Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Probalta mar valaki az elektromos izomstimulaciot?Erdemenyek, pro es kontra? fórum

Probalta mar valaki az elektromos izomstimulaciot?Erdemenyek, pro es kontra? (tudásbázis kérdés)

9. MelisUK (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2008. júl. 21. 20:01

Én régen ilyen edzést csináltam minden este:

3X70 felülés

3X70 lábfellendítés

3X40 guggolás

Este filmnézés közben csináltam, utána letusoltam és irány az ágy. Emellett persze odafigyeltem a táplálkozásra is. Nekem ez nagyon bevált, erre kéne visszaállnom, most én is szeretnék 12 kilót leadni, hogy újra 50 legyek. Egyébként 167,5 cm vagyok, szóval nálam nem olyan nagyon kevés az 50, bár egy oldalon utánanéztem és a 62 kilóm a normális, de vannak zsírok rajtam, szóval szeretnék én is megszabadulni tőlük.

Remélem lesz, aki tud segíteni neked az az elektromos erősítő beszerzésében, de én tényleg nem ajánlom. Én voltam az ellenérv. :)

8. MelisUK (válaszként erre: 7. - Casifon)
2008. júl. 21. 19:55

Nem tudok se árat, se helyet, h hol lehet ilyet venni, nekem még apum vett ilyet jópár évvel ezelőtt valahol.

Ha nincs sok súlyfelesleged, akkor nem vagy nagy gondba. A hasról felülésekkel tudod a leghatásosabban eltűntetni a zsírokat. Semmilyen fogyókúra v ilyesmi nem segít rajta. Kezdd annyival, amennyit még bírsz, pl. 3X10-et, majd növeld 3X20-ra, közben csinálhatsz mást is, ha lábról is kéne leadnod v csak formálni, akkor közben néhány guggolás, ha a derekadon van egy kis felesleg, akkor feküldj az oldaladra, behajlított láb és lábfellendítések. Felülést ha csak félig felülve csinálsz, akkor csak a felső hasadra fog rádolgozni, ha rendesen felülsz, az ezerszer hatásosabb, akkor alulra is rádolgozik. Az esti tusolás előtt kb 20 perc alatt le is lehet tudni egy ilyen tornát, én ezt ajánlanám a leginkább.

7. casifon (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2008. júl. 21. 10:35

Szia!

85 kiló vagyok,mellette 190 magas is. Csak a hasamon van 1-2 kiló plussz,azt szeretném valahogy leadni,de sehogy sem sikerül. A torna aduciknak való meg aki imádja a reggeli tornát. Szóval ezt a kis zsírocskát kéne eltüntetni,ezért irtam ide. Néztem a tv2 2 testőrt,abban volt ez a módszer a náray erikát kezelték és a hasán jócskán volt zsír,neki hasnált ez a 12 kis korongos,impulzusos kezelés.Az árát nem tudod esetleg,meg h hol lehet ilyet venni?

2008. júl. 21. 10:25

Egyébként ha van időd elmenni szaunázni, akkor lenne időd tornázni is. Próbáld ki pl. a Norbi Duci tréning 2008-at, egy foglalkozás 20 perc rajta és nagyon jók. Én 62 kilósan is imádok rá tornázni, nem kell 100 kiló fölöttinek lenni.

És a torna jobb, mint bármilyen kávé, ezerszer fittebb az ember tőle.

Egyébként a szauna tényleg hatásos, ha gyakran jársz, de ha abbahagyod, onnantól végre...

A felesleges víz kiürítéséhez igyál csalánteát, remek vízhajtó.

Narancsbőr ellen használj eukaliptusz olajat, ezerszer hatásosabb, mint bármelyik másik cellulitisz elleni krém.

2008. júl. 21. 10:22

Ha arra gondolsz, amikor ilyen kel is szerkezetet teszel magadra, ami elektromos impulzusok hatására mozgatja az izmokat, akkor tudok segíteni:

Ha van egy kis hájad, akkor nem ér semmit, akkor csak csípő, égető érzést fogsz kapni a gépezettől... Ez csak akkor hatásos, ha tényleg az izmaidhoz tud hozzáférni, akkor tényleg tudja mozgatni azokat. Nekem pl a hasam felső részét mozgatta rendesen, de alul volt egy kis zsír, ott már semmit se tudott kezdeni velem, csak fájdalmat okozott... És a szerkezet is hamar tönkre ment. De ennél jobb a torna, ez nem okoz igazi izomlázat sem, csak fájdalmat az izomban az elektromos ingereltetés végett.

4. casifon (válaszként erre: 2. - Kustiov)
2008. júl. 21. 09:57
Hello,amint látom eltelt már pár hónap mióta elkezdted. Milyen eredménye lett a kezeléseknek?
2008. jan. 2. 17:08
Nahat......senkinek nincsen tapasztalata????????????!!!!!!!!11
2007. dec. 9. 10:50
A mult heten elkezdtem az elektromos izomstimulaciot pakolassal es szaunaval egyuttesen.Kivancsi lennek milyenek a tapasztalatok.SAjnos keves az idom sportolni es napi 10 ora ullo munkat vegzek.SZeretnek az izmokat fellazitani,hogy "ujult"erovel jarhassak tornazni. Termeszetesen meg sok masra is jo.de kivancsi lennek a velemenyekre.
2007. dec. 9. 10:48
Probalta mar valaki az elektromos izomstimulaciot?Erdemenyek, pro es kontra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook