Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térdben lévő porckopásra elég az injekciókúra? fórum

Térdben lévő porckopásra elég az injekciókúra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - Epervirág)
2018. szept. 25. 17:39

Tehát látható, hogy az injekció csak átmeneti megoldás.

Meg kell győzni anyukádat, hogy a műtéttel szó szerint is jól fog járni.

9. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Hajnali madar)
2018. szept. 25. 17:32
SOHA nem épül vissza a porc, ez téveszme, csak nagy bót a gyógyszergyárnak.
2018. szept. 25. 17:30

Egyik szomszédomat műtették júniusban. Korábban a másik térdét is műtötték. Ebből most egy kicsit nehezen épül.:(

Elmondása szerint, a korábbi műtét után lényegesen javult az életminősége, és csak ajánlani tudja mindenkinek.


Nem lehet, hogy a mama azért nem ismeri be a fájdalmait, mert nem akar a család ellátására, segítségére szorulni?

Beszéljétek ezt meg vele, mert az injekciók csak időleges megoldás.

7. epervirág (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. szept. 25. 17:16
Csak az a gond,hogy nem akarja megmütetni magát mert minden hètvègèn kiviszi a gyereket magukhoz.kicsit tèveszmèbe van mert ugy csinál mindig mintha ő lenne a lányom anyja.Volt egy kuvasz kutyájuk ugyanez volt a baja mint a mamának jó ideig injekciozták a kutyát,de egy idő után már olyan fájdalmai voltak a kutyusnak,hogy már lábta sem tudott állni igy elaltatták.
6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Epervirág)
2018. szept. 25. 16:54
Nem, nálam ez szóba sem került.
2018. szept. 25. 16:31

Akit ismerek és rászánta magát a műtétre, hálás érte.

A jobb gyógyulás érdekében jobb lenne nem halogatni.

4. Hajnali madar (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2018. szept. 25. 16:26

Az injekció biztos hogy sokat segít.

Rásegítésként érdemes elgondolkodni egy porc visszatápláló anyagon is, ami ugyan nem azonnali hatást biztosít - hisz ami egy életen át elhasználódik, azt nemigen lehet egy két alkalommal helyrehozni - hanem kb 5-6 hónap rendszeres kenegetés hatására ismét kialakulhat a porc védőrétege, ami könnyíthet a fájós ízületeken, járáson.

3. epervirág (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2018. szept. 25. 16:21
Köszi szèoen,hogy irtál.ő is alig tud lèpcsözni,de azt mondja mindig,hogy nem fáj a lába.Tèged aztán megműtöttek?
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Epervirág)
2018. szept. 25. 15:14

Háát nem tudom, mit érez Mama, de mikor én kaptam rá injekciót, már igencsak fájt a térdem, alig tudtam lépcsőzni.

A szuri kipárnázta, fél évig-talán 1 évig is jó volt.

Lehet, hogy igaza van a dokinak (D) hiszen a végtelenségig nem lehet injekciózni, főleg hetente. / De én csak egy szenvedő alany vagyok.

2018. szept. 25. 12:36
Sziaszotok! Ismèt a segisègeteget szeretnèm kèrni!A volt anyosomnak mind a kèt tèrdèben elkopott teljesen a porc korong heti egyszer injekciozzák,de a doki azt monta,hog, protèzis kène neki amirről hallani sem akar.Na most az lenne a kèrdèsem,hogy ez a injekció segit egyáltalán mivel a kislányom minde hètvègèn kint van náluk,de csak a nagymama foglalkozik vele.ha kèrdezem a mamát,hogy fáj- e a lábba mindig azt mondja,hogy nem ami nehezen hihető mert m3g a lèpcsőn sem jön le.Van esetleg valaki akinek ugyan ez a problèmája,hogy injekciokat kap rá.Tènyleg akkor egyálzalán nem fáj a láb? Előre is köszi a válaszokat!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook