Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichopata férfiak az életemben fórum

Pszichopata férfiak az életemben (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. jstefan (válaszként erre: 4. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 21:17
Apai ágon örökölhetted a szociopata hajlamot,ezenkívül ott volt a minta amiben felnőttél, ezért látsz mindenkit betegnek,és ezáltal bevonzod a mintát. Ennek tudatában kell alakítanod a viselkedésedet,és az elvárásokat a pasik részéről.
2014. nov. 30. 20:19
Nincs olyan viselkedésem, amivel előidézem, velem még önmagához képest normális volt a legutóbbi, mások elmondása szerint. A hülyeségeket lereagáltam, mégis valahogy abnormális volt az egész, és most is azt hiszem néha, az a normális.
30. unom (válaszként erre: 29. - Szélhámosnő)
2014. nov. 30. 20:14

Attól még nem pszichopata :)

Ha meg az, akkor örülj, hogy csak virtuális.

2014. nov. 30. 20:13

Hehe, olyan nekem is volt az életemben.

Persze, az én hibám, eleve nem stimmel az olyan ember, aki leginkább csak virtuálisan akar "lenni" ...

2014. nov. 30. 20:10
Köszönöm, annyira jókat írtok, olyan igazakat és gondolatébresztőket. Az ilyen ember mindig mindenért a másikat hibáztatja és az önbizalmat szinte teljesen képes elvenni. Ez kísért engem végig, azonban tudatosítottam és dolgozom magamon. A pasiknál meg ott szúrtam el, h a megcsalások vagy kegyetlen megnyilvánulások után bár tudtam h nem kellene, mégis hagytam magam meggyőzni a hazugságáról, kapaszkodva valami apró pozitívba...
2014. nov. 30. 20:01
Itt vagyok. Nem, velem nem csalnak, sosem volt nős pasim és olyan sem, akiről tudtam h van barátnője. Titokban csaltak meg, és tagadtak nagyon, amikor kiderült. Nekem nem lenne unalmas a rendes pasi... Arra vágyom nagyon.
26. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 17:29
Mert ezt láttad gyerekkorodban és tudat alatt az ilyenekhez vonzódzs és vonzod be őket. Ehhez kéne pár ülés egy szakemberrel,addig nem ismerkedni egyáltalán és miután teljesen el tudtad engedni az apádat és a viselkedését,na akkor tudsz majd normálisakhoz vonzódni és azokat "megtalálni",velük ismerkedni.
25. viva70 (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2014. nov. 30. 17:00
Kérdés, hogy akar-e normális gondolkodású férfiakkal megismerkedni a hölgy. Azokat lehet, hogy unalmasnak, szürkének tartja. Ahogy a kolléganőm is...
24. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 16:23

Szerintem ez azért is lehet, mert te eleve olyanokkal "hagyod magad összejönni", akik csalják a párjukat. Ez eleve egy olyan természetről tanúskodik, ami nem normális, tehát mit is vársz az ilyen pasiktól? Ha te benne vagy, hogy veled csaljanak, azzal aláírod, hogy az ő viselkedésük szerinted normális, szóval mit tesznek? Önmagukat adják akkor is, amikor veled vannak és téged is csalni fognak, veled is bunkóznak, stb.


Ha 99%-ban ilyen pasik ilyen viselkedésére igent mondasz csak azért mert te vagy egy rövid ideig a szerető és nem a balek, azzal még nem változtatod meg az ő esszenciájukat, vagyis előbb utóbb téged is baleknak néznek.


Akkor törhetnéd meg ezt az ördögi kört, ha csak olyanokkal kezdenél el randizni, akik úgy szinglik, hogy nincs egyszerre több nőjük, akiket egyet sem vállalnak fel és ezzel már kipipálhatnál legalább egy dolgot, amit elvársz: hűség. Ezek után lassan lassan építkezhetsz más területen is, felfedezheted, hogy tényleg összeilletek vagy sem, hogy bunkó veled vagy sem de mindenképpen a számodra legnagyobb probléma, a hűtlenség ritkábban fordulna elő.


Most egyelőre csak azokat veszed észre, akik hűtlenek, mert te mész bele az ilyen kapcsolatokba és nem szállsz ki, amikor megtudod, hogy van más is. Ez azért zsákutca, mert ezekkel az emberekkel semmit nem tudsz kezdeni hosszútávon, ráadásul a baj csőstül jön, mert ha nem koherensek a kapcsolataikban, onnan már csak egy lépés, hogy bunkók is veled, nem tisztelnek emberileg. Nyilván nincs előtted követendő jó minta apukád miatt, de mint felnőtt nő, csak van valami elképzelésed, hogy mit akarsz egy férfitól, ezért nem lehet kifogás. Elsősorban a szociopaták úgyis mindenkinél bepróbálkoznak, de te vagy az, aki igent mond erre és nem hajtja el őket elsőkörben, ezért ez rajtad múlik.

23. virag32 (válaszként erre: 21. - Unom)
2014. nov. 30. 15:30

Ez is igaz.

Ha az ember tovább akar lépni, nem árt, ha mindkét szülőjét "kielemzi", nem csak az egyiket.

22. palaneopsis (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 15:28

Szia. Tudom miről beszélsz és sajnálom. Volt benne részem. Beteges hazudozók.Elhitetik az első időben,hogy rendesek. S ha megnyerték a bizalmadat ezt kihasználva irányítani kezdenek,úgy hogy észre sem veszed. Te leszel a hibás mindenért,s még veled is elhitetik ezt. Pár éve belebotlottam én is egy ilyenbe. Az ismerősök hiába szóltak,inkább elfordultam tőlük,mert belémmagyarázta,hogy ők a hülyék. Nekem a családja is szolt ,hogy vigyázzak. Egy év alatt árnyéka lettem önmagamnak. Engem két falu közt akart kirakni az erdőszélen az autóból. Nem tudod őket otthagyni,mert akkor jön az,hogy úgysem kellesz másnak. Ha hibázik,úgy állítja be,miattad van.

Sokat olvastam róluk. Betegek.Antiszociálisak. Félnek az igazágtól,képtelenek beilleszkedni. Értékrendi problémáik vannak.Sokszor próbaltam megszabadulni tőle mikor már annyira kész voltam...de sokáig nem ment. Aztán amikor Új lakást vettem,s ezzel új életet kezdtem. Oda már nem adtam lakáskulcsot,telefont nem vettem fel....stb. Fél évig követett...zaklatott. Ez több éve történt. Most mar boldog felesége vagyok egy megértő,kedves ,inteligens férfinak. Ha tudok segíteni írj nyugodtan.

21. unom (válaszként erre: 20. - Virag32)
2014. nov. 30. 15:17
Inkább az anyai mintát kéne felülítrnia, aki elviselte és kiszolgálta az apját, azt mutatva a lányának, hogy ez így természetes.
20. virag32 (válaszként erre: 19. - Viva70)
2014. nov. 30. 15:14

Erre írtam az apával kapcsolatos dolgot....


Van,hogy az ember pontosan meg tudja fogalmazni, hogy mik azok, amiket nem bír elviselni a saját apjában, aztán hogy-hogy nem, csak olyanokba fut bele, mint ő.

19. viva70 (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 14:41
Egyik kolléganőm pont ilyenbe botlott bele nemrég. De, neki ez a típus jön be alapból is. Aztán, hogy mire megy velük az más kérdés... Nem lehet, hogy te is ehhez a típushoz vonzódsz a tudat alatt? Mert ezek állítólag nagyon tudják mi kell egy nőnek...
18. virag32 (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 14:16

Amíg nem teszed magadban helyre az apáddal kapcsolatos viszonyodat, addig kivétel nélkül csak ilyenekbe fogsz belefutni. Sajnos ez szinte biztos.


Én a helyedben azon kezdenék dolgozni egy jó szakemberrel, hogy megoldjam az apámmal kapcsolatos problémámat. Ha ez sikerül, más típusú pasikkal is össze fog sodorni az élet.

17. b00d33e65c (válaszként erre: 16. - Barbylove)
2014. nov. 30. 14:08
Oké! :D
16. barbylove (válaszként erre: 15. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 14:06
Tudod, köpd ki és majd én kiválogatom. :))
15. b00d33e65c (válaszként erre: 14. - Barbylove)
2014. nov. 30. 13:50
Köszönöm,csak nem bírom kinyögni... :)
14. barbylove (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 13:47

Én értem, mire gondolsz.

Ezek a férfiak általában a gyenge és önbizalomhiányos nőkre mennek rá, akiken uralkodni tudnak.

13. unom (válaszként erre: 12. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 13:42
Értem, én hasonlóra gondoltam, mikor azt mondtam, rosszak a mintái.
12. b00d33e65c (válaszként erre: 11. - Unom)
2014. nov. 30. 13:39

Dehogy!Nem ezt mondtam!Ismertem egy párt.A nő mindent eltűrt.12 órákat dolgozott éjjel-nappal.Rendben tartotta a házat,főzött,ellátta a pasas gyerekét hétvégente.Egy szót nem szólt soha,mert szerette.És ez volt a gond.Egy idő után a pasas semmivel nem foglalkozott csak ült a gép előtt és játszott,és dirigált.Télen a nő vágott fát,nyáron kapált míg a pasi gépezett.Ha valamikor is nemet mondott vagy csak az arcán azt látta hogy ez nem tetszik a nőnek,megalázta még a munkahelyén is.Csalta jobbra balra,és mikor a nő rájött és rákérdezett majdnem nekiment.Csak arra akartam célozni,hogy náluk az volt a gond,hogy a csaj fejére nőtt a pasi és már nem tudta irányítani a dolgokat.

Ilyenre gondoltam,nem arra hogy minden pasi agybajos!

11. unom (válaszként erre: 10. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 13:24
Vagyis minden férfi pszichopata? Elég erős állítás.
10. b00d33e65c (válaszként erre: 9. - 388b941089)
2014. nov. 30. 13:23

Nem azt mondtam hogy ő a hibás,de az állatot mindenkiből ki lehet hozni!

Nem állítottam,kérdeztem.

9. 388b941089 (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 13:21
Ekkora baromságot nem kéne mondani. Nehogy már még ő legyen a hibás! Azért hibás, hogy tipikusan ezekhez a pasikhoz vonzódik.
8. unom (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2014. nov. 30. 13:21
Szerintem nem előidézi, hanem rossz minta alapján választ.
7. b00d33e65c (válaszként erre: 4. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 13:20
És nem lehet,hogy van egy fajta viselkedésed,amivel ezt előidézed egy pasiban?Ha eddig mindenki ilyen volt én elgondolkodnék.
2014. nov. 30. 13:13
Hahaha.
2014. nov. 30. 13:10

Keress egy 90 évest. :D

Vagy válts nőre.

2014. nov. 30. 13:10
Nagyon megtévesztőek, udvarolnak, kedvesek, de egy idő után félelmetesen érzelem mentesek. Az egyik egyszer majdnem otthagyott esőben egy 300 km re lévő városban,mert rossz helyen vártam. Több nőjük van párhuzamosan,nem képesek szeretni. Ha rajtakapod hazugságokon, üvölt és gyerekesen tagad. Pszichológus ismerőseim mondták ezekre, h pszichopaták. Volt, h el akartam hagyni, felvett egy kedves álarcot. Fater is ilyen volt, szinte élvezte, ha mások előtt alázhatott. Ja de mások előtt kedvesek ám...elegem van.
3. unom (válaszként erre: 1. - 0ee0f21726)
2014. nov. 30. 13:01
Ha több ilyen volt az életedben gondold át, mik voltak azok a jelek, amiket kezdetben nem vettél figyelembe.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook