Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom és az anyós jelölt fórum

Párom és az anyós jelölt (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 20. 07:48
Köszönöm, tettem fel képet, ha annyira érdekel valakit , csak profirol. De igen cukorbeteg, de nem attól van, mivel pl testvérek nincs . Mindent vizsgáltak, érrendszert, autoimmunt... Mindent. Minden negatív lett.
2015. máj. 20. 07:47

Azt hittem -a cím alapján- hogy a párod anyjával van valami.

Nem lett volna helyesebb a párom és az anyám cím?

18. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:46
nem cukorbeteg? bár-gondolom- azt vizsgálták
17. e92edf4555 (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:43
Nem anyud baratja ,hanem a tied,nem kell ezzel foglalkozni.Neki kell,hogy bejojjon? Nyilvan nem...bar ,aki ennyire fikaz valakit,annak meg tetszhet is :)
16. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:42

anyukád valószínűleg egy krónikus beteget lát benne, aki még ráadásul (szerinte) csúnya is


örökletes a betegsége, így nyilván az unokára is gondol...


sajnálom, hogy ilyen döcögősen indul a közös életetek, de vágjatok bele, lesz ,ami lesz!

15. miklosreka (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2015. máj. 20. 07:34
Lábon.
14. miklosreka (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2015. máj. 20. 07:34
Egy fekelye van ami nem akart gyógyulni, már egy éve vizsgálják de nem tudják pontosan, ennyit mondtak, genetikailag a kötőszövetre hat, kezelést fel sem ajánlottak, ami hatásos lenne. Őszintén szólva ez nem lényeges, mert bár megdöbbentő de nem a nyugati orvosoknak köszönhetően javul.
13. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:30

akkor csak van ennek a betegségnek egy neve


hol van az a seb?

2015. máj. 20. 07:29

"a szervezet regenerálódását csökkenti kicsit és a méregtelenítést"


mi lehet ez?

csupa aknés göb az arca? vagy nagyon izzad? esetleg sebek borítják ?

11. miklosreka (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2015. máj. 20. 07:28
Nyirok rendszer nem megfelelő működése, kötőszövet lassabb regenerációja. Genetikai, mivel testvére dettó. Ami egészséges életmóddal szépen kontrollalhato, a természetgyogyasz segítségével látványosan gyógyul, az egyetlen tünete egy seb.
10. Misaki Itó (válaszként erre: 7. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:28
Csinálj,én benne vagyok.
2015. máj. 20. 07:27

De azt írja, "hogy van gusztusa"? - és, hogy "genetikai betegség, nem drasztikus testi deformáció" - nekem hirtelen, első olvasatra ez jött le, hogy ápolatlan, gondozatlan, igénytelen.


Egyébként meg egy férfinek elég ha egy fokkal szebb az ördögnél, más egyéb ismérvek fontosabbak, szépnek itt vagyunk mi NŐk:)

Nem igaz?!:)

8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:25

akkor mi az a genetikai betegség?

mik a tünetei?

7. miklosreka (válaszként erre: 4. - Misaki Itó)
2015. máj. 20. 07:24
Mondjuk nagyon szívesen csinálnék egy közvélemény kutatást, hogy ki tartja rondának, vagy csak neki boki a szemét.
6. miklosreka (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2015. máj. 20. 07:23
Egyáltalán nem, nagyon is ad magára.
5. miklosreka (válaszként erre: 2. - Misaki Itó)
2015. máj. 20. 07:22
Meg együtt, de van 2 állásom, nem ő tart el.
4. Misaki Itó (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2015. máj. 20. 07:20
Ahogy így elolvastam,szerintem csak ronda.
2015. máj. 20. 07:19

Háát, ezek az anyák:)


Mi baja a pasinak, büdös, ápolatlan?

2. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Miklosreka)
2015. máj. 20. 07:18

Gondolod megváltozik a véleménye,mert komolyak a szándékok?


Együtt élsz édesanyáddal,eltart?


Ha nem,tök egyszerű,figyelmen kívül kell hagyni a megjegyzéseit....nagykislány vagy már..

2015. máj. 20. 07:13
Szeretném a segítségeteket kérni, tanácsokat, hogy hogyan lehetne édesanyámra hatni. Én egy érzelmes embernek ismertem meg, aki nem felszínes, most mégis megcafolja ezt. Előzmény: párom 26 én nem egészen 3 évvel fiatalabb. Párommal egy éve vagyunk együtt ( picit több már), már az elején nem túl kedvezően nyilatkozott róla kedves édesanyám, azt mondta, illedelmes, de valami nem tetszik nála. Ahogy telt az idő, egyre inkább kapom az oltásokat, hogy miért ölelem meg búcsúzaskor, hogy van gusztusom megcsokolni... Valószínűleg van egy genetikai betegsége, amit a dokik nem tudnak pontosan, de nem ilyen drasztikus testi deformácio ami mindenképpen örökletes, hanem inkább a szervezet regenerálódását csökkenti kicsit és a méregtelenítést. Megkérdeztem mi a baja anyámnak vele: a kinézete. Magas, ebből adódó hogy vékony csontu, hosszú vékony végtagok. Keskeny arc, amit a Charlie angyalai 2 gonoszahoz hasonlít, lenyalt haju, bár én nem értem, a színésznek az arccsontja sokkal márkansabb. Haja, Mcfly vissza a jövőbe, mikor édesapjat látogatja meg, oldalt kinyirt oldalra fesult általában... Orra kissé kampós, anyám szerint, krumpli, szerintem cseppet sem. Sosem volt ennyire felszífelszínes, mi a fene ütött bele? Már beszéltem vele, mondtam neki, ez nagyon rosszul esik, és felszinesnek tartom a viselkedéset. megkertem gondolkozon el, hogy mondhat ilyeneket. Azt is odabokte, véletlenül sem akar tőle unokat, milyen genetikai nyomorék lenne... ( bocsánat, mobilról írtam) El vagyok keseredve, hétvégén tervezzük hogy beszélünk vele, hogy komolyak a szándékok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook