Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! fórum

PG53 ovulációs tesztről tapasztalatokat várok! (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 7. 23:13

sziasztok

nekem még mindog van páfrány ma vagyok a 22. napon

121. szandianya (válaszként erre: 120. - B1948dd300)
2010. febr. 7. 18:26

Az attól függ! Ha középidőben vagy, akkor a peteérést és az ovulációt!

Ha azonban már meg kellene jönnie, akkor terhességet is jelezhet.

2010. febr. 7. 18:11

Lányok!

Mi van akkor, ha valakinek a mikije már a 7. napja páfrányosat és kevés krumplit jelez?

119. szeliko
2010. febr. 7. 17:00

sziasztok!

HÁt köszi a biztatást, én is olvastam, hogy volt akinek csak negyvenvalahanyadik napon lett pozitív a teszt. Én is ezt számolgattam, hogy ha a későbbi akciók voltak a nyerők akkor még belefér bőven, hogy negatív. Kíváncsi azért is vagyok, mert mára valami brutálisan bepáfrányosodtam, ennyit még csak botanikus kertben láttam. :-)))

Persze, hogy idegörlő tudom tudom, de hát.....

2010. febr. 7. 13:25

Sziasztok lányok

Van köztünk olyan aki mára babásodott ????

117. dj.cica (válaszként erre: 115. - Szeliko)
2010. febr. 7. 13:02

szia!ha továbbra se jön meg ,akkor menj dokihoz és majd ő tudd valami biztosat,de várj még egy hetet.A mell szétdurranása jó jel is lehet.

Lehet késöbb fogant meg azért nem mutatja teszt,ezt tapasztalatból mondom.Ha esetleg mégis megjönne ne keseredj el.a teszteket meg ne csinálj még jó pár napig,csak idegörlö.

2010. febr. 7. 12:18

Hát várj késés után egy pár napot!!

aztán menj el dokihoz...

Nekem van egy olyan ismerősöm akinek nem tudom hányadik teszt is negatív volt, sőt először még a doki sem vette észre a manócskát, és mégis terhes volt, mert a következő ultrahangon már megpillantották...

Úgyhogy még ne keseredj el ;)

115. szeliko (válaszként erre: 114. - Szandianya)
2010. febr. 7. 10:29
hát én persze nem bírtam holnapig, úgy hogy teszteltem és negatív lett. Viszont a melleim majd szétdurranak és nekem menstr. előtt nem szokott....szóval végképp nem értem most már....:-(((
2010. febr. 6. 18:20

Hát ez is jó jelnek számít.

én bevallom nem éltem még át sosem a tüneteket, pedig már van egy kislányom, de semmi jel nem volt rá, max annyi, hogy meg kellett szenvednem érte...szó szerint.

De semmi rosszullét, mármint olyan ami egy terhességet jellemez.

de remélem én is megélem ezt valamikor...

113. szeliko (válaszként erre: 112. - Szandianya)
2010. febr. 6. 18:15

hát lehet...olvastam más fórumokon, hogy van akinek bejött, van akinek ennek ellenére nem volt pozitív a tesztje. Úgy hogy majd meglátjuk.

De volt aki azt írta, hogy mielőtt megjött előtte két nappal eltűntek a páfrányok. Úgy hogy lehet, hogy tényleg van benne valami. Amúgy azért gondolom, hogy tényleg van valami, mert félidőben csak egy páfrány volt, aztán másnap kettő, aztán egyre több. De nem szeretnék csalódni.

Viszont ha nem lesz semmi, akkor én leszek a legfőbb példa arra, hogy embereknél is létezik álterhesség, mert minden tünetem meg volt már szinte. :-)

2010. febr. 6. 18:12

jujj...

egyre jobban izgulok...ez jó jel lehet nem igaz ????

111. szeliko (válaszként erre: 110. - Szandianya)
2010. febr. 6. 18:09
vegyes képet mutat. Van, hogy brutál sok páfrány van, vagy hogy kevesebb.
110. szandianya (válaszként erre: 109. - Szeliko)
2010. febr. 6. 18:08

És amúgy most mit mutat a mikroszkópod ???

páfrányokat, vagy vegyes szerkezetet??

vagy melyik van benne többségben ???

109. szeliko (válaszként erre: 108. - Szandianya)
2010. febr. 6. 18:04

már csináltam egy tesztet, de az negatív volt, igaz menstr. előtt 4 nappal, tehát az még lehet, hogy nagyon korán volt...hát most megpróbálom kibírni hétfőig.

Persze hogy írok, én is a mikroszkóp miatt kezdtem el figyelgetni az ilyen fórumokat. Ha összejön akkor részletesen leírok mindent amit tapasztaltam, megfigyeltem magamon és a PG53-n.

köszönöm, hogy így szurkolsz. :-))

108. szandianya (válaszként erre: 107. - Szeliko)
2010. febr. 6. 17:55

Nos akkor tesztelés után mindenképpen írj..nagyon szurkolok neked.

Nem tudom, de engem mindig felvillanyoz, ha valakinek sikerül a baba.

:))))))))))))

107. szeliko (válaszként erre: 106. - Szandianya)
2010. febr. 6. 17:48
én is erre várok, sőt várom a saját eredményeimet. :-))) Egyenlőre nem jött még meg és folyamatosan páfrányos vagyok. Hétfőre tervezek egy tesztelést.
2010. febr. 6. 17:12

Nos lányok, nagyon örülnék, ha valaki jelezne, hogy mi történt vele akkor amikor a középidőtől folyamatos páfrányok vannak neki....most akkor az teherbeesést jelentett, vagy csak kamu volt.. azt hiszem ez elég bizonyíték lenne a hitelességére.

Vagy nem ???

105. szeliko (válaszként erre: 104. - Genlips)
2010. febr. 6. 11:37
hát a terhes teszt...mert a PG-t hívják jóstesztnek (is). :-))
104. genlips (válaszként erre: 103. - Szeliko)
2010. febr. 5. 23:49
kb. egy hete használom, még megfigyelési szakaszban vagyok. kb. 3 hónapom van még kitapasztalni, hogy van-e rendszer az eredményekben. mi az a rendes teszt?
103. szeliko (válaszként erre: 102. - Genlips)
2010. febr. 5. 16:51

amúgy, hogy ismét visszakanyarodjak a topic címéhez, Te használtad már ezt a kütyüt?

most egy másik topicban találtam egy leányzót akinek szintén páfrányos maradt sokáig, írtam neki, kíváncsi leszek, hogy mit ír vissza.

Engem tulképpen az érdekel, hogy amíg csinálok rendes tesztet addig hihetek-e a mikroszkópnak.

102. genlips (válaszként erre: 101. - Szeliko)
2010. febr. 5. 16:30
tudom-tudom! hogy nem rabszolgának tartjátok idős fejére :))) csak irigykedek ;)
101. szeliko (válaszként erre: 100. - Genlips)
2010. febr. 5. 16:27
várjál, nagyi csak a tyúkokat tartja, a tésztát már én gyúrom! :-)))
100. genlips (válaszként erre: 98. - Szeliko)
2010. febr. 5. 16:26
ennek nagyon örülök! bárcsak nekem is lenne egy ilyen tündérke nagymamám! pótolhatatlanok
2010. febr. 5. 15:43

hogy a topic témájánál maradjak én majd kb egy hét múlva számolok be a tapasztalataimról.

egyenlőre annyi van, hogy peteérés óta folyamatosan páfrányos vagyok, hogy mitől azt majd a teszt megmondja. :-)))

98. szeliko (válaszként erre: 96. - Genlips)
2010. febr. 5. 15:42

én szinte folyamatosan méregtelenítek már egy éve, ennek hatékonyságáról már több módon is megbizonyosodtam. A fogamzásgátlót meg már régóta nem szedem, úgy hogy azért annyira nem vagyok felelőtlen. És mióta abbahagytam azóta folyamatosan méregtelenítek.

Megbékélni én sem tudok, de hát most mit tudunk tenni a mai világban. Én amit csak lehet saját magam állítok elő (nagyi tyúkjaitól tojás, hús, kertben megtermelünk mindent, én gyúrom a tésztát, én sütöm a kenyeret stb....) úgy hogy azért amennyire lehet figyelek a dolgokra.

2010. febr. 5. 15:23

én nagyon szeretem a mikimet

nekem mutatja a PÉ-t

kipróbáltam a férjemen, de a nyálától nem lett egyszersem páfrányos

és nekem sem szokott csak középidőben

nekem a pisis nem jött be

bár lehet, hogy nem voltam kitartó

96. genlips (válaszként erre: 95. - Szeliko)
2010. febr. 5. 15:16

a méregtelenítés egy nagyobb lélegzetvételű téma :) szívesen mesélek erről bővebben is.

nem tudom, hogy vagy vele, de én sehogy sem tudok megbékülni azzal, hogy 'úgyis annyi méreganyag kerül a szervezetembe'. én igyekszem ezek ellen tenni, más meg belenyugszik, hát lelkük rajta.

nem kell 12 évet várnod a gyerekvállalással, nem azt írtam, hogy várnod kell ezzel. egy gyerek megfoganhat egy szerekkel teli szervezetben is... arról az anya dönt, milyen bölcsőt kínál a magzatnak arra a 9 hónapra

95. szeliko (válaszként erre: 94. - Genlips)
2010. febr. 5. 13:55

nehezen hiszem el, hogy 12 évet kellene várnom a gyermekvállalással.

amúgy meg annyi méreganyag kerül be egyéb más módon (étel, ital, levegő) a szervezetünkbe ami nem igazán tisztul ki belőlünk...szerintem.

a méregtelenítés is csak ideig óráig hat.

94. genlips (válaszként erre: 93. - Szeliko)
2010. febr. 4. 19:16

igen. legalább annyi idők kell, amennyi ideig szedte az ember. a kitisztulásra rá lehet segíteni egy kis méregtelenítéssel

nem feltétlenül az mutatja, hogy fog.gátlótól mentes a szervezeted, ha a ciklusaid pontosak, szabályosak

93. szeliko (válaszként erre: 92. - Genlips)
2010. febr. 4. 16:11

ez érdekes lenne, mert én 12 évig szedtem.....akkor 12 évig ürülne a szervezetemből?

ezt csak azért kétlem, mert mióta nem szedem azóta tök beállt a menstruációm, néha van csak pár nap csúszás, de annak is meg van mindig az oka. Amúgy meg 28 naposak a ciklusaim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook