Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Seven Omnipotence masszázsövet? fórum

Próbálta már valaki a Seven Omnipotence masszázsövet? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 18. 20:05

Nézegettem ma a Vibra belt nevű kütyüt. Igaz nem volt időm elolvasni, de gondolom ez ugyanaz lehet,mint a seven.

Ennek van de luxe meg profi változata a teleshopban,

lehet ez valamennyivel nagyobb, vagyis nem 70 cm a maximum.

16. pimpi3
2008. máj. 16. 22:25
Az én combom is 61 centi a legvastagabb részén!:))
2008. máj. 16. 21:31
70 cm? :( Ha ennyi lenne a derekam,tuti meg sem venném. Persze így sem,mert nem tudnám használni. Kinek készült ez az őv vajon?
14. annaluca (válaszként erre: 12. - 5214a17a3c)
2008. máj. 15. 21:15

Akkor a combomra még ráférne!


Nem kevés az egy kicsit?? Tudom, hogy a derekam nem a darázsé, de szerintem nem is nekik készült elsősorban!

13. pimpi3 (válaszként erre: 12. - 5214a17a3c)
2008. máj. 13. 19:33
Köszi!:))
2008. máj. 13. 19:11

pimpi3!

70 cm a legnagyob távolság!

remélem segíthettem!

11. pimpi3 (válaszként erre: 10. - 5214a17a3c)
2008. máj. 10. 17:17
Sziasztok!Valaki megtudná nekem mondani,hogy ha legnagyobra állitjátok az hány centi?Mert sajna a szaunaöv is csak a derekamra jo,a csipömre nem!
2008. máj. 10. 12:15

Sziasztok!

Nekem van Seven omnipotence masszásövem.Szerintem nagyon hatásos 2hét alatt 6 centi!(és közben ugyanúgy eszek csokit meg mindent)én 1 nap 30 percet használom mert 10 perc után magátol leál.

Van egy bóvli változata is az nincs meg de szerintem az eredeti nagyon jó!!!! Csak ajánlani tudom!!!!!

2008. máj. 8. 19:22

Hello!

Látom elég rég írtatok már ide... Most kaptam névnapomra előzetesként ilyen övet, de nem tudom kábé hányszor kell egy nap zizegtetni...Az elsődleges cél a nem túl szép narancsbőröm eltüntetése lenne.... ha van valakinek ötlete, tanácsa stb van, várom szivesen :) előre is köszi :)

2008. márc. 15. 10:02

sziasztok,


amikor gondolkodtam hogy veszek-e egy ilyen gépet, keresgéltem neten, és találtam is ezt a fórumot. Nem nagyon van visszajelzés a neten. Mivel megvettem, leírom:

Sosem volt nagy felesleg rajtam, emiatt is nehézkes a fogyásom (hasról).


február 21-én vettem meg, most március 15-én azt a nadrágot fel tudom venni, amit még a ballagáson viseltem. Kezdenek előbújni az évekkel ezelőtti izmaim. Eddig csak a hasamon használtam, meg a hátamon. Én nem fogyókúrázom, vagy diétázom mellette (heti 2 pizza, nem kimondottan visszafogott étkezés), így is megy le a hasról.


Úgy hat a hasüregre, hogy kiszedi belőle ami benn rekedt, emiatt a nagy pocakosak anyagcseréje felgyorsul. Reggel, ne indulás előtt közvetlenül használjátok, lányok esetén kellemetlen lesz ha rád jön az inger a buszon :)


Láttam rekálámot hasonló gépre, azt viszont 13 ért megkapni (szerintem hasonló csomagküldő cégtől).



Bérmi kérdés van, közösben vagy privátban.

sziasztok!

7. seniko8 (válaszként erre: 6. - Norike234)
2008. febr. 13. 17:23
nekem még sajna nincs, de ha már tapasztalsz valami eredményt, nagyon örülnék, ha megosztanád velünk! előre is köszi, sok sikert hozzá!!!
2008. febr. 9. 10:43
Hát nekem az igazi van meg és alig 1 napja, de egy csúya bőhibámat második használat után már alig vettem észre :) Viszont most leállt, talán, mert többször használtam egy ismerősömmel és túlhajtottuk, de félek, hogy valami baj van. Ti mennyit használtátok egyszerre?
2008. jan. 20. 17:54
tényleg? tök jó, akkor még várok tapasztalatokat, és ha nem lesz negatív, én is kipróbálom!
2008. jan. 19. 11:25
Nekem az olcsóbb "bóvli" kivitel van, de az is teljesen tökéletes. Nekem pl. a striáimat is húzza összefele.
2008. jan. 15. 11:09

Viszont egy tapasztalatot már hallottam az eredetiről, hogy nagyon hatásos!! 1-2 hét alatt lement 6centi az egyik ismerősömnek, és a bőre sem csúnya tőle! Persze ez az egy pozitívum még nem elég ahoz, hogy tényleg megrendeljem!!

gyerünk....írjatok már!!!!!!

2008. jan. 15. 11:06
Egyelőre annyit sikerült megtudnom róla, hogy van egy valaószínűleg hamisított mása, amit újságok hátoldaláról lehet megrendelni, persze feleannyiért!
2008. jan. 10. 15:00

SZiasztok,

ha ismeri valaki Seven Omnipotence masszázsövet, akkor itt megoszthatja tapasztalatait velünk, sőt megkérjük rá! :)

Érdemes megrendelni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook