Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pesti, aug. 20.-ai DRÁGA tüzijáték. Nézitek? fórum

Pesti, aug. 20.-ai DRÁGA tüzijáték. Nézitek? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Martian (válaszként erre: 2. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 20. 21:17
minket is megkérdeznek a képviselőinken keresztül akiket 4 évente megválasztunk
2009. aug. 20. 21:16
Érdekesen csinálják ezt a pesti okosok a parlamentbe! Én inkább az ország élére nem pártot tennék, vagy miniszter elnököt. Hanem egy pénzzel nagyon jól gazdálkodni tudó háziasszonyokból álló csoportot. Azok biztos kihúznák a szarból a magyarokat, meg az országot gazdaságilag!
2009. aug. 20. 21:14
Igen én is erre gondoltam. Hányan elveszítették az otthonukat, de jó nekik biztos, hogy a híd alól nézhetik a tüzijátékot! Hallottad? Már ez is felvonásokban megy, tisztára, mint az Olmpia megkezdésénél! Felháborító, hogy szegényedik a lakosság, de erre van pénz! (Megjegyzem, engem az is felháborított valamelyik nap, hogy hallottam a híradóban kitüntetéseket osztogattak atoknak az orvosoknak, és többieknek, akik ellátták Massát. Hát nem ez a dolguk? Nem ezért kapják a fizetésüket? Erre esküdtek fel, nem? És a kitüntetésekhez általban jár pénz is!)
2009. aug. 20. 21:12

Mi is a tv-ben nézzük, már amennyire.

Mi is pont azt beszéltük, hogy elvileg válság van, de ilyen tüzijátékra van pénz! Érdekes! Ha már mindenképp akarnak csinálni, akkor egy kicsit szolidabbal és rövidebbel is beérnénk szerintem.

2009. aug. 20. 21:10
ÉN is a tv-ben nézem de nagyon fel vagyok háborodva!Miért nem a családok az elsők????Miért nem a gyerekek???????Én szivesen lemondanék a látványról ha ezt a pénzt máshova fordították volna!MIndek miért nem kérdez senki???
2009. aug. 20. 21:08

Nagyon szép ugye? Mondjuk én csak a tv-ben nézem, de szép. Állítólag Európa szerte feltűnően sokat költöttek a Pesti tüzijátékra.


Erre van pénz? Nem válság után vagyunk? Miért nem a megszorult családokat segítik ki ebből a pénzből a bajból? Én ezt nem értem!.... Ti igen?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook