Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros foltok a kézen, milyen krémet tegyek rá? fórum

Piros foltok a kézen, milyen krémet tegyek rá? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 2. 12:31
Éjszakára kend be flucinar krémmel, és, ha lehet, húzz rá cérnakesztyűt. Ez az erősen gyulladt bőrre is jó!
8. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - F9c5ae123a)
2014. febr. 26. 15:03
Nekunk igen :)
7. csutkababa (válaszként erre: 2. - Babeck)
2014. febr. 26. 14:57

a Shea-vaj kituno valasztas!!!


nem ajanlatos semmilyen kremmel kenni a bort,legyen az arc, vagy kez, vagy a test barmely resze!

sajnos alltalaban az osszes krem, ami kaphato a patikaban vagy az uzletekben, igan nagy valoszinuseggel tartalmaz vegyi anyagot is...


ezert inkabb a termeszetes dolgok az ajanlottak!ami viszont nem kaphato sem a patikakban,es plane nem az uzletekben.

2014. febr. 26. 14:20
Nekem takarítás után (amikor domestost használok töményen), cafatokban hámlik a bőröm. Én sima gyógyszertári krémet használok, Unguentum Stearinit. Régen használtam körömvirágot, nekem az is bevált.
2014. febr. 26. 14:16
a körömvirág krémek is nagyon jók ilyesmire :)
4. f9c5ae123a (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2014. febr. 26. 14:02
jobb, mint a Bephanten?
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - F9c5ae123a)
2014. febr. 26. 13:55
Dm-ben vagy gyoszitarban vegyel soducremet, nagyon jo :)
2014. febr. 26. 13:54

Nekem a legjobb bőrnyugtató-gyógyító a natúr, finomítatlan shea vaj.

És igyál kalciumot, az segíthet csökkenteni az allergiás reakciót.

2014. febr. 26. 13:47
Sziasztok! Azt hiszem egy mosogatószertől lett horzsolás szerű piros folt a kezemen. Valami vegyszertől amit sokat, sűrűn voltam kénytelen használni. Másnak is volt ilyen "kipattogzás"vegyszertől? Mivel kentétek be? Most egy ideje már Bepanthent kenek rá. Köszönök minden segítséget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook