Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Petefészek túlstimulálása ha a clost+merional mindkét oldalon narancs nagyságú cisztát csinált? Vagy a ciszta amúgy is lett volna? fórum

Petefészek túlstimulálása ha a clost+merional mindkét oldalon narancs nagyságú cisztát csinált? Vagy a ciszta amúgy is lett volna? (tudásbázis kérdés)


7. knana (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. márc. 15. 22:25

Szia!Én clostilb....szedtem 3 hónapig.Itt a Hoxán olvastam,h.aki szedi,havi 2-szer nézik uh-on,h.ne legyen túl strimulálva és hogy hogy alakul a pete?

Amikor rá kérdeztem a dokimnál,h.meg néz majd uh-al?Az volt a válasza,h.akinek van 2 egészséges gyereke,azt nem nézegetjük.


Tény és való,van 2 gyerekem ők egyből össze is jöttek,sőt a 3.is,de el vetéltem.Áprilisban lesz 1 éve már,azóta nem sikerül teherbe esni,azért írták fel a gyógyszert.

Mivel nem nézett meg a doki,3 hónap után másik dokihoz mentem.40 és 59 mm-es cysztáim lettek.

Azóta a 40mm-es fel szívódott,a nagy még meg volt.Ismét megjött,remélem az 59-es is fel szívódott.Hétfőn megyek dokihoz,majd ki derül...De már műtétet is emlegettek.


Többet tuti nem szedem ezt a bogyót!!!!!!!

6. timycat (válaszként erre: 1. - Dd874e511d)
2012. márc. 8. 22:19
sajnos ez könnyen lehet :( és ilyen "ciszták" nemcsak a petefészekben, hanem a mellben is kialakulhatnak lombikosoknál... de ezt igazán az orvosodtól kéne megkérdezned, ne csak a nagy cél lebegjen a szemed előtt, hanem ismerd meg a hátrányait is a stimulálásnak
2012. márc. 8. 18:40
Hát sajnos van akit nem lehet stimulálni... Ismerek ilyet. Viszont lehet ha mással stimulálnak attol nem lesz. Az orvosod biztos tudni fogja hogy mi a teendö iylen helyzetben.
2012. márc. 8. 15:53
Hát ez tök jó. Csak azt nem tudolm, ha oda kerül a sor, hogy lombik, akkor hogyan fognak hormonokkal stimulálni ha ezt a 3 ampulla merionalt sem birtam.
2012. márc. 8. 14:38
mindig van esély a tulstimulálásra. sajna mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Szerintem biztos a hormontol lett. Sokan nem birják.
2012. márc. 7. 21:19

Járt már valaki ugy esetleg, hogy hatalmas cisztái lettek a closti és/vagy merional-tól?

Elmúltak?Meddig nőttek?

2012. márc. 7. 21:18
Petefészek túl stimulálása ha a clost+merional mindkét oldalon narancs nagyságú cisztát csinált?Vagy a ciszta amugy is lett volna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook