Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Potencia zavarok fórum

Potencia zavarok (beszélgetős fórum)


1 2
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2016. aug. 29. 13:03

Hú hallottam már ilyesmiről. :/

Ők se nagyon tudtak mihez kezdeni, szerintem egy jó nőgyógyász tud segíteni találni valami (akár hormonális) megoldást, amelyet a szervezeted is bír.

3. feketepolos (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2016. aug. 29. 12:49

Szia!

Nem kényes téma, elég sok ember küzd ilyesmivel..


Mit szólsz a Nuvaring-hez? Én ezt teljességel tudnám ajánlani, nem kiegészítésként...

2016. aug. 29. 12:48
Mindenképp más módszert kell találnotok, mert szegénynek kellemetlen lehet. Orvosoddal beszélj erről, hogy mik a lehetőségek. Gyógyszer többféle létezik. Esetleg másikat kipróbálni? Kihúzásos módszer nem megfelelő.
2016. aug. 29. 12:43

Sziasztok!

Tisztában vagyok vele, hogy ez egy nagyon kényes téma, de szeretnék segítséget kérni.

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást, de sajnos merevedési zavarai vannak. A kora miatt még nem indokolt,mégis megtörténik. Egészen pontosan akkor, mielőtt az óvszert felhúzná. Minden alkalommal....

Tudom, hogy van még más védekezési lehetőség is, de szinte semelyik nem annyira jó számomra, mint az óvszer, csakhogy neki meg az nem működik.

Gyógyszert nem tudok szedni, mert a szervezetem nem bírja. A megszakításos közösülést inkább hagyjuk, sosem bírtam a lutrit...nem szeretnék teherbe esni még véletlenül se. Minden más védekezési eszközt csak kiegészítésként ajánlanak.

Erről szeretnék egy segítő beszélgetést indítani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook