Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat szerelem nélkül, lehetséges? fórum

Párkapcsolat szerelem nélkül, lehetséges? (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. a1baa7edcc (válaszként erre: 24. - Bfdf3bfd09)
2008. szept. 12. 17:50
Szia! Ez mar azt hiszem eleg eletszeru megvilagitasba helyezi a felvetest :)
24. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 22. - A1baa7edcc)
2008. szept. 12. 17:49

Dehogyisnem. Az egyik ismerősöm jövőre készül hozzámenni egy meleg fiúhoz. Hogy ő tudja e róla, azt nem tudom, de azt igen, hogy a srác a fiúkat (is) szereti...


Egyébként sziasztok.:)

23. 274c9996b8 (válaszként erre: 21. - 6c5f346e46)
2008. szept. 12. 17:44
Hat , sokmindenre lehet gondolni , de valami NEM stimmel az biztos ! Hacsak nem vallasi okbol nem tett fogadalmat ?/ de , gondolom ezt eszre vetted volna ? !/ A fiuk/ferfiak nagyon erzenyek ezen a ponton , lehet pl lelki okok miatt ideiglenes inpotencia ! De , lehet sokkal sulyossabb a dolog , lattad mar mesztelen ?? Rendessen ki van fejlödve ? !/tehat ugy nez ki mint ahogy egy fiatal ferfinak ki KELL nezni ?
22. a1baa7edcc (válaszként erre: 20. - 6c5f346e46)
2008. szept. 12. 17:41
Miert durva? Ilyen nem letezik?
21. 6c5f346e46 (válaszként erre: 16. - 274c9996b8)
2008. szept. 12. 17:31
mire gondolsz?
20. 6c5f346e46 (válaszként erre: 19. - A1baa7edcc)
2008. szept. 12. 17:30
ez durva....
19. a1baa7edcc (válaszként erre: 5. - Tündér04)
2008. szept. 12. 17:14
Biztos a noket szereti?
2008. szept. 12. 17:12
Lehetseges.
17. 274c9996b8 (válaszként erre: 5. - Tündér04)
2008. szept. 12. 16:46
A Te estedben meggondolnam a dolgot ? ! Mivel fiatal pasirol van szo , enyhen szolva furcsa ! Nincs estleg fizikai vagy szellemi hatere ennek az egesznek ??? Amit aztan ezzel a szöveggel leplez elötted ! ?
16. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. szept. 12. 16:41
Sokkal több , mint gondolnad !
15. 6c5f346e46 (válaszként erre: 12. - Tündér04)
2008. szept. 12. 16:27
azt ember nem tudja mi kelle nekik sokszor,a férfi lélek bonyolult,mint a fos....bár ezt a nőkre szokták mondani....a pasikra is igaz....
14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 11. - Tündér04)
2008. szept. 12. 16:25
akkor talán vissza kellene menni,az ex csajához,mert ha benned őt keresi,akkor még ő rá vágyik,de akkor mit akar tőled???
13. 6c5f346e46 (válaszként erre: 10. - C19f5f79fa)
2008. szept. 12. 16:18
szeretni szeret,ragaszkodik hozzám,csak nem szerelmes...szoktunk néha erről beszélni,de majd ha igy lessz biztosan elmondja,majd....másik nő?az én pasim teljessem monogán tipus,ameddig én vagyok neki,nem lessz másik nő...nem érdekli,hogy ki hogy teszi ki magát az ablakba,bármilyen csinos is,megnézi és ennyi,azt mondja:-jó...és kész...ő ilyen és én ezt szeretem benne..hűséges tipus...ha én elhagynám,akkor más már nem lenne neki,azt mondja,mert egyszer már csúnyán csalódott....meezy
2008. szept. 11. 22:37

Jah,és mikor megismertük egymást,egy háromnegyed évig kűzködött,hogy megkapjon,mert akkor még tartott az előző kapcsolatom,csak már rossz volt,ezért is nem értem az egészet!

Meg azt mondja,hogy nem a szerelem hiányzik a szexhez,hanem vmi...amit nem tud megfogalmazni,de ha tetszik egy csaj egy pasinak,akkor mi a fene hiányzik:(???

2008. szept. 11. 22:19
Nem az első nekem,hanem a harmadik:),eddig volt már két komoly(2 és 3 éves) kapcsolatom!Azt mondja,nem szerelmes...de lehet u.olyannak várja a szerelmet,mint amilyen volt az első bnője személyében,akivel 5 évig járt,és nagyon szerette...és arra is rájöttünk,hogy tök kedvel,meg aranyos vok,meg tetszem neki,de érdekes módon mindig a hibáimat keresi,és ezt ő sem érti...és lehet hogy ez is baj,mert így sosem lesz szerelmes...mert azt mondja,hogy fülig szerelmes akar lenni belém,de ha folyton a hibáimat keresi:(?
10. c19f5f79fa (válaszként erre: 6. - 6c5f346e46)
2008. szept. 11. 21:09

Ez badarság...a szerelem kortól függetlenül bármikor bárkire rátalálhat...

Te szereted őt? Azt gondolom,hogy ha a ti kapcsolatotok valóban erre a "jól megvagyunkra" épül csak , akkor ez addig fog csak működni,amíg nem kapja el a gépszíj...egy másik nő személyében.Biztos,hogy nem szeret? Szoktatok erről beszélgetni?

2008. szept. 11. 20:12
igen, lehetséges sztem
8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 7. - Tündér04)
2008. szept. 11. 20:07
olyan fiatalok vagytok még,miért pazarolod az idődet egy ilyen pasira????élj,bulizz,ismerkedj,ő meg ha eldöntötte mit akar,majd jelentkezik,ha nem akkor meg nem ér ennyit....szerintem ne ragarj le az elsönél,mert megbánod késöbb...
2008. szept. 10. 21:26
ő 26, én meg 20 vagyok...és nem is az zavar,hogy még nem szerelmes,hanem hogy szerelem nélkül nem megy a szex neki,mikor általában a pasiknak elég,ha tetszik a csaj...és úgy,milyen kapcsolatunk lesz,hogy neki szerelem nélkül semmi nem megy,azt viszont nem akarja mondani,hogy legyen vége?akkor addig várunk,míg egyszer csak azt érzi,hogy most már jöhet a szex...vagy amíg azt,hogy nincs értelme?akkor eddig miért feküdt le velem?miért nem az első után jött rá,hogy nem megy neki?
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - Tündér04)
2008. szept. 9. 16:35
Se veled,se nélküled...ez van,mi is igy vagyunk...azt mondta,nem törné össze,ha elhagynám...de amikor azt mondtam,nem megyek haza,már attól is kiborult... 4 hónap még nem nagy idő,hány évesek vagytok?mi egy éve vagyunk igy ebben a felállásban,de nagyon jól elvagyunk,ő 34,én 28 éves vagyok...ő már nem válogat,azt mondja,talán már sosem lessz szerelmes,és ha mi szétmennénk,akkor ő már egyedül élné le az életét...én pedig elhiszem neki....az,hogy ő mit érez,azt tőle kell megkérdezned,de nem fogja megmondani,általában a pasiknak ciki az érzéseikről beszélni...tisztelet a kivételnek.....várd ki a végét,majd az idő mindent megold....de a szerelmet nem lehet erőltetni,vagy jön magától vagy nem...
2008. szept. 9. 12:30
Nekem is lenne egy kérdésem...4 hónapja vagyok együtt a barátommal,és azt mondja kedvel,tetszem neki,voltun már nyaralni is,tök jó együtt,de szerelem nélkül neki nem megy a csók,szex..stb...és ő nem szerelmes belém!Persze megcsókol,meg voltunk már együtt,de azt mondja azért,mert ő folyton bízik...mert ő szerelmes akar lenni! Mondtam neki,hogy akkor mondja,hogy hagyjuk egymást békén,de azt mondta,azt nem akarja mondani...úgyhogy nem értem,ha nem szerelmes,és annyira hiányzik neki ez az érzés,akkor miért van velem?!És még nem is hallottam ilyen pasiról,akinek szerelem nélkül még a csók is nehezére esik...nekem meg olyan rossz,hogy belementem ebbe,mert már annyira fontos számomra,hogy nem tudjam ott hagyni:(! De ő mit érezhet?!
4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Mira93)
2008. szept. 7. 17:19
Egyszer szeretünk igazán csak az életben,szerintem...ezt a szerelmet sajnos az ex nejére áldozta,akiben csúnyán csalódott...nekem igy is jó,szeret,de nem szerelmes,jól megvagyunk és ez a lényeg....
2008. szept. 6. 22:37

Ha te elégedett vagy ezzel, akkor nincs semmi gond, ha nem érzed hiánynak azt hogy nem szerelmes, és valóban az igazi szeretet hosszabb életű mint a szerelem, legalábbis ezt állítják a bölcsek:)nem csak hosszabb, hanem örök...

Párkapcsolat létezik szerelem nélkül is ez igaz, de mégis érdekes lehet így neked, és végülis föltetted azt a kérdést, hogy milyen lenne ha...

Erre a kérdésre pedig csak akkor tudod meg a választ ha szerelmes lesz beléd...

2008. szept. 5. 22:03
Vannak akik azt állitják, hogy a szeretet magasabbrendű érzés a szerelemnél...
2008. szept. 5. 21:14
Kb 7 hónapja lakom a kedvesemmel,én most váltam el,én akartam a vállást,nem rázott meg,mert a házasságom már rég romokban hevert...a páromat viszont annak idején kiütötte a dolog,széthullt a család,fájdalmassan csalódott,megcsalták,átverték...stb,az a lényeg,hogy 5 évig volt egyedül,néhány alkalmi kapcsolat,kevés sex,semmi extra,aztán megismertük egymást és a körülmények úgy hozták,hogy nekem a lányommal ki kellett költöznünk a lakásból,ahol addig éltünk,ezt az anyagiak okozták...És mivel neki van egy családi háza,megkért költözzünk oda,kb 3 hónap járás után,sokat vaciláltan,de mivel nem nagyon akartam anyámmhoz visszaköltözni,belementem.Szép meg jó minden,de ő nem szerelmes belém,fontosak vagyunk neki,én szeretem őt,kedves velem és a tenyerén hordoz,de pl:nem fogja meg a kezem az utcán,nem mondja,hogy szeret,nem nagyon járunk sehova...de jól megértjük egymást,mindent meg tudunk beszéni,szuper az ágyban,már 1 éve,hogy együtt vagyunk...mi kell még???Már sokat gondolkodtam azon,ha most ilyen,akkor milyen lenne,ha szerelmes volna???létezik párkapcsolat szerelem nélkül is...irjatok...meezy
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook