Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pofátlanság.... fórum

Pofátlanság.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. dee (válaszként erre: 10. - Nike)
2007. máj. 18. 23:45
:)))
10. Nike
2007. máj. 18. 23:41
Amikor becsámpázik valami hülye picsa ide az oldalra, és 2000 fórumba beilleszti az önreklámját....
2007. máj. 14. 08:53
A legjobb, babakocsival állok a pénztárnál, és beállnak elémbe.
2007. máj. 14. 07:42

Sziasztok! Én emberekkel foglalkozom, mint nővér. Hát tudnék mit mesélni...

Sajnos nagyon sok az olyan beteg aki nagyon is kihasznál bennünket(persze azért több az aki nem él vissza a helyzettel)PL: a beteg panaszkodik hogy nagyon fáj mindene, lemosdatom, forgatom az ágyban hogy kicseréljem az ágyneműt alatta, nem sokkal később látom hogy kint ül a dohányzóba!!!! Járókerettel ugyan de kiment..majd felrobbantam, és ez csak egy a sokközül. De nem "szolhatok be" mert a betegnek mindig igaza van !

2007. máj. 14. 06:52

Az ember úton,(közlekedés) és útfélen tapsztalja.

Az önzés, a pénz mindenhatósága nagyon eluralkodott mindennapjainkon.

2007. máj. 14. 01:38
hú, ha én azt most felsorolnám..
2007. máj. 13. 23:03
Sziasztok!Nekem az a vélleményem az emberek is csak lények,megprobálnak tulélni.Olykor ez megkérdőjelezi hogy mi külömbözteti meg az állatoktól azokat az embereket akik ösztönből cselekszenek és átgázolnak mindenen és mindenkin aki előttük áll.Szerencsésnek mondhatom magam,nem kellett ilyenné válnom ahhoz hogy elérjek valamit!
2007. máj. 6. 00:43
Beengedtük az egyik lakótársunkat a közöshasználatú helyiségünkbe. 3 hónap múlva kibérelte az IKV-tól! ˝Ereszd be a tótot, kitúr a házadból!˝ Hát így is van.
2007. máj. 5. 08:12
nekem a szomszédomnál van 2 nagyfiú.kint szoktak focizni az utcán.nem nagyon érdekli öket semmi, hogy mikor hová repül a labda.amikor szóltam neki, hogy a virágaimat le ne törjék, még nekik állt feljebb, meg csúnya szavakat is használtak.pedig nagyon rendesen szóltam nekik. kis takonypócok, és nem tisztelik az idösebbet. szomorú, hogy hová megy ez a világ!
2007. ápr. 15. 08:01

Jó a téma-felvetés....

A mai felgyorsult és "felhígult" világ szinte természetes velejárója a szemtelenkedés, a pofátlanság, az önzés, a "csak én" mindenhol és mindenben. Sajnos hogy így van,csak a pofátlan és erőszakos emberek tudnak érvényesülni, nincs mese, nekem már régen betelt a pohár ezügyben.

Egy darabig megpróbál tolerálni az ember, aztán vállat rándít, és vagy beáll a sorba, vagy azt mondja, elég volt ebből a mocsok világból, ahol ez a legfőbb "érték" ahhoz, hogy talpon tudj maradni.

Én az utóbbi kategória vagyok.

2007. ápr. 14. 21:44

Mit gondoltok az emberek hietetlenul szemtelen viselkedesere?Nektek hol a hatar?Ki mit tart szemtelenek?

Mi volt ami Titeket a legjobban felmergelt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook