Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati szünet fórum

Párkapcsolati szünet (beszélgetős fórum)


1 2
6. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:39

a szakítás bizony legtöbbször egy ember döntése.

a mai eszemmel már tudom, h ha a másik "szünetelni" akar, abból már nem lesz kapcsolat, csak nyüglődés.

5. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:37

Nem sok jóra számíthatsz (szerintem).


Ha minden úgy volna neki jó, ahogy eddig volt, akkor eszébe sem jutna "szüneteltetni"!

Szerintem kinéz valami újabb kapcsolat és

téged addig talonban tart amíg el nem dönti melyik a jobb :(


De bizony, ez egy ember döntése: ha ő úgy

gondolja, hogy neki te már esetleg nem kellesz!


Ez mind benne van a pakliban, de azért én azt

kívánom, hogy minden rendbe jöjjön köztetek!



(én biztosan nem mennék bele semmilyen szüneteltetésbe, de én talán túl büszke vagyok ahhoz, hogy tartalékos játékos legyek)

4. Valentina14 (válaszként erre: 3. - Bekacomb)
2017. jan. 20. 13:32
Köszönöm, én is így gondolom, és nagyon fáj. Nem élünk együtt, még nem tudtuk megoldani, egyelőre hétvégente találkoztunk. Én 32 éves vagyok, ő 26. A korkülönbség sosem zavart be.
3. Bekacomb (válaszként erre: 1. - Valentina14)
2017. jan. 20. 13:29

Szia!


Mik a körülmények? Úgy értem, hány évesek vagytok, együtt éltek-e,stb.


Szerintem az ilyesmi mindig csak süket duma és valami van a háttérben, esetleg egy másik lány. De erre biztos te is gondoltál. Kérd meg, hogy őszintén mondja el, mi van. Azért ez elég aljas tőle, hogy minden magyarázat nélkül kb. faképnél hagy. Nem túl tisztességes, pláne három és fél év után.

2017. jan. 20. 13:28
Még annyit, hogy találkoztam a húgával, aki kétségbeesetten mondta, hogy egész este a szobájában fekszik, és senkivel nem kommunikál.
2017. jan. 20. 13:25
Nagy trauma ért. 3 és fél éve vagyunk kapcsolatban, jóban-rosszban. A barátom 1 hete közölte, hogy szünetet szeretne, káosz van a fejében, szeretne mindent átgondolni. Úgy ért, mint a hideg zuhany, nem volt egymással semmi gondunk, annyi, hogy átmenetileg kevesebbet találkozunk. Azt mondta, velem semmi baja nincs, de szeretne mindent átgondolni. Azóta nem is keresett semmilyen formában.Azért bánt ez nagyon, mert azt hitem mindeddig, hogy ez egy őszinte, komoly kapcsolat. Mit csináljak? Én nem keresem, nem zaklatom, viszont ha pl. egyszer csak jelentkezik, a nyakába kéne ugranom? Én azt gondolom, ez nem egy ember döntése kell, hogy legyen...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook