Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet PCOS mellett fogyni? fórum

Hogyan lehet PCOS mellett fogyni? (beszélgetős fórum)


4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 12. 12:05
Diéta, vagy is életmódváltás. Semmi cukor, fehér liszt vagy ezekből készült ételek. Előnyben legyen a zab/liszt, durum liszt és tészták, tk lisztek, köles, hajdina, barnarizs. Mind ezek liszt és tészta, köret formában. Rengeteg zöldség. Én a tejtermékeket is kerülném, magas az inzulin válaszuk. Rengetek növényi tej, joghurt, tejföl van ma már elérhető áron.
febr. 12. 09:57

Alacsony ch bevitellel fogytam, de nem számoltam és nem is a fogyás volt a cél hanem a pco javítása.

Alacsony Glikémiás indexű dolgokat próbáltam enni és olyanokat amiben 100g/30g Ch a max.

Volt tízórai és uzsonna is, valami keksz vagy joghurt.

Akkor még reggelire sokszor ettem update cuccot és magam sütöttem az update lisztből kenyeret is.

Most már nem jutok el ilyen bolt közelébe, de úgy könnyebb volt.

Mozgást nem csináltam, ment anélkül is.


Egy életmódváltás szerintem sokat segít.

febr. 12. 09:47
Életmódváltás: diéta, mozgás, gyógyszer hármas. Nekem mondjuk nem az elhízás, hanem a hajhullás volt a problámám. 15 éve derült ki, azóta rendben vagyok. Nem hullik a hajam, inzulinom, cukrom ok. A gyógyszert sem szedem már.
febr. 12. 09:22
Nemrég derült ki, hogy PCOS nehezíti meg picit a napjaimat.. Ti hogyan tudtatok/tudtok vele fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook