Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Polgári perrel fenyegetnek... fórum

Polgári perrel fenyegetnek... (beszélgetős fórum)

1 2
6. bared (válaszként erre: 5. - 744b775692)
2010. okt. 31. 23:14
már nincs ilyen korlát.. egy 50 ft-os csokiért is fogdára visznek ha elkapnak..
5. 744b775692 (válaszként erre: 2. - GabryELLA18)
2010. okt. 31. 23:12

Ha a min.meg őrzési ődő lejárt az gáz. Garania nincs, de "szemetet" eladni nem lehet -normál kereskedelemben. 10e Ft alatt még lopásnál sem indítanak rendőrségi ügyet.


Ha tényleg lejárt tisztességes dolog lenne visszavenni.

2010. okt. 31. 23:07
nincs rá bizonyíték,hogy ki nyomkodta ki...az aukciós oldal meg úgy működik,hogy te feltűnteted,hogy van-e garancia vagy nincs.Van-e visszavárási jog vagy nincs...
2010. okt. 31. 23:07
megteheti, de nem fog nyerni, és leröhögik... egyszerűen bizonyíthatatlan amit állít...
2010. okt. 31. 23:05

Röviden a lényeg: Az egyik aukciós oldalon vásároltak tőlem egy kozmetikai csomagot és napokkal az átvétel után írt a vevő,hogy a termékeket egyesével lemérte és nincs meg a flakonokon feltüntetett súly és a szavatosságuk is lejárt 1-2nek(amit nem értek,hisz nemrég vásároltam a legtöbbet) Szóval követeli vissza a pénzét.Viszont előre fel volt tűntetve,hogy garancia nincs.Pénzt nem áll módomban visszafizetni.

Szállítási költségnél félre lettem informálva így 500Ft-al többet utalt.Összesen 4000Ft-ot.

A lényeg az,hogy most azzal fenyegetőzött,hogy Ő ügyvéd és beperel. Megteheti?Mármint 4000Ftnál. Napokkal a csomag átvétele után jelentkezett csak.Simán kinyomkodhatta a krémeket..de ő ezt nevezi bizonyítéknak így nem is küldi már vissza.

Nem nagyon foglalkoztam vele,mert elég Bunkó volt,csak most kezdtem el gondolkodni ezen....

2010. okt. 31. 22:45
Polgári perrel fenyegetnek...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook