Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pasik! Adjatok tanácsot! fórum

Pasik! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. szept. 5. 14:19
Szeritem nem szabad annyira kimutatni egy pasinak,hogy mennyire odavagy érte,mert akkor elbízza magát és tudni fogja,hogy ő az irányító!Tarts meg azt a pici távolságot és hagyd,hogy kicsit harcoljon meg érted mindig!
2008. szept. 4. 17:27
és ha már járunk h csináljam h az a kezdeti fellángolás megmaradjon?és hogy a kapcsolatunk izgalmas legyen?
93. Fiatal nő (válaszként erre: 89. - 99096144a5)
2008. szept. 2. 18:54
A harcról meg annyit, hogy "féltékennyé kell tenni mindig". Meg megmutatni, hogy ügyes vagy valamiben, amit mások elismernek... És akkor büszke lesz, és úgy gondolja majd, hogy igyekeznie kell, hogy nehogy lecsapjanak a kezéről. :P
92. Fiatal nő (válaszként erre: 89. - 99096144a5)
2008. szept. 2. 18:52
Ne mutasd ki, hogy nagyon vonzódsz hozzá. Legyetek jóban, de légy távolságtartó. Érezze, hogy kedveled, de azt ne, hogy szerelmes vagy.
91. Fiatal nő (válaszként erre: 90. - Mira93)
2008. szept. 2. 18:51
Attól függ, mennyi idős. Meg hogy milyen hobbija van. Ha adsz egy kicsit több infót, könnyebb kitalálni. :)
90. Mira93
2008. aug. 29. 20:58

Hali mindenkinek!

Az én kérdésem az lenne, hogy mi az az ajándék, aminek egy pasi mindig örül??És mi az amit már túl nyálasnak tart?? Persze személytől is függ, de úgy általában, légyszi segítsetek:)

2008. aug. 29. 11:26
sziasztok!a kiszemeltem horoszkópja kos és a kosokról tudni lehet h szeretik a kihívásokat és én is ugy ismerem őt.hogy csináljam h ugy érezze mge kell küzdeni e értem?tudom róla h az elején mindig nagyon fellángol de aztán ez hamar lelankad mit csináljak h ez nálunk ne következzen be h a mi kapcsolatunk izgalmas legyen és újra-újra harcba tudjam kényszeríteni?
2008. aug. 29. 09:12

Hát azt én nem tudhatom,hogy te milyen édes pasi vagy!:)

Szerintem sem fontos ez az egész nem is értem a barátnőmet dehát ő tudja!Az biztos,hogy én nem foglalkoznék vele!

2008. aug. 29. 00:58

Az elején már azt hittem rólam beszélsz, de aztán rájöttem, hogy mégsem; nekem van jogsim.


Egyébként ha a barátnőd a jogsihoz köt bármit is, akkor valami nem klappol.


A barátnőd egyszerűen nem szereti az egyébként megtévesztésig hozzám hasonlító "a világon a legédesebb pasi"-t :-DDD

2008. aug. 27. 09:22
A barátnőm összejött egy pasival aki komolyan mondom a világon a legédesebb pasi!:)Nagyon szereti a barátnőmet és ez látszik is rajta,de a barátnőm mégsem elégedett!Csak az az egy próblémája.hogy a pasinak nincs jogosítványa 24éves létére!Szerintetek fontos ez?Mert szerintem nagyon nem,de a barátnőmnek ez nem tudom elmagyarázni!
2008. júl. 5. 03:39

Haat en pasi volnek, de amit irtal az finoman mondva is erdekes.


A forumindito temara gondolok.


Ha udvarolt Neked a kezdet kezdeten, akkor most bajban vagy, elhidegult.


Ha elejetol fogva ilyen, akkor azt kell mondjam Te szakitottad, szagoljad - van ugy, hogy egy hibaba szeretunk bele es kesobb az lesz a legnagyobb atok.

84. f39a34943d (válaszként erre: 83. - Andain21)
2008. ápr. 7. 21:46

Elvileg akkor mindig az a pasi kell aki nincs veled és éppen lehet érte seperni?


ej ej facsiga!


szerintem dobd ki mindkettöt és válasz egy normálisabbat!

2008. ápr. 7. 09:11
Valaki adjon nekem tanácsot,mert már nem tudom,hogy mit tegyek!:( Volt egy 2,5éves kapcsolatom aminek vége lett már több mint egy éve!Miután szakítottunk az exemmel megismertem egy srácot akiért teljesen odáig voltam (nevezzük Zs.nek)!Nagyon megszerettem a srácot,de 2hónap után szakított velem!Az okát még a mai napig sem tudom!Nagyon elvoltam keseredve és valahogy megint megjelent az életembe az a 2,5éves kapcsolat és most újra együtt vagyunk,de én egyfolytába csak Zs.re tudok gondolni!Sőt múltkor véletlenül össze is futottunk és nagyon jót beszélgettünk!Mondta,hogy nagyon örül,hogy láthat engem!Nemtudom,hogy mit csináljak,de úgy érzem,hogy Zs. megbánta,hogy szakított velem és ő nem tudja,hogy nekem már van kapcsolatom!
82. f39a34943d (válaszként erre: 81. - Kelly21)
2008. ápr. 2. 09:32
Na!
2008. ápr. 1. 21:52
Találkoztam a volt pasimmal és úgy érzem,hogy nagyon jól sikerült!Nagyon sokat beszélgettünk és volt szó az újrakezdésről is!Azt vettem rajta észre,hogy újra kezdené velem,de ugyanakkor fél attól is,hogy mi lesz ha megint szakítás és csalódás lesz a vége!Annyiba maradtunk,hogy találkozunk még és meglátjuk,hogy hogyan is alakulnak a dolgok!Szerintetek ez jó jel?!Én most boldog vagyok már attól is,hogy találkoztam vele és tényleg úgy tudtunk végre beszélni mint két normális felnőtt ember!
80. handrick2 (válaszként erre: 78. - Kelly21)
2008. márc. 31. 15:47
Beszámolót a találkozóról !!
79. f39a34943d (válaszként erre: 78. - Kelly21)
2008. márc. 31. 10:54

legalább eldöl a dolog!


ne éld magad nagyon bele a pozitivba, és ne próbálj nagyon rámászni egy ex pasi nem szereti ha az elején nyomul a lány!

2008. márc. 31. 10:10
Felhívtam!:)Eléggé meglepődött,de holnap találkozunk!:)Most nagyon örülök még akkor is ha nem is lesz köztünk már semmi csak legalább beszélünk!De azért én még reménykedek!
2008. márc. 27. 20:16
Lehet,hogy csak akkor tudnám végleg lezárni ha látnám,hogy 1év elteltével sincs semmi esélyem már nála!Így könnyebben menne!Már csak felkellene hívnom!:)
2008. márc. 27. 15:51
Ha visszautasít, talán végre le tudod zárni a sztorit.
2008. márc. 27. 14:12
Lehet,hogy tényleg túl kellenne már lépnem a múlton,hogy lehessen végre jövőm!Az is lehet tényleg,hogy csak az idő szépítette meg a dolgokat!Azért lehet,hogy megpróbálom vele felvenni a kapcsolatot csak félek attól,hogy visszautasító lesz!
74. f39a34943d (válaszként erre: 72. - Kelly21)
2008. márc. 27. 08:33

Szerintem is felejtés!


Normálisan belegondolva lehetséges, hogy csak az idő szépítette meg a dolgokat!


Mondjuk egy levelet vagy smst megérne!


de ne várj sokat!


van amikor a felmelegített kapcsolat jobb mint az elözö mert mindkét ember tanult a hibákból de ha nem akkor mégnagyobb pokol!

2008. márc. 27. 08:04

Szerintem nem kéne erőltetni, inkább elfeledni.

De, ha mégis, akkor valami laza indok okán hívd fel: pl. névnap vagy régi közös ismerőssel történt valami, stbb.. és a többit bízd rá.

Ha mégis kialakul újra valami, azért jó esély van a csalódásra, tehát ezt is mérlegeld.

2008. márc. 26. 20:40
Kérlek adjatok tanácsot nekem nemtudom mit tegyek!A "próblémám" a következő:a volt barátommal 3évig voltunk együtt és 1éve szakítottunk elég csúnyán!Azóta volt már nekem is meg neki is másik kapcsolata,de én még így 1év után sem tudom elfelejteni!Szeretném vele felvenni a kapcsolatot,de igazából félek attól,hogy nem venné jó néven!Nemtudom,hogy reagálna rá főleg azok után,hogy mi tényleg elég csúnyán váltunk el!Volt azóta kapcsolatom,de mindegyik kapcsolatomat olyanná akartam tenni mint amilyen az exemmel volt!Hiányzik és nem tudok mit tenni!:(
2008. márc. 10. 12:51
Szerintem ezzel a hozzászólásával "Az én hormonrendszeremet nem lehet megerőszakolni holmi olcsó női praktikákkal" azt fejezi ki, hogy ne is próbálkozz. Igazából szerintem egyszerűen azt akarja, hogy Te old meg a problémáját, pedig ezt sokkal inkább magának kellene. Nem hiszem, hogy egy nőnek kellene olcsó női praktikákat bevetnie a szeretett férfinél, hogy az "megkívánja" őt. Főleg nem 2 év után. Ez persze nem azt jelenti, hogy ne vessünk be, de azt inkább a fokozásra, mint egyáltalán az elkezdéshez. Igazából szerintem azt kellene elérned, hogy Ő akarjon neked bizonyítani, és nem fordítva. Hogy ez nála mi, azt viszont csak Te tudhatod.
70. Minina (válaszként erre: 69. - Cb37bad36d)
2008. febr. 19. 16:44
Hát igen, nem mondasz hülyeséget...
69. cb37bad36d (válaszként erre: 23. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 15:12
szerinted ezt meg lehet tenni egy élettársi kapcsolatban???Hogy helló leléptem randizni oszt jövök!!túl büszke ezzel csak jobban megsértené.nem azt akarja h vége legyen hanem h legyen a kapcsolatuk!!!
68. Minina
2008. jan. 22. 18:57
Elolvastam az elejétől az egész témát, és háát, igazából én egy kicsit többet is tudok a dologról, mert ismerem mindkét embert... Az én barátom is olyan csillagjegyű mint a tied(skorpió). Egyvalamit megtanultam már róluk: Képesek az agyukkal irányítani a szexet úgymond, ahogy te is írtad. Valamint minden jegynél jobban vonzza őket hogy ha egy nő titokzatos... De ebben viszont a többiek segítségét is kérem, hogy a gyakorlatban ez mit takar hogy egy nő titokzatos...:)
67. f39a34943d (válaszként erre: 66. - Spinneli)
2007. dec. 31. 07:29
oan izé vagy! :)
66. spinneli (válaszként erre: 65. - F39a34943d)
2007. dec. 30. 22:50
köbö egyezzik, pont muffint sütöttem, persze tuti én nyertem bááááááá :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook