Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pécsi Immunológiai Klinika fórum

Pécsi Immunológiai Klinika (beszélgetős fórum)

6. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - Mami57unoka)
2018. szept. 19. 17:51
Szívesen!
5. mami57unoka (válaszként erre: 4. - Csicsi25)
2018. szept. 19. 17:21
Köszönöm a jó tanácsot. Üdv
4. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Mami57unoka)
2018. szept. 19. 17:01

Nincs mit! Láttam a múltkor is a kiírt fórumodat, azért válaszoltam. Lehet, hogy ki kellene írnod egy másikat, de valami olyan címmel, hogy "immunológiai betegség". Szerintem többen megnéznék, mert így mindenki a "Pécsi"-re koncentrál.

Remélem, lesz majd más is, aki ír.

2018. szept. 19. 16:56

Köszönöm ,hogy válaszoltál. Magáról a betegségről szerettem volna beszélni. Már 20 éve ebben a betegségben szenvedek.

Talán lesz valaki aki még ír egy pár sort. Üdv

2018. szept. 19. 16:33

Miről szeretnél beszélgetni konkrétan? Úgy általában az immunbetegségekről vagy kifejezetten a pécsi Imm. Klinkáról? Mert ha ez utóbbiról, akkor ne is várd, hogy írjanak. Kevesen vannak itt pécsiek, és azok közül sem valószínű, hogy bárki is ismeri ezt a klinikát.


Ha viszont az immunbetegségekről szeretnél beszélni, akkor a címben azt kellett volna feltüntetni. Ha kiírod, hogy "pécsi" már eleve sokkal kevesebben nézik meg a fórumot.


Amúgy lehet, hogy az immunbetegségekről már nyitottak valamikor fórumot, be kell írni a Hoxa keresőjébe, hátha találsz valamit.

2018. szept. 19. 13:39
Próbáltam nyitni egy oldalt az immunbetegségről de senki nem írt egy szót se!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook