Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbáltad már Les Mills tornáit?Tapasztalatok? fórum

Próbáltad már Les Mills tornáit?Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. jún. 21. 21:47

Sziasztok!

Ma találkoztam először a Lesmills Bodycombat cd-vel. Nagyon tetszik, de kérnék egy kis segítséget,h hol lehet hozzájutni még a cd-jeikhez?

Köszi előre is!

2009. jún. 18. 21:26

sajna nekem sincs most időm tornázni, eddig 2 nap tudtam csinálni egyik nap combatoztam,majd jameztem másnap. Nekem a jam nagyon tetszik,imádok táncolni,és Nekem ez a mozgásforma nagyon bejön..a nestlés program már kevés időben ezért a 46 master jamre tornázok az egy órás.Nagyon kemény.


Body Attack: dinamikus zenével és mozgással inspiráló cardio edzés, mely intervall részekkel fejleszti az erő-állóképességet. Nagy energiájú mozgássorozatok erő- és stabilizációs gyakorlatokkal.

27. veroosh81 (válaszként erre: 25. - Kenza23)
2009. jún. 17. 12:30
köszike, hát lehet utána rohangálni rendesen, de azért nem ugyanaz...én még a héten semmit sem tornáztam,ma már neki kell állnom!Egyik nap kipróbáltam a nestlés jam-et, nem jött be, viszont a pump it-ok tetszenek, de egyelőre maradok a combat-nál.Az attack nem tudod milyen?
2009. jún. 14. 22:15
Sziasztok!én is találkoztam a gabonapelyhes dvd-vel. És nagyon-nagyon tetszett. Nem tudja esetleg valaki, hogy a hosszabb edzésprogramokhoz hogy lehet hozzájutni? Van esetleg dvd-jük vagy le lehet tölteni valahonnan? A honlapjukon nem találtam letölthető videókat:(
25. Kenza23 (válaszként erre: 23. - Veroosh81)
2009. jún. 14. 17:32
most néztem a képeidet:) Gratulálok a lánykádhoz:)) Egy kisgyermek nevlése is felérhet néhe egy jó kiadós Body Combattal:) Én most állok Neki, a héten csak kétszer tudtam LesMills-ezni.A fura,hogy "bánt" a dolog, hogy nem tudtam legalább háromszor végicsinálni a programot..egy jó kis vasárnapi ebéd után már nem számit harmadik edzésnek a mai nap:)
24. Kenza23 (válaszként erre: 22. - BBogi89)
2009. jún. 14. 17:28
szia! Ha gondolod segíthetek, kérlek irj privátot ha aktuális még a keresésed
23. veroosh81 (válaszként erre: 21. - Kenza23)
2009. jún. 14. 12:56
Én a 33-34-et csinálom felváltva, de csak 35-40 perct tudok, nem azért,mert nem bírom, hanem mert a lánykám nem bírja nélkülem.A bemelegítés után a 4-5 etaptól.
2009. jún. 13. 11:50

Sziasztok!

Kipróbáltam a 20 perces bod jam-et és nagyon megtetszett. Szeretném megszerezni hosszabb változatban is. Vki tudna nekem segíteni? Előre is köszi!

2009. jún. 12. 17:18
na az izomláz Nálam is jelentkezett a combat után..a gabonapelyhes DVD csak ízelítő az igazi Combatból. Nem bírtam előszőr végigcsinálni az eredeti egy órásat. BodyJam 45 anyagot " tanulom" most. Szinkronnal jobb lenne..:( Ha valakinek Les mills " elérhetőség" kelle, írhat nyugodtan Nekem is. Szívesen segítek! Mostanság ritkán jövök napközben,de időm engedi válaszolok.
20. Mazsol
2009. jún. 12. 08:06
Köszönöm szépen Neked is és Kenzának is.
19. veroosh81 (válaszként erre: 18. - Mazsol)
2009. jún. 11. 19:17
Küldtem privit, Kenzának köszönd, ő a forrás!
18. Mazsol
2009. jún. 11. 19:06
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ti honnan töltöttétek le a body combatot? Én nem találom sehol. Köszi a segítséget.
2009. jún. 9. 07:04
előfizettem 3 napos data.hu-ra, a combatok lejöttek tegnap, hallod, 3 óra elteltével megjött az izomláz...most pump it-ot szedek
16. Kenza23 (válaszként erre: 15. - Veroosh81)
2009. jún. 8. 19:50
a rapid sokszor szórakozik.A fórumon engem egy nap után aktiváltak csak.Azt hittem már nem fognak engem sem. Most csináltam végig a bodyjamet eddig egyszer, most pihizek azután megpróbálom a combatot. Kivi vagyok bírom e:)
2009. jún. 8. 12:56
Na, végre megjött az aktiválás, erre meg a rapidshare szórakozik...idegbaj
14. veroosh81 (válaszként erre: 13. - Kenza23)
2009. jún. 3. 21:25

Ahhoz nem kell semmi.Engem még mindig nem aktiváltak azon az oldalon, pedig már alig várom.

nekem ma nem volt rá időm, de holnap duplázok.

2009. jún. 2. 23:56
Body Balance-t nem ismerem.Kell hozzá step pad? Vagy hogy hívják:) A Body Combatot töltöttem le megint, egy órás hatalmas energiát igánylő óra van rajta.A Dvd-n szereplő húsz perc lazítás, a letöltötthöz képest. Most fejeztem be a Bodyjamet,sikerült kétszer végigcsinálni,igaz azt hittem elpárolgok, úgy izzadtam:)
2009. jún. 2. 06:54
a body balance közben lejött egy másik helyről, csak belepillantottam, a pilates meg a zsírégetőtorna keveréke, így könnyűnek tűnik,de csinálva biztos nem az.
2009. jún. 1. 16:53
Ismerem a Rezső tornát:) Én primatornáztam egy ideig, de ez Les mills az első,ahol nem érzem az idő múlását.Úgy élvezem végig a húsz percet, mintha cukrászdában ülnék:) Ha kihagyok egy napot, már hiányzik.
2009. máj. 30. 19:10
Én a bicepsz, tricepszet éreztem keménynek, izomlázam volt.Mondjuk én régóta tornázok, nem tudom mennyire ismeritek Tatarek Rezső 1 órás zsírégető tornáját, már az is jól ment, azt azért nem mondom, h lazán.De egy kicsit untam már, ez meg pont bejön.
2009. máj. 30. 13:31
én még nem mertem kétszer végigtornázni:) A Body Combatnál szoktam úgy érzeni, hogy a szivem kirepül a helyéről.Nagyon élvezem mind kettőt. Most néztem meg a letöltött Body Jumpot a 45 számút, egy órás. Azt hiszem még egy két hétig alapozok izmot és energiát a húsz percesekkel,mielőtt Neki kezdek.Aki tornázik LesMillsre érez valami változást?)Én kezdem:)
2009. máj. 29. 13:28

Húú, de jó hogy jöttetek.Nekem is nagyon bejönnek a zenék, már rá is töltöttem csengőhangnak a telómra.

Igen, az a jó, h úgy elmegy a 20 perc, h észre sem veszed, én 2x megszoktam csinálni, igaz másodszorra már úgy érzem, h kerülget a szív inkfarktus:)

7. Kenza23 (válaszként erre: 6. - Angika89)
2009. máj. 28. 20:54
amikor elöször kezdtem csinálni a táncosat, annyira bambának éreztem magam. dupla helyett szimplát léptem stb :D De mára már azért alakul a formáció :D Nagyon jó zenék vannak benne, az első szám már a Cd előtt a kedvencem volt, az is rég a csengőhangom R.I.O :) Téged is lefárszt az a húsz perc tánci? engem nagyon..előre sajnálom, ha megszokja a szervezetem :=(
2009. máj. 28. 20:36
Nekem is a táncos van meg, először kicsit bambultam, de már tök jó :D
2009. máj. 28. 19:50

Szia!


Nekem mind kettő cd megvan, és azt kell mondjam, hogy nagyon jó! Ez az első olyan fitness tartalmú cd, amit ha csinálsz nem veszed észre a perceket..húsz perces a cd, de a végén patakokban folyik rólad a víz. A táncos dvd azaz body jump hoz kevesebb hely kell mint a body combathoz. Ott a rúgások miatt kell lenni azért térnek.A kettő CD-t felváltva szoktam használni, mert így változatos és pl a combat a karokra is jobban rámegy. Én mióta megvan ez a cd elkezdtem letölteni a többit internetről.őszintén ajánlom..remélem ti sem csalódtok:)

4. veroosh81 (válaszként erre: 3. - Magdalena29)
2009. máj. 27. 06:53

Szia!

Nekem nagyon bejön ez a body combat, a táncost szerintem csak reklámozták, de a fater boltban dolgozik, és azt mondta, h csak ez az egyfajta volt.

2009. máj. 27. 06:45
ÉN kipróbáltam azt ami a body combat cdn van, nem rossz, bár csinálni kéne rendszeresen. :) A táncost akartam megvenni, aztán nem is figyeltem, hogy ilyen is van.
2009. máj. 26. 22:03
Senki?
2009. máj. 26. 21:41
Próbáltad már Les Mills tornáit?Tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook