Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már vki az acai berry táplálékkiegészítőt és a colon cleanse-t együtt? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbálta már vki az acai berry táplálékkiegészítőt és a colon cleanse-t együtt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. dec. 17. 19:13

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni?

Milyen ez a kapszula? Jó? érdemes megvenni?

Kinek milyen tapasztalata van?

44. Gegus
2010. dec. 14. 17:52

Sziasztok!

Lehet még valahol rendelni ilyen próba csomagot?

Látom elég régiek a hozzászólások,de nekem csak most keltették fel a figyelmem myvipen erre a termékre.

43. Reni ßaßa (válaszként erre: 41. - Irenke60)
2010. jún. 3. 12:31

Köszönöm a gratulációt.

Úgy van a próbacsomag, hogy 60-60 szem bogyó van benne... az egyikből (Colon Cleanse) napi 2-t vettem be, (egyet reggel egyet este) a másikból Acai Berry) napi egyet, (délben)...

42. Reni ßaßa (válaszként erre: 40. - Sorceress87)
2010. jún. 3. 12:28
Köszönöm :) nem nem figyeltem se arra hogy mit eszek, sem arra hogy sportoljak...sajna sportra nem is igen van időm...
41. irenke60 (válaszként erre: 39. - Reni ßaßa)
2010. máj. 29. 14:23

Szia!


Köszi hogy megirtad a tapasztalatod.

A probacsomag hány napból áll.

Neked gratulálok az elvesztett kilókhoz!

40. sorceress87 (válaszként erre: 39. - Reni ßaßa)
2010. máj. 28. 16:57
Ez tök jó, ügyes vagy. Egyáltalán nem figyeltél közben az étrendre, sportra?
39. Reni ßaßa (válaszként erre: 39. - Irenke60)
2010. máj. 28. 12:04

Én a próba csomaggal 8 kilót fogytam... viszont egyik ismerősöm 1 dkg-t sem...

Én mellette nem csináltam semmit, és így sikerült lefogynom 8 kilót, amit azóta is tartok, és egy deka se jött vissza... :) Azóta stabil a súlyom

2010. máj. 16. 11:35

A bankszámlát nem lehet csak úgy megcsapolni.

Hogy jutnak a kódhoz?

2010. ápr. 20. 15:31
Jah és bocsika hogy csak most írtam, csak nem igen volt időm ide feljönni.
36. Reni ßaßa (válaszként erre: 35. - Okan000)
2010. ápr. 20. 15:30

Én csak ennyit írtam, nem vittem túlzásba :)

HA ezt elküldöd akkor erre küldenek egy e-mailt hogy köszönik hogy felvetted velük a kapcsolatot. És amikor letörölték a tagságodat akkor megírják hogy melyik nappal szüntették meg.


Dear Customer,

Name: (neved)

Delivery address: (Címed ahova kérted)

E-mail address: (e-mail címed amit megadtál)

Assigned to the product's name: (Termék neve)

Order Number: (ID számod)


I ask the membership in DELETE with immediate effect.

I would like some feedback on the cancellation.



My thanks to:

(Aláírás)

2010. ápr. 15. 17:25

Azt megköszönném ha leírnád a levelet részletesen.


Ha akarod akkor az e-mailemre is küldheted (okan000@freemail.hu) de itt is jó legalább látja más is ha még más is vissza akarná mondani.


Előre is köszi.

34. Reni ßaßa (válaszként erre: 33. - Okan000)
2010. ápr. 14. 08:23

Persze megadom az e-mail címeket:

support@aberrycs.com

support@cleansesupp.com


Erre a két címre küldd el a levelet. Én angolul írtam a levelet, és angolul kaptam a választ is. Ha szeretnéd akkor leírom azt is amit írtam nekik, és ami alapján letöröltek, és kaptam választ is :)


Szép Napot

33. okan000 (válaszként erre: 32. - Reni ßaßa)
2010. ápr. 13. 17:14

Az nagyon király, mert én már kitöröltem az e-mailt.


Meg tudnád adni nekem az e-mail címet?


Egyébként te magyarul írtad azt az e-mailt vagy angolul?


Előre is köszi a segítséget.

32. Reni ßaßa (válaszként erre: 31. - Okan000)
2010. ápr. 13. 08:00

Kedves Okan000.


Amit kaptál e-mailt, az ott szereplő e-mail címre kell írni hogy szeretnéd lemondani a tagságot. Meg kell adni a neved, a címed, az e-mailben szereplő ID számot, és a termék nevét. És írd le az e-mailben hogy szeretnéd a tagságodat töröltetni és a törlésről kérsz egy visszajelzést. Ha ezt megírtad akkor jönni fog egy válasz e-mail hogy köszönik hogy felvetted velük a kapcsolatot...stb. És amikor feldolgozták az e-mail és törölték a tagságodat akkor ezt megírják e-mailben.

31. okan000 (válaszként erre: 29. - Reni ßaßa)
2010. ápr. 12. 19:24

Reni Baba


Hogyan lehet lemondani ezt a rendelést???


Én nemek nem igazán jött be a szer és szeretném visszamondani csak nem találom hogy hol lehet.


Küldj egy linket kérlek!!!


Előre is köszi!!!

2010. ápr. 12. 16:20

Múlt héten rendeletm a Vitaminkirálytól Acai Berry-t (2-t fizet 3-at kap akció volt).most kezdtem el szedni, majd beszámolok.

Régebben a colon cleanse-t is kipróbáltam, nekem semmi hatása nem volt.

2010. ápr. 12. 13:59

Sziasztok.

Ha lemondod a tagságot, kéred a törlést akkor letörlik, és nem próbálnak meg levonni semmilyen összeget. Én lemondtam és semmi problémám nem volt belőle. Visszaigazolást s kaptam a törlésről.

És nem kell a bankkártyádat felmondani...stb

Szép napot.

28. texasi
2010. ápr. 11. 13:05

Sziasztok.


Ne rendeljen senki, mert csak átverés az egész.

Amint megrendeled, 14 nap múlva termékenként kb. 16.000 forint nagyságrendű összeget levonnak a számládról, amit csak a bankkártyád törlésével úszhatsz meg!!!

2010. ápr. 10. 22:04

[link]


Most ezt találtam, két egészen más terméket reklámoznak ugyanezzel a nővel, ugyanezzel a dumával, ugyanígy ingyenes, jaaaj...:D

2010. ápr. 7. 15:03

Sziasztok!


Én csak majdnem rendeltem meg, de amikor kérték a bankszámla számom, akkor visszahőköltem. És valóban kérnek pénzt, asszem vmi olyasmi van, hogy ha 14 napon belül lemondod, akkor nem kell fizetni, de én nem hiszek ennek.

2010. ápr. 7. 11:39
Igen azt én is olvastam, hogy tagsági díjként kell fizetni ennyit és ennyit, de én a tagságomat egyből le is mondtam... De ezt is csak akkor írja ki amikor megrendeled. De hát valami hátulütőjének kell lennie, mert nem osztogatnák fillérekért a drága bogyókat. De én lemondtam, a bogyót is megkaptam. Kipróbáljuk és meglátjuk mi lesz... :)
2010. ápr. 6. 21:39

Azt olvastam, hogy még lehúznak a rendelés után, van akinek megpróbáltak 15ezret levenni a kártyájáról, úgyhogy aki megrendelte, próbálja lemondani, mert pórul jár...


[link]


Na ezek után nekem nem kell.

2010. ápr. 6. 21:31
Basszus, már én sem találom sehol, valakiii, tud segíteni?:)
2010. ápr. 6. 21:18
myvipen láttam, de azóta nem, ha meglesz, elküldöm a linket!
2010. ápr. 6. 20:55

Szerintem veszíteni nem igen veszítesz, max pár száz forintot. Én még szerettem volna most is rendelni de nekem most vmi fogyasztós tea oldalt ad be ott ahol eddig rendeltem és nem tudom ezt a két fajta tabit megrendelni, pedig szerettem volna anyukámnak is rendelni, de úgy néz ki sajna nem jön össze... :(

Te hol láttad ezt a hirdetést? A linket nem tudnád elküldeni?

2010. ápr. 6. 20:50
Szia! Ez jó hír, akkor lehet h én is megrendelem, ha mégsem válik be, akkor legfeljebb úszott párszáz ft. Köszi az infót!
2010. ápr. 6. 20:46
Sziasztok! Én múlt héten megrendeltem a mintacsomagot. Mai nappal meg is kaptam. 60-60 darab van a dobozokban. Valóban csak 1 euróba került ahogy azt a honlapon hirdetik. Holnap elkezdem szedni, és meglátjuk hogy mekkora sikerem lesz. Egyik barátnőm akitől hallottam erről a két "csodabogyóról" a mintacsomaggal 10 kg-t fogyott... reméljük nem csak neki sikerül. Majd beszámolok Nektek az eredményemről. Szép estét mindenkinek!
2010. ápr. 2. 12:31
Szia, köszi szépen, várjuk majd a fejleményeket!Pusza!
2010. ápr. 2. 12:00
Sziasztok!! Én megrendeltem magamnak meg a nővéremnek is!! Nagyon kiváncsi vagyok erre a csodeszerre,amik ugyan nem léteznek dem hátha! Amint megérkezik,akkor megírom nektek amit tudni lehet róla! Pl:.Mennyit tartalmaz a mintacsomag! Meg aztán leírom neketek a többit is,hogy kalóriaszegény táplálkozás mellett,használ-e valamit!! Kitartás mindenkinek!! Puszi! Sziasztok! :-)
16. Ronikutyi (válaszként erre: 15. - Sorceress87)
2010. márc. 29. 19:11
Na látod,nem éri meg így látatlanba megrendelni,amikor nem is őszinték az emberrel,mert ha azok lennének,akkor minden kérdésre választ kapnánk,de nem,inkább meg sem jelenítik.Sumákság van a dologba,biztos,hogy ha hatásos is,akkor sem olyan mértékben,és biztos,hogy borsos az ára az ember tudatlanságának.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook