad el az influenzát? Már sokan betegek a városban, kedden a gyerekorvosnál is tömve volt a váró szokás szerint.


Szia bendenori! :)

2009. dec. 16. 17:25
Sziasztok, én Nagyrábén lakom:D
2009. dec. 16. 17:20
Szia mia!:) Be köszöntött a tél.kicsik élvezik?
60. gne2
2009. dec. 13. 15:55
Meglátod, használ majd a torna! Fiatal vagy még, sokat javíthat! :)
2009. dec. 13. 14:07

Szegényke picike.Jó rosz lehet ilyenkor.Eddig nem volt oviba a csajszi?Lassan mi is készülödünk.Most a mézest mi kihagyjuk lehet.

Jol vagyok köszke. A mult héten már voltam is tornán egy héten kétszer van kedd és csütörtök.De nagyon jó.Igaz lett olyan izomlázam.:)Nekem se tetszik az idő.Olyan hideg van.Egy kicsit lehetne enyhébb.

58. gne2 (válaszként erre: 57. - Marcsi87)
2009. dec. 12. 19:56

Szia! :)

A kicsi 2 oltást kapott csütörtökön és azóta nagyon nyűgös, aznap lázas is volt.

A lányom már nagyon unja magát, úgyhogy hétfőtől megy oviba. Így legalább lesz időm kicsit készülődni karácsonyra, és összeszedem, hogy miket is készítsek, lehet, hogy a mézesből megsütök egy adagot!

Te jól vagy? Ritka ronda idő van/volt ma! Alig voltunk kint. :(

2009. dec. 12. 11:56
Szia!miujság? rég beszéltünk.
56. gne2
2009. dec. 3. 20:20
Én is! :)
2009. dec. 3. 19:37
Megjöttem. :)
54. Marcsi87 (válaszként erre: 24. - Ca2ffaf6c3)
2009. dec. 2. 21:19
Szia bozontka! Még most olvastam vissza :)Látom te is közel laksz :))Hogy vagy?
2009. dec. 2. 21:17
Én is itt vagyok bár későn ami azt jelenti nem is maradok sokáig. Hogy vagytok? Kicisk jol vannak? Nem betegeskednek?
52. gne2
2009. dec. 2. 19:10

Itt vagyok! :)


Szép estét mindenkinek aki olvassa! :)

2009. dec. 1. 20:17
oké szia nektek is jó éjt.
50. gne2
2009. dec. 1. 20:07

Most mennem kell, a kicsit etetem. Aztán vasalok. :s

Jó éjt nektek! :)

49. gne2
2009. dec. 1. 20:06
Persze! :D Anyukámékhoz közel laknak, sokszor szoktam velük (a családjával is) találkozni!
2009. dec. 1. 20:03
Na az lehet.Ismered Sápon Dajka Jánost(Janesz)?iskolából ismerem én is. Osztálytársammal jártak 1 évig azt hiszem.
47. gne2
2009. dec. 1. 19:59
Nem, szerintem őt ismerheted esetleg a munkahelyéről! Engem esetleg a városból vagy a piacon láthattál. :)
2009. dec. 1. 19:29
bejelöltelek.Hm de ismerösek vagytok :)férjed is vasutas?
2009. dec. 1. 19:23
oké :) pill akkor be is jelöllek.
44. gne2
2009. dec. 1. 19:07
Írtam! :)
2009. dec. 1. 19:05
nyugi ez nekem se jött be. Tényleg oylan karámos :) ez még ezembe se jutott :)Igen rákoczi utcának hivják. Na még ott nem voltam.Be kéne néznem egyszer mert oylan régen vettem magamnak már valamit. Van iwiwed?Már csak azért hogy megnézhessük egymást igy elsönek. ha nem kori még :)))
42. gne2
2009. dec. 1. 18:52

A konyha nekem is nagy mumus volt! :D Eddig a nappaliban ettünk, de meguntam, hogy mindig tiszta morzsa minden.

Ma este még vasalnom kell, ami szintén nem tartozik a kedvenceim közé... :( De vettem egy szuper vasalót, így gyorsan megy, és könnyen, ha már rászánom magam.


Én a Rákóczi utcai turit szeretem. Azt hiszem, az az utca neve. :D Ami a Lidl-lel szemben van. Gyerekruhákban szerintem veri a bármelyiket! Rengeteg van, és nagyon jók. Igaz, drágább mint a többi, de nagyon szép cuccok vannak, senki meg nem mondja, hogy turis! A csajszika szinte minden ruhája onnan van, Kute, Zara, NEXT, George, Girl2, stb. És ugye a micimackós rucik is elérhető áron vannak itt! Szerintem megéri, sokszor tényleg csak címkés ruhákat hozok el, ami a boltban többezer forint lenne, én meg egy nagy szatyor cuccért fizetek ennyit! Nem megy tönkre, nem nyúlik ki, tényleg minőségi. A piacon drágábban vettem neki melegítőt, mint itt farmert! Kisfiú ruhákat pedig még boltban sem nagyon kapok, valahogy rájuk nem gondolnak. Itt mindig akad neki is valamilyen vagány ruhácska. ;)

Voltam már ott ahol te laksz (én csak karámnak hívom a kerítés miatt :D), de az nem igazán tetszett. Ennyi a szórakozásom már, a turi. :D

2009. dec. 1. 18:31
jajj ne is mond a onyhát az még nekem is ott van hogy kitakaritsam meg a folyósó.mindig halogatom :)de egyszer neki kell fogom.Mi is leginkább a konyhába eszünk.Hu azt se tudom mikor voltam utoljára turiban :) Pedig az utca sarkunkon van egy :) közel lenne.Te melyikbe jársz?
40. gne2
2009. dec. 1. 18:24

Hű, az nem jó, ha beteg vagy! :(

Én ma jól elfáradtam: a konyhát takarítottam ki és átrendeztem, hogy bent is tudjunk enni, ne a nappaliban lomoljuk. Szerintem jó lett, az uramnak is tetszik! :)

És amint a férjem hazaért, elmentem a kedvenc turkálómba, vettem egy csomó édes és gyönyörű gyerekrucit! Nagyon szép holmik vannak, holnap lehet, hogy visszamegyek, rendesen szétnézek. A lányom nagyot nőtt, folyamatosan selejtezem a ruháit, kell az utánpótlás. A kisfiúnak is kell persze, de ő még nem koszolja annyira, hogy naponta több váltás kelljen. A kínait nem igazán szeretem, ezek pedig tényleg szépek, mind márkás és rengeteg közte a vadiúj, címkés.

2009. dec. 1. 18:15
Vergödtem :)Nem vagyok valami jol. te? hogy telett a napod?
38. gne2 (válaszként erre: 37. - Marcsi87)
2009. dec. 1. 18:14

Szia! :)

Mi jót csináltál?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook