Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Peller Mariann az RTL Klub-on. Mi a véleményetek róla? fórum

Peller Mariann az RTL Klub-on. Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jan. 16. 09:51

Cicamicás????

Szerintem abszolút nem az. A cicamica szép, na ő messze van attól.

Szerintem egy viselkedni nem tudó szeleburdi fruska, korához képest szégyen a viselkedése.


Sajnos manapság az ilyenek érvényesülnek. Légy bamba, marha, idióta, és sztár leszel. :D

2009. jan. 16. 09:50
szerintem senkinek sem szimpatikus,akinek az ,az irjon,amugy Vitrai agyon dicsérte! /lehet hogy rokona?/
2009. jan. 16. 09:49

Anyukája "nagy"énekesnő.... mondjuk nem az rtl-en szokott énekelni....de más befolyás lehet.....

Nálunk az összes nyugdíjas rendezvényen ő énekel... tőle is feláll a szőr a hátamon....

2009. jan. 16. 09:48
Eléggé olyan cicamicás! Nekem nem szimpatikus!
7. szanád (válaszként erre: 6. - Szamó)
2009. jan. 16. 09:45

én is hasonlóan..


vagy valakinek a keresztlánya vagy a babája... )))

2009. jan. 16. 09:44

Ja, hogy ŐŐŐŐ!


Na, ez egy nagyon béna csaj!

Szerintem....

Nem szimpi! Egyszer belenéztem abba a pénzesbe, de gyorsan el is kapcsoltam, mert rettenetes volt!

Már le is vették műsorról? Nahát.....

2009. jan. 16. 09:43

Megbukott a műsora,mert nem hozta a nézettséget,én is talán egyszer láttam,de nem volt szimpi a csaj. A reggeliben nem rossz...

Keleti Andit sem bírtam,de aztán kiderült számomra,hogy nagyon jó fej.

2009. jan. 16. 09:41
én sem láttam a fogd a pénzt és fussban...de állitolag az már nincs is műsoron annyira égő volt....viszont ma reggel láttam a Csak csajokban,de annyira visszataszító számomra...h ki is kapcsoltam,pedig érdeket volna a téma... kiakadtam :)
2009. jan. 16. 09:39
én adásban még nem láttam, csak a műsorának a reklámjában ill. újságban, de rémesen unszimpatikus
2009. jan. 16. 09:38
Az ki?
2009. jan. 16. 09:38
Mi a véleményetek Peller Mariannról?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook