Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Progeszteron szint alacsony! fórum

Progeszteron szint alacsony! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. 0d717b184a (válaszként erre: 7. - 9e32886f4a)
2010. nov. 2. 10:48

hhhhhhmmmmmmmmm

hát nekem is ezek a tüneteim voltak

alacsony progi, magas tesztoszteron

kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van:(

8. 0d717b184a (válaszként erre: 6. - Simon81)
2010. nov. 2. 10:46

értem

csak a progid alacsony?

a ciklus 2. felében csinálták?

egyébként duphastonnal vagy utróval lehet pótolni könnyedén

2010. nov. 2. 10:46
én ugyan ebben a cipőben járok amúgy a progeszteron normális szint értéke 10-122 terjed, nekem alig éri el az 1,22 -t bár én még várok a baba válalással, de a dokim nekem is csak annyit mondott hogy rettentő alacsony ( ez mellett még a tesztoszteron szintem meg a duplája a normálisnak) így szinte egyáltalán nincs is peteérésem és mikor szeretnék gyereket vizsgáltassam ki magam jobban, hormonkezelés fog várni rám és felírta a Dienille fogamzásgátlót aztán utamra engedett. 6 hónap után most fogok vissza menni a dokihoz és váltok gyógyszert mert nem igazán jött be.
6. Simon81 (válaszként erre: 5. - 0d717b184a)
2010. nov. 2. 10:41
nem pecsételek! vérvételből derült ki, hogy nem repedt meg a tüszőm...mert nagyon alacsony a progeszteron szintem!A doki annyit mondott, h ezt a hormont pótolni kell majd inszem előtt!
2010. nov. 2. 10:21

szia

hát, igazából a terhességmegtaráshoz kell a progi

de ha pecsételsz akkor lehet, hogy peteéréseéágtelenséged van

2010. nov. 2. 10:21
úgy tudom igen, de én nem vizsgálgattattam magam, mivel nem terveztük a gyerkőcöt... csak a pecsételés miatt nézték meg a hormomszintet, mert évek óta ez volt...
3. Simon81 (válaszként erre: 2. - Mese habbal)
2010. nov. 2. 10:09

Gratulálok a babához!Sajnos nekem azt mondta a doki, hogy "nagyon alacsony" a progeszteron szintem. Az inszemináció előtt pótolni kell majd ezt a hormont.

Nálatok minden más érték rendben volt?

2010. nov. 2. 09:28
nem tudom mi a "nagyon" alacsony, nekem azt mondták, hogy gyógyszer kell majd a teherbeeséshez, minden hónapban pecsételgettem már egy héttel a mensi előtt... emellett pharmatex kúpot használtunk fogamzásgátlóként, és most van egy szép 9,5 hónapos kislányom... tök véletlenül :)
2010. nov. 2. 09:25
Ha nagyon alacsony volt a progeszteron szintetek, és így is teherbe tudatok esni,(esetleg progeszteron pótlásra került sor) osszátok meg másokkal is, hogy ez hogyan sikerült?!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook