Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pároddal 5 éve vagytok/voltatok együtt, mit kaptál szülinapodra? fórum

Pároddal 5 éve vagytok/voltatok együtt, mit kaptál szülinapodra? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 13. 09:54
Én előtte kinézem mit szeretnék,ideadja rá a pénzt és megveszem magamnak....aztán megnézi és nyugtázza,megint jól csináltam...igy szereztem be az összes konyhai kütyümet és néhány szobai dekort is,pl lávalámpa.....de pályáztam már hajvasalóra is..amit szintén megkaptam:)
2010. aug. 30. 12:24

romlott túrótortát :)bár az még csak 3 év volt... :)

de a jószándék megvolt

2010. aug. 12. 11:29
Idén októberben leszünk együtt 5éve,nem kaptam tavaly elmentünk moziba idén semmit..
2010. aug. 12. 11:26
Már én nem emlékszem, hogy mit, de nem nagy dolgokat, az tuti, mert elég szegények voltunk. Megmondtam, hogy mit szeretnék, pl. melyik könyvet vagy csak egy különleges dezodort pl., és azt kaptam, meg esetleg virágot.
20. ad96793c81 (válaszként erre: 16. - Zaya86)
2009. júl. 4. 12:05
Imádom, amikor a férjem csomagolja be az ajándékot. Legutóbb olyan iszonyatos masnit kötött rá, hogy az már aranyos volt:) Ráadásul biztos akart lenni benne, hogy nem bomlik ki, olyan csomót kötött rá, hogy félóráig bontogattam.:)
2009. júl. 4. 10:06
Én se vágytam soha nagy ajándékra csak egy kis figyelmességre.De nem szeretem a monoton dolgokat mikor már előre tudja az ember hogy szülinap akkor egy szál rózsa lesz.De ez van az én férjem soha nem volt kreativ ilyen dolgokban.Mikor még csak jártunk mindig kitalált valami ujat de amikor összekerültünk leszokott rola maradt a szál virág ez igy kényelmes neki nincs min gondolkodni.
2009. júl. 4. 09:46
Én meg folyton mondogatom, hogy nem kell semmi, de nem ért a szóból... X-)
2009. júl. 4. 09:40
Én mindig virágot kaptam.És bár szeretem a virágokat de bevallom már unom.De legutóbb egy étterembe vitt el vacsorára,látta hogy ez bejött jobban örültem neki.
16. Zaya86
2009. júl. 3. 19:29

Az 5. évet tapossuk, de még nem volt azóta szülinapom, szóval a 4. évben a születésnapomkor elmentünk vacsizni a kedvenc romantikus éttermünkbe és este egy digitális fényképezőt kaptam tőle, természetesen ciklámen színben :D

Ő Maga csomagolta be, tudjátok ilyen kis béna-férfias kézügyességgel, persze etől még inkább tetszett.

2009. júl. 3. 19:21

Mi "csak" most leszünk két éve együtt...


Szülinapra mit? Könyv, DVD, csoki.


De én sosem kértem semmit. Sőt, én beérném egy "Boldog szülinapot!" kívánsággal és egy puszival is. Kell a fenének ajándék... Nem az a fontos.

2009. júl. 3. 19:18
Hogy neked milyen igazad van!! Ezt én is bevezetem itthon.. Bár kétlem, hogy a párom tudná, hogy mi kell a konyhába:) Ami konyhai dolgot eddig kaptam tőle, azt én választottam, de szerintem maradunk is ennél a verziónál. Így ugyan nem meglepi, de legalább használható, nem úgy, mint egy.két másik ajándék rokonoktól.. De hát ajándék lónak ne nézd a fogát.. Bár nem tudom mi értelme van egy porcelán vasalónak..:)
2009. júl. 3. 11:55

Vacsora, virág, és mindig valami nőcis holmi. Este meg....:))))

Konyhai eszközök tiltva vannak, kapcsolatunk elején tisztáztam, hogy az nem ajándék, hanem szükséglet...

2009. júl. 3. 09:57

pedig a V-gyalú jó:)

Még csak 4 szülinapomat ünnepeltük együtt,de erre most konkrétan a napján nem kaptam semmit,hanem rá 1 hónapra vettünk autót, ami ugyan közös,de örülök h van végre :)

2009. júl. 3. 09:15

vacsora +torta +"virág +parfüm.

sosem kérdezi meg mit szeretnék mindig ezt kapom.:(

2009. júl. 3. 09:14

Az én férjem nagyon szereti a konyhai praktikus dolgokat, úgyhogy én sokáig ilyesmiket kaptam: robotgép (sokfunkciós), majolika, Tupper edény, kávéfőző, zöldségpároló, tésztavágó, meg ilyenek. Van, amit nem is használok, mert csak ő tartja fontosnak, hogy legyen és használja is :) Ilyen a TV-shop-os Vszelő például.

A tálas mixert talán az ötödikre, de lehet, hogy a hatodikra kaptam..:)

aztán jött a kenyérsütő, szeletelő és társai.

2009. júl. 3. 09:11
Én 7 év után karácsonyra és szülinapra (összevonva, mert közel van) egy báli ruhát kaptam. Nagyon romantikus volt, a férjem bevitt egy esküvői/alkalmi ruha szalonba, hogy nézzünk szét (nem sejtettem semmit, mert amúgy is szeretek ilyen boltokban nézelődni) és mikor találtunk egy szép ruhát, biztatott, hogy próbáljam fel. Teljesen jó volt mellben, derékban, mintha rám öntötték volna, még a hossza is stimmelt, ami ritka a földig érő ruháknál. Az eladó lelkesen felkiáltott, hogy "Magnifique!", majd a férjem kérte, hogy csomagolják :-))).
2009. júl. 3. 09:08

én 9 éve leszek együtt párommal(amit 12nap múlva lesz)mit kaptam, egy vacsorát,és virág,egy nagy tortát mert dec.24-én van szülinapom :)és egy nagy ajándék kosarat ami szüli és karácsonyra kaptam egyben

kép a tortámról 1399. bejegyzésem (41oldalt található)

2009. júl. 3. 09:06

Engem nem kérdezett meg sosem. Éveken át aranyat kaptam tőle (gyűrű, gyűrű, karlánc, nyaklánc, fülbevaló, gyűrű, gyűrű).

Aztán egyszer megkérdezte, hogy miért nem örülök neki, és miért nem hordom. Mondtam neki, hogy nem szeretem aranyat. Azóta táska, pénztárca, öv. táska, óra:)

2009. júl. 3. 09:06
Mi két éve vagyunk együtt, de egy igazi meglepibulit kaptam tőle csomó barátommal:) (meg egy szobamérleget:D)
2009. júl. 3. 09:05
Nem tudom. Most vagyunk az 5. évünkben és a születésnapunk még egy picit odébb van (3 hét múlva lesz) Ja, és egy napon van mindkettőnk születésnapja. :):) Ez már egy tökéletes ajándék :)
2009. júl. 3. 09:05

ha úgy együtt, hogy férj-feleség szitu, akkor kaptam egy szép borostyán gyűrűt, azóta is meg van, pedig annak már 29 éve :))


ha ismerettség kezdete után 5 évvel, akkor egy babát, igazis, rugdosós,kacagós, azóta már naaaagy babát :)))

2009. júl. 3. 09:03
Cipőt kértem! Én választottam ki, mert a fazonnal és a mérettel bajba lett volna :D
2009. júl. 3. 09:00
Én még csak 2 éve vagyok vele,de én ruhát kaptam tőle. Mondjuk én választottam. Így biztos nem nyúl mellé sem a mérettel sem a fazonnal:)
2009. júl. 3. 08:58
Pároddal 5 éve vagytok/voltatok együtt, mit kaptál szülinapodra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook