Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív HCg, vékony méhnyálkahártya, UH nem mutat semmit fórum

Pozitív HCg, vékony méhnyálkahártya, UH nem mutat semmit (beszélgetős fórum)


1 2
2. lilaa517 (válaszként erre: 1. - Lilaa517)
2021. jan. 13. 00:45
Elírtam, az utolsó január 12-i UH-n, a mehnyalkahartya 3 mm vastag volt, tehát vékonyabb mint korábban.
2021. jan. 13. 00:42

Sziasztok!

Rengeteg posztot/ fórumot elolvastam de az enyémhez hasonló esetet nem találtam, és már kezdek bekattanni kicsit.

Évekig szedtem mirabellat, melyet nov, dec hónapban szüneteltettem személyes okok miatt.

Dec. 5-én rendes menstruaciom volt.

Dec. 13-an történt egy baleset, dec 14-én Escapelle tablettát vettem be kb. 24-32 órával az eset után.

Dec. 26-án a szokásosnál erősebb és fájdalmasabb vérzésem volt.

Innentől újra kezdtem a Mirabella szedését.

Január elején alhasi feszulesem volt, és furcsán éreztem magam, barna pecsételes kezdődött.

Mivel a doki azt mondta, hogy a gyógyszer után 2 héttel csináljak tesztet vagy menjek vissza UH-ra, ezért január 5-én vettem 2 tesztet, mindkettő pozitív.

Aznap délután irány a nőgyógyász, de nem látott semmit, a nyálkahártya 5mm vastag volt, elküldött hcg vertesztre. Másnapi HCg eredményem: 424,4

Azt mondta menjek el néhány nap mulva megegyre, ha csökkent a hcg akkor felszivodo terhesség/ vetélés, ha no akkor vagy normál terhesség vagy méhen kívüli terhesség.

Január 11-én újabb hcg teszt, az eredmény: 968, tehát emelkedett.

Január 12 újabb UH, ahol most sem találtak semmilyen terhessegre utaló jelet. Sem méhen belül sem kívül.

Uterus 6 cm, mehnyalkahartya 6 mm

A barna pecsételés azóta sem múlt el.

Megint elküldtek Hcg tesztre és UH-ra 1 hét múlva.

Valaki könyörgöm mondjon valamit, mert 1,5 hét alatt már legalább 5x gondoltam azt, hogy most már kiderül a tuti, es meg mindig nem tudok semmit.

Életemben először fordult velem elo ilyen ( védekezés nélküli aktus), amit a lehető leggyorsabban igyekeztem orvosolni, egyszerűen nem akarom elhinni hogy máris teherbe estem.

De igazából ha már azt biztosra tudnám, az is több lenne a semminél.

Köszi a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook