Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Preimplantációs Genetikai Diagnosztika (PGD) fórum

Preimplantációs Genetikai Diagnosztika (PGD) (beszélgetős fórum)


22. zsuzsafn (válaszként erre: 21. - Proche)
2010. ápr. 1. 12:48

Szia!

Én Szmatona dokihoz járok, ne izgulj, nem tesz jót, bár én sem vagyok különb. Én indítottam ezt a fórumot, mi is PGD-sek vagyunk, túl több normál terhességen, amik sorra elhaltak. Erre a vizsgálatra vártunk rég óta, de sajna, ez sem hozott nekünk sikert (túl a 3. beültin).

Mindig volt 2 beültethető embrió (akik genetikailag is jók voltak) de nem tapadtak meg.

Ez a vizsgálat nagyon drága sajnos, plusz a többi hormon injekció. Úgy látom, hogy dobáljuk ki a pénzt az ablakon.

21. Proche
2010. márc. 31. 09:16

Mi a Kaáli Intézetben Sajgó doktorhoz járunk. Ha csak hormonális gond van nálatok, az sokkal jobb! Kezelhető probléma, és nem igényel PGD-t! Majd írj, hogy hogy alakul a dolog!

Üdv,

e

2010. márc. 30. 16:31
én még csak a hőmérőzésnél tartok.két hónap múlva megyünk.elvileg nem a kromoszóma hiba okozza nálam a vetéléseket.valószínű a hormonnal van baj.apát is megvizsgálják.nagyon kedves ember a Czeizel.ti kihez jártok?mi egyenlőre a saját prakszisánál voltunk.még nem kellett menni az intézetbe.én most egyenlőre nem gondolok semmire.egyenlőre legyek túl a kivizsgálásokon.ne idegeskedj.nem tesz jót.sok sikert.
19. Proche
2010. márc. 30. 15:23

Sziasztok,


Én januárban kezdtem el a vizsgálatokat, és minden negatív lett. Most a Suprefact injekciókkal küzdök. Azt hiszem ez már a lombik ciklus...?!?!?

És tele vagyok feszültséggel és aggályokkal, hogy sikerül-e. Lesznek-e egészséges petesejtek, azok megtarmékenyülnek-e, megmaradnak-e stb...

Szóval nagyon nagyon félek, mert tudom, hogy nagyon le leszek törve, ha nem sikerül...

És nálatok?!?!?

2010. jan. 30. 14:03
sziasztok.mi a helyzet veletek?két hét múlva megyek Pestre genetikára,aztán elkezdem a kivizsgálásokat.
2009. nov. 5. 15:18
nekem szept 1-én volt.én már kezdek helyreállni.Sok szerencsét a Kaáliba,és gyógyulgass.
16. Proche (válaszként erre: 15. - Wecuska)
2009. nov. 5. 15:12
Elméletileg én is. A legutolsó vetélésem most volt október 16-án. De olyan nagy sor van minden erre szakosodott helyen, hogy jobbnak láttam már most időpontot kérni. Így kaptam a Kaáliba december 2-ra. Addig meg iszom és eszem a sok gyógyteát, méhpempőt, meg vitamint! Jó pihenést neked addig is!
15. Wecuska (válaszként erre: 14. - Proche)
2009. nov. 5. 15:04
én most a vetélések után pihizek.nem gondolok a gyerek témára.most csak megérdeklődöm,hogy hogy is zajlik az ilyen beavatkozás.
14. Proche (válaszként erre: 13. - Wecuska)
2009. nov. 5. 14:53

Ahham, nekem is! És én is kétszer vetéltem! Egyszer pedig meg már majdnem félidősen meg kellett szülnöm a babát, mert örökölte a rendellenességet!

Majd írj, hogy mi volt Kónya Mártonnál!

Sok sikert!

13. Wecuska (válaszként erre: 12. - Proche)
2009. nov. 5. 14:29
szia.kromoszóma hibám van,és már kétszer elvetéltem.mi a Kónya Mártonhoz szeretnénk majd menni.
12. Proche (válaszként erre: 11. - Wecuska)
2009. nov. 5. 14:00

Szia Wecuska! És ti hová mentek? Képezld most kaptam egy levelet egy másik fórumról, egy kedves hozzászóló írt, aki már átesett ilyesmin. Elmondta, hogy a Dévai sem csinál PGD-t. Tehát maradt a Kaáli és az Istenhelyi Géndiagnosztika Kónya Mártonnal. Mondjuk ő is nagyon segítőkész volt eddig!

Nálatok miért kell PGD?

Köszi a gyors választ,

e

11. Wecuska (válaszként erre: 10. - Proche)
2009. nov. 5. 13:41
szia.két hét mulva megyek én is Pestre.Úgy néz ki nálunk is csak ez az eljárás oldhatja meg a gondunkat.
10. Proche (válaszként erre: 1. - Zsuzsafn)
2009. nov. 5. 12:32

Szia! Én éppen ez előtt állok! Tudunk még beszélni? Voltál már valahol? Ki fogja nálatok csinálni? Kaáli vagy Dévai? Írj kérlek, szívesen beszélnék!

Üdv,

Proche

2009. okt. 22. 20:18
vagyis privátban küldtem.
2009. okt. 22. 20:17
szia.megkaptam a leveled.ide tudtam küldeni a választ mert egyik levelező programom sem működik.
2009. okt. 22. 08:50

Szia!

Jaj de jó! Este ha hazaértem irok mindenképp!

Köszi

6. Wecuska (válaszként erre: 5. - Zsuzsafn)
2009. okt. 22. 07:18
szia.elküldtem a címem.
5. zsuzsafn (válaszként erre: 3. - Wecuska)
2009. okt. 21. 21:11
küldtem neked privát üzit, légyszi ird meg az e-mail cimed lehet tudok segiteni
4. zsuzsafn (válaszként erre: 3. - Wecuska)
2009. okt. 21. 21:08
itt vagy még?
2009. okt. 21. 19:32
nekem x kromoszómához kötött eltérésem van.ezt csinálják itthon is?
2009. okt. 21. 19:26
elolvastam a neten,hogy mi is ez.nekem kromoszóma rendellenességem van,és már kétszer elment a babám.épp olyan eljárást keresek amivel ez a kromoszóma hiba kiküszöbölhető.novemberben megyünk Czeizelhez.
2009. okt. 21. 15:57
Keresek olyan párokat akik előtte vagy már után állnak ennek a vizsgálatnak. Eszmecsere céljából.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook