Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS-ok akik mostanában szeretnének teherbe esni fórum

PCOS-ok akik mostanában szeretnének teherbe esni (beszélgetős fórum)


1 2
13. beba (válaszként erre: 6. - Napocskaszemű)
2013. júl. 20. 11:58

szia:) gratulálok!:)

ez a candyda kúra ez milyen?ez a mozgás ez jó de úgy örülök hogy felszedtem 5 kg.nem szívesen adnám le..márpedig akkor a fehérkenyeret elfelejthetem

én gondoltam a lúgosításra..de sajnos nem vagyok benne jártas így nem tudom hogy kell,milyen formában.

cickafarkfű ülőfürdő?

ha pl itthon tornázok pl Béres Alexandrára azgondolom jó ugye?

12. beba (válaszként erre: 8. - 5236d12e25)
2013. júl. 20. 11:51

Szia!akkor te se vagy könnyű helyzetben!igen a fogamzásgátló szedése előtt is pcom volt de nekem is volt pém mert rendes mensim volt...most csak pecsételés van...ami nem is menses...pém nincs mert mérem...meg érezném h lenne!

ha lehetne soha nem kezdeném el a szedését én se!csak akkor 17évesen még nem tudhatja az ember hogy késöbb baj lehet belőle...

11. beba (válaszként erre: 5. - Annadi)
2013. júl. 20. 11:47

Szia! múlthéten csinálták a terhelées inzulint..még várok az eredményre

az elképzelhető hogy a barátcserje kitolta volna vagy elmarad a mensi a barátcserje miatt?

10. beba (válaszként erre: 3. - D20c30cb4c)
2013. júl. 20. 10:52
így most a barátcserjénél vagyok!vagy gondoltam az intimtornára...bár az nem a pcora van..
9. beba (válaszként erre: 3. - D20c30cb4c)
2013. júl. 20. 10:51

szia!gratulálok neked!:)

én szegedi vagyok és keresgéltem aviva tornát itt!de szegeden nincsen sajnos! könyvet néztem mert megakartam venni.de belenéztem és tudtam hogy nem lesz egyszerü úgy, hogy még a gyakorlatot se láttam!

2013. júl. 20. 07:23

Novemberben hagytam el a fogamzásgátlót, 2 évig szedtem. Az akkori hülye dokim szerint ez volt a "megoldás" amíg nem szeretnénk babócát, legalább a menzeszem beáll..Ha újra kezdhetném, soha a büdős életbe nem szednék.

A lényeg hogy én IR-l is küzdők, a hajam borzalmasan húllott, de gyógyszer mellett szerencsére megállt.

Szedem a Merckformint napi 2x 500mg próbálom a diétát tartani ami nagyon nehéz, és persze mozogni.

Nekem nagyon rosszak az eredményeim és az izuliom is nagyon magas volt.

Nekem minden hónapban van menzim igaz össze vissza jön meg sose volt pontos gyógyszer előtt sem, de biztosan tudom hogy volt pé-m f.gátló szedése előtt. Azóta semmi, a labor szerint sincs.

Nagyon szeretnénk már babócát de sajnos nehéz az orvossal egyeztetnem mivel külföldön dolgozom minden 2. hónapban. Most szeptemberre clostilt fog felírni és mikor hazaérek akkor eg labort csinálni.

7. Cepheus (válaszként erre: 5. - Annadi)
2013. júl. 20. 00:07
Én úgy tudom, hogy meglepően jó eredményeket lehet vele elérni. Pl elhagyni a met-et.
2013. júl. 19. 22:40
Nekem is pcos + Ir-em van, ráadásul nagyon rossz eredményekkel indultam. Szőrös is lettem valamennyire, ill a hajam több, mint fele kihullott, plusz pm gondok. Kezdtem a Merckformint xr 500-al, mozgás félig-meddig betartott diéta, de nagyon vékony voltam. A helyzet nem javult egy év alatt, így elmentünk Tűű Doktorhoz aki átállított Eucreasra, diétát úgyahogy folytattam, plusz rengeteg mozgás. Rá 4 hónapra annyit javultam, hogy közölte bmikor terhes lehetek spontán. Gyorsan elmentem egy termgyógyászhoz is vele csináltunk egy candida kúrát is, és azonnal terhes lettem, azonban progeszteron elégtelenség miatt elment. Rá másfél hónapra visszatért. :))) Most 17 hetes várandós vagyok, eddig jó cukor értékkel. :) Kaptam 13. hétig utrogestant ez nagyon fontos a pcos-eseknek. A clostyt elutasítottam végig. Pláne míg az endokrinológusom nem afott írásos leletet arról, hogymmostantól spontán terhességre esélyt lát. Ekkor a hormonjaim tökéletesek voltak. Ha augusztusig nem jött volna össze a baba akkor jöhetett volna a closty. Emellett a candida kúra is rengeteget segített, mivel ez a kúra a cukorháztartásra is nagyon kedvezően hat, tehermentesít. De ami a legfontosabb önismereti órákon vettem részt, lelkileg összeszedtem magam. Avivát elvégeztem tök jó volt, de nekem nem jött be. Jó egészséget!
2013. júl. 19. 21:53
A paleot nem ajánlják, ha IR-ed van. Betartod a 3-mas szabályt? gyógyszer, diéta, mozgás?
2013. júl. 19. 21:48
Paleo diéta
3. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Beba)
2013. júl. 19. 21:35

Szia! Nekem is hasonló problémáim voltak, alacsony progeszteron miatt nem volt peteérésem, sőt rendes menzeszem sem. Mivel a kicsi méhem miatt nem szedhettem clostyt, mert csak jobbam összenyomta volna, ezért a dokim elküldött Aviva tornára.

Ez PCOS-ra is jó, rendbe teszi a hormonrendszert.

Mondhatom hatott is, mert április végén voltam betanításon, azóta otthon csináltam a megvett könyv alapján, teherbe is estem júniusban. :)

Szóval csak ajánlani tudom! :) Ha érdekel, akkor www.avivastudio.hu

Ott megtalálsz minden infót.

2. beba
2013. júl. 19. 21:15
160cm vagyok es 53 kg...48 voltam de a closty óta hiztam.ami kellett is mert vékony voltam nagyon!
1. beba
2013. júl. 19. 21:14

8éve tudom hogy pcom van.nem vagyok se pattanásos se szőrös!

most érkeztünk el odaáig hogy babát szeretnénk!hormonjaim nem jók de nem olyan rosszak!most várom a terheléses inzulint és az ujjabb hormonokat!szedtem clostyt 2x1et amitől volt pém de egy lett egy ciszta!majd 1x1 től nem történt semmi!fogamzásgátlót tavaly májusban hagytam abba onnantól próbálkozunk!akkor 2 volt spontán pém!azota havonta van pecsételés kb 31 + - naponta!gynexet szedtem..amitől megjött pé nélkül!3hete szedem barátcserjét de 38.napon vagyok és semmi!ilyenkor már rég maszatolni szoktam!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook