Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Portetű vagy könyvtetű fórum

Portetű vagy könyvtetű (beszélgetős fórum)


nov. 13. 14:45
A dobozokat imádják az biztos.Sajnos minden kidobni nem tudok,így csak remelem,hogy takarítással és biokillel tényleg megszűnne a gond.
nov. 13. 14:43
Bocsánat elküldtem véletlen még egy képet.
nov. 13. 14:43
Felhívtam két céget.Azt mondták erre nem szoktak kijönni.Plusz írtam is egynek.Lb ugyanazokat mondták.
11. Kicsilányka2 (válaszként erre: 10. - Channa*)
nov. 13. 14:42
10. Channa* (válaszként erre: 2. - Kicsilányka2)
nov. 13. 10:39

Én nem látom a bogarakat a képen.


Szakember miért nem írtja? Mutattad és azt mondta, hogy ezt nem?


Még sosem volt a szekrényembe bogár.

És remélem nem is lesz.

9. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Kicsilányka2)
nov. 13. 09:18
én a szúnak csak a nyomát látom.apró lukakat,fűrészporszerű törmeléket.hiába vettem drága pénzért irtót,de mivel az oldalán is van,azt elhúzni nem tudom.csak nem eszik meg addig,amíg élek.
8. pötibaba (válaszként erre: 7. - Kicsilányka2)
nov. 13. 07:57
Szerintem nem cseszted el, a biokill jó sokáig hat befújás után is.
nov. 12. 16:09
Biokillt vettem tegnap befújtam a szekrényeket.Gyorsan elfogyott.Száradás után visszatettem a ruhákat.Lehet elcsesztem ezzel.
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Kicsilányka2)
nov. 12. 16:03

Ezért is mertem javasolni a hipós vizet, hogy a szerkényben, fában megtelepedett bogarak is elpusztuljanak.

De valami rovarírtóval is jól bepermetezheted és vársz egy napot míg az kiszellőzik.

A szennyezett ruhákat pedig műanyag zsákokban különítsd el, hogy ne szennyeződjön más is a bogarakkal.


Én így csinálnám.

Tudom, nem egy napos munka.

nov. 12. 15:54
Köszönöm ma 4.napja csak takarítok mosok és csak felénél járok a szekrények és ruháknak :( Elvagyok keseredve és fáradva,mert ahol már takarítottam találtam 1 db-t már.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Kicsilányka2)
nov. 12. 15:32
Szerintem egy nagy és alapos takarítás kéne. A szekrényeket, fiókokat mosd át hipós vízzel, a ruháidat mosás után pakold csak vissza ás használj rozmaringgal, mentával vagy levendulával töltött illatosítókat!
nov. 12. 15:20
Egy képet tudok csatolni.Ennél jobbat nem tudtam csinálni a nagysága miatt.
nov. 12. 15:19
nov. 12. 15:19
Sziasztok!Megjelent pár apró 1 mm nagyságú bogar a szekrényben a ruhákon és dobozban.Falon nem vettem észreSzakember nem írtja őket.Javaslata porszívózás szellőztetés,portalanítás.Nem vagyok igénytelen.Igyekszek sűrűn takarítani.Napi szinten porszívózok.A szekrényeket eddig nem pakolgattam kinapi,heti szinten,de szerintem azt más se csinálja csak bizonyos időközönként.Tapasztalatokra lennék kíváncsi.Tudok-e tenni valamit még?Azt olvastam csak csökkenteni lehet a számukat kiírtani teljesen nem.Volt valakinek dolga ilyesmivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook