Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?! fórum

Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?!

1 2
2010. jún. 10. 08:35

Nem látok benne semmi rosszat, ha a legtöbb cikk a fogyásról szól, hiszen ez alapvetően fogyókúrás fórum, csak túlzásokba ne essünk. Én is itt kaptam ötleteket, hogyan kell sikerrel és tartósan fogyni, miután két évig hiába kísérleteztem. A túlsúly se jó és egészséges.


Viszont arra mindig is gondoltam, hogy hízni sokkal nehezebb lehet, mint fogyni, úgyhogy nagyon jó, hogy sikerrel jártál! Egyébként lehet kapni gyógyszertárban olyan tápszert, amit legyengült betegnek lehet adni; mivel teljesen ízetlen, a sima ennivalót is lehet dúsítani vele. Aki ezután szeretne hízni, az ezt is kipróbálhatja, azt hiszem, ez is tápszer néven fut.


A hízás-fogyásra visszatérve: jó azért néha az érem másik oldalát is látni, amiről te írtál. Egyszóval: jó a cikk!

11. 2104cc91e8 (válaszként erre: 8. - Ed405d6362)
2010. jún. 10. 08:06

Ideális a súlyod a magasságodhoz!!!

Azért néznek meg mert szép vagy Angyalom!

Eszedbe ne jusson akár egy dekát fogyni, mert ha beteg leszel (nem kívánom!) akkor lesz miből legalább!

10. fdóri (válaszként erre: 8. - Ed405d6362)
2010. jún. 10. 06:15
Mivan? A képeid alapján nagyonis szép vagy...
2010. jún. 9. 23:50
gratulálok az önértékelésedhez, vagány csaj vagy!
2010. jún. 9. 22:59
Elolvastam a cikket,nagyon jó lett egy percre csinosnak éreztem magam ,de sajnos csak egy percre. Én mindig azt érzem, hogyha vki megnéz az utcán az azért tezsi h elszörnyedjen, h uhh ez a lány csak 21 éves és 73kiló és csak 170centi hozzá...
2010. jún. 9. 22:13

Hmmm lennék a helyedben a 70kilóddal, és a lazaságoddal.:)

Grat. a cikkhez, és jó motorozást!

2010. jún. 9. 21:56
Gratulálok. Nagyon jó cikket írtál. Írjál még!!! :)
2010. jún. 9. 21:32

Végre egy nőci aki tudja viselni a nőiességét...

aki büszke a korára a pocakjára/főleg a pocakjára:)/

engem megfogtál...lehet írígykedem?!:)sose lazultam le ennyire mint te...kalap le..:)

4. tulipfairy (válaszként erre: 1. - Lyrian)
2010. jún. 9. 21:25
Nem láttam, hogy ki írta a cikket, de pár mondat után valahogy megéreztem, hogy te vagy az! :)
2010. jún. 9. 21:23
Szia. Nekem is feleslegem van, de már nagyon unom a rengeteg fogyis témát. Van egy nővérem ,akit viszont állandóan azzal nyaggatják, hogy gebe, és bizony nagyon bántja. Így látom az érmének azt az oldalát is, amiről te beszélsz. Örülök, ha jól érzed magad a bőrödben:)
2010. jún. 9. 21:19
szia! hár gratula 1000-rel.és kiderült végül,hogy mitől fogytál le annyira?
2010. jún. 9. 21:08
Na, ide aztán fogalmam sincs, hogy mit is írjak, hiszen a hízókúráról rebegek majd nektek, nem pedig a fogyókúráról. Egy biztos. Senkit nem akarok lebeszélni a fogyókúráról. Eszem ágában sincs, hiszen én is voltam már fogyókúrás-borzadályos állapotban, amikor minden rossz volt, minden összeesküdött ellenem, főleg a lépcsők, a hegyek és a fő átok, a mérleg...
Mégis, mi a jobb? Zörögni vagy kicsit súlyosabbnak lenni? Döntsétek el... Rátok bízom!

Ugrás a teljes írásra: Plusz vagy mínusz?! Melyik a jobb?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook