Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Prosztatarák - kezelése, teendők, infók, minden jöhet!! fórum

Prosztatarák - kezelése, teendők, infók, minden jöhet!! (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 30. 21:32
www.rakforum.hu ott keres rá prosztatarákra hátha találsz valami hasznos infot.
6. gaboca47 (válaszként erre: 3. - CsillagTM)
2011. aug. 30. 21:31
Van egy fórum, amit a figyelmedbe ajánlok, a Rákosnak lenni, élni akarni c. Ott nagyon sok olyantól kaphatsz tanácsot, információt, akik maguk is a rákkal küzdenek, vagy hozzátartozójuk beteg.
5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. aug. 30. 21:25
neki vannak tünetei, panaszai? és mennyire korai szakaszban derült ki?
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - CsillagTM)
2011. aug. 30. 21:23
Apósomnak is az van. Áttét nincs. Jövő héten műtik, endoszkóppal. Egy hét kórházi tartózkodást mondanak. Lehet, hogy utána kap még kemot, vagy sugarat, nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani.
3. CsillagTM (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2011. aug. 30. 21:20

ja igen. 52 éves, életerős (bár sovány, de ez genetikai dolog). egy baj van vele, hogy nagyon lelkizős, mindent magára vesz.

a dokik műtétet javasoltak, mivel még fiatal. a köv. hetekben vizsgálják majd, h áttét van-e.

2011. aug. 30. 21:19

ma tudtam meg, hogy édesapámnak rosszindulatú prosztata daganata van. az első sokk után arra gondoltam, megkérdezem a fórumon, hátha többen is találkoztatok már ezzel a betegséggel (sajnos).


minden infót megköszönök (mivel kezeltétek, milyen lefolyása van, mire figyeljünk, hol vannak jó dokik, stb.), de kérlek, felelősséggel írjatok. lehet, hogy vadidegenek vagyunk, de a mi életünkben ez sokkolóan komoly. hálásan köszönök előre is minden hozzászólást.

2011. aug. 30. 21:16
SEGÍTS!! Prosztatarák - kezelése, teendők, infók, minden jöhet!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook