Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat arab sráccal fórum

Párkapcsolat arab sráccal (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
255. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 248. - Mazee)
2021. nov. 2. 09:39

Igazad van, nem kellett volna a zsidókat belekevernem a témába. Nekem nincs problémám velük egy szervezetet leszámítva. A muszlimoknak van velük problémájuk.

Azért adok igazat nekd, mert ez nálam valamiféle hiba: mindig egy adott témáról egy másikra vagy többre asszociálok.

254. Sziszi69 (válaszként erre: 253. - Gyöngy:))
2021. nov. 2. 09:25

Nincs értelme tanácsokat adni neki,felesleges.

Rövid időn belül nyit majd egy új fórumot,hogy mit csináljon mert a barátja lelkileg terrorizálja.

253. gyöngy:) (válaszként erre: 252. - Sziszi69)
2021. nov. 2. 09:02
Egyetértek. Folyamatosan mentegeti.
252. Sziszi69 (válaszként erre: 244. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 2. 08:34

Ne haragudj Szandi,de nagyon naív vagy. Hiába a sok segítő szándék,ha Te már eldöntötted,hogy kell neked ez a fiú és a saját fejed után mégy.

Feleslegessé vált a fórumod.

Sok szerencsét,szükséged lesz rá.

251. csikil4ny (válaszként erre: 184. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 2. 07:35
Erről jut eszembe, hogy Al Ghaoui Hesna édesapja szír származású. Az ő életük sikertörténet.
250. 37e1ff8723 (válaszként erre: 247. - 29c1a17bf6)
2021. nov. 2. 07:16
Nem kötekedni jöttél? Akkor jó. 😀 Szerintem is kezdeményezhet egy nő, ha úgy érzi, vagy olyan típus. Én nem vagyok. Ezt mindenki döntse el magának. Nem ismerjük a kérdező arab pasiját. Ők sem egyformák. De nekem bőven sok, hogy valaki megmondja, mit vegyek fel, és rám adja a dzsekimet, ha kivágott felső van rajtam. 🤣 Kíváncsi vagyok, mi sül ki ebbőla történetből.
249. dad1f54482 (válaszként erre: 184. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 2. 07:01
Bocsi, nem olvastam a többi hozzászólást. Ezek szerint mások is leírták, tehát nem vagyok egyedül a tapasztalataimmal.
248. Mazee (válaszként erre: 247. - 29c1a17bf6)
2021. nov. 2. 06:54
Ez a hsz olyan jó lett volna a zsidó propaganda nélkül. :(
247. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 245. - 37e1ff8723)
2021. nov. 2. 05:59

Kedves hölgyek(Libikóka, Srcrss), jó reggelt , kézcsók. Korábban keltem az eső miatt, lehet majd megy nyugat felé, itt Vas megyében már esik. Köszönöm a megértést. Valóban nem vezetett rosszindulat. Nyilván nem azért regisztrálok egy női portálon, hogy hölgyekkel kötekedjek. Azért írtam ide, mert szerintem több sebből vérzett Liliom10 kommentje. Hogya kissebbel kezdjem: a nők nem kezdeményezhetnek. Ez egy elavult szokás, ezért írtam, hogy nem a 21. századi szint. Ha pl, egy nő beleszeret egy férfiba, és az nem veszi észre soha, akkor szenvedjen az érzései miatt, és fojtsa el, várjon, mert van egy ilyen szokás, ami még akkor volt divat, amikor még a nőknek nem volt pl. szavazati joguk. Itt az egyik barátnőm véleménye jutott eszembe, aki nem preferálta ezt, szerinte lehet kezdeményezni, csak nyomulni nem illő.

Emiatt nem is írtam volna, mert ez kényes téma, és én nem vagyok az ilyenekben szakértő. Nyilván nem is képzelem azt, hogy okosabb lennék vagy több tapasztalatom volna Liliom10 -nél, mert ő a profilja szerint idősebb mint én, de ebben az esetben kivétel van, mert én éltem muzulmánok között. Amúgy ez egy vegyes vallású terület Oroszország déli részen. Könyvekből nem lehet ezt megtapasztalni, vagy nem elég! A Kreszt sem elég könyvekből tudni. Itt nyugaton az extra esetek alapján ítélik meg őket, hogy pl. megbüntette a feleségét, mert nem hordta a fejkendőt. Ez akkor lenne baj, ha tömeges lenne. Én nem tapasztaltam náluk több női bántalmazást, mint a keresztényeknél. Őrültek mindenhol vannak, és itt jön be a zsidó propaganda, mert ők nagyítják fel ezeket az eseteket. Annyit még, bocs túl hosszú lett, a muszlimok túl vallásosak, szigorúbbak a törvények is. Az öltözködést is komolyan veszik, ennek én sem látom értelmét, de nem zavarja őket. A férfiak ugyanúgy megbecsülik a nőket, mint itt és fordítva. De kevesebb jogaik vannak ott a hölgyeknek, ez sajnos igaz a munkavégzésben.

2021. nov. 2. 04:23
Ezt mellélőtted,,egy rossz szava nem volt.
245. 37e1ff8723 (válaszként erre: 244. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 2. 04:15
Pedig érthetően írt, és nem tűnt rosszindulatúnak.
244. b58bc0cb6b (válaszként erre: 243. - 29c1a17bf6)
2021. nov. 2. 00:45
Vègkèpp nem tudlak kovetni.. komolyan.. pattintasz ? multkor is te irtal most is
2021. nov. 2. 00:40
Úgy látom, szövegértési problémáid vannak. Nem tudod értelmezni a "Ha" szót. Nem körülötted forog a világ, így nem fogom visszaolvasni mit írtál. Rám amúgy nem hatnak az érzelmek, így viccesnek ne nevezz. Így nem fogod magadra felhívni a figyelmemet, mert a beszélgetést befejeztük, ugyanis az olyanokat mint te alapból pattintom. Remélem az a muszlim srác is pattint téged, mert komolytalan vagy.
242. b58bc0cb6b (válaszként erre: 212. - Pinzsol78)
2021. nov. 2. 00:33
?
241. b58bc0cb6b (válaszként erre: 238. - Érdekes73)
2021. nov. 2. 00:11
Figyelj, nem nem merem, csak nem akarom. Mèg korai nagyon, azt se tudom lesz-e ebből valami, ezt akkor tudnàm csak megmondani ha már jobban ismerném
240. b58bc0cb6b (válaszként erre: 236. - Liliom10)
2021. nov. 2. 00:04

Rendben èrtem koszi!

Egyelore mèg azt sem tudom, ő mennyire muszlim, nem hiszem hogy téríteni akarna.

A hèten m8indenesetre már fogok talizni vele ugy dontottem, és majd rákérdezek nála erre-arra

Amugy ő keres mindig, és anno ő hívott el randizni is, és sose kezdemènyezek , ez a férfi dolga szerintem 😏 szóval inkabb amugy is ő pedálozik nem én

Most amugy nehez elhinni hogy annyira kifordulna magàból de az is igaz hogy még alig ismerem

Majd még meglátom mennyire megyek ebbe bele, egyelore csak max talalkozgatunk ugyis

239. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 235. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 23:43

Ne hallgass Liliom10-re. Nem a 21. században él. Nyilván neki problémái voltak a férfiakkal, mert már eleve azt írja, hogy ilyenkor mindegyik a legjobb arcát mutatja.

Ahol én éltem, muzulmánok is voltak. Ők is tisztelik a nőket, de szigorúbbak a szabályaik. Nincs annyi joguk, mint a férfiaknak ez igaz. Az, amit a sajtó publikál extra esetek, zsidó propaganda. Viszont azt én sem ajánlom, hogy kimenj vele Iránba vagy oda ahonnan jött! Ott neked nem lesz jó. Szerintem adj egy esélyt ennek a kapcsolatnak, ha nem működik vagy ha látod, hogy ő kihasznál téged, ha pénzed kell neki, dobd.

238. Érdekes73 (válaszként erre: 234. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 23:29
1 hónap nem a világ. Most még időben és kellemetlenségek nélkül sétálhatsz el.AZ hogy anyukádnak se mered elmondani ezt az ismerkedést azért elég elgondolkodtató.
237. 37e1ff8723 (válaszként erre: 233. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 22:24
Félreérted. Szerethet, fontos lehetsz számára, és szerintem nem akar bántani. Inkább arról van szó, hogy ő ebben nőtt fel, neki ez a jó, ez a normális, és azt hiszi, hogy minden, amit tesz a javadat szolgálja. Ezt így képzeld el. Természetesen vannak olyan emberek is, akik szándékosan bántanak másokat.
236. liliom10 (válaszként erre: 233. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 20:57

Próbáld magad az ő helyébe képzelni ! Persze, hogy kedves, és szeretné, ha járnál vele, bele szeretnél ! Ha nem ilyen lenne, már nem érdekelne Téged, tudja ő azt. Ilyenkor még minden srác, férfi a legjobb oldalát mutatja. :)Most még az iszlám hitre sem akar áttéríteni, később még ez is lehet.

Amit átküldtem : " A nők a muszlim társadalomban " c. cikk volt. Beírod a google-ba, és megtalálod, ha itt nem sikerült megnyitni. Érdemes elolvasnod a 226-ost is, amit Tuskoledi ajánl !

Amiket írtam eddig, azok szerintem figyelmeztető jelek arra, hogy ha komolyabb lenne a kapcsolatotok, féltékeny lenne, a tulajdonának tekintene Téged, nagyon irányítana. Már most beleszól az öltözködésedbe is, mert az araboknál semmit nem mutathat magából egy nő,különben ku...nak nézik.

Szóval : olvass sokat a muszlim nők életéről !

És egy anyai jótanács : ne akarj megfelelni a srác elvárásainak, légy önmagad ! Pedálozzon ő, hogy megfeleljen Neked !!! :) És ez minden srácra vonatkozik, nemcsak a mostani kiszemeltedre.

235. b58bc0cb6b (válaszként erre: 228. - Tuskoledi)
2021. nov. 1. 20:05

Én egyèbkent meg tudom érteni azt is ha tudni szeretnè pontosan mit hol dolgozom milyen emberek kozott

Vegulis ez is csak azt mutatja hogy komolyan erdekli minden ami velem tortenik

De az megint mas dolog hogy nem szeretnèm feladni azt az életet amit most élek. Én nem bírnék meglenni a négy fal között

Mondjuk ezt nem is kérte

De nem is tenném

234. b58bc0cb6b (válaszként erre: 232. - Globus)
2021. nov. 1. 19:54

Köszonom a jókívánságot!

Hát most már kb egy hónapja ismerem de az utóbbi kb egy hétben már csak halogattam a következő találkozót. Azota csak nem szemelyes kontakt van de azt is probalom ugy hogy minel kevesebb legyen

Igy is rossz, mert sokat gondolok rá

Amugy elotte sem volt napi szintu a talalkozas, kb ugy tudnam leirni hogy talalkozgattunk

233. b58bc0cb6b (válaszként erre: 217. - Liliom10)
2021. nov. 1. 19:48
Nálam is alap az őszinteség. Igazad van, tényleg meg kéne beszélni vele egy csomó mindent, érdekelne is sok minden vele kapcsolatban, hülyesèg hogy félek az ilyen beszèlgetestol, de nem tehetek róla hogy ez van. Lehet, hogy az van mögötte hogy azt gondolom hogy biztos sok előítéletet tapasztal itt, és akkor még én is letámadom, pedig tényleg normális velem, kedves, es amiket írtam pl olyan szituációk azok tényleg a "legrosszabbak" ugy értem semmi rosszat nem tudok amugy mondani róla de komolyan. Bármelyik másik férfi már rég célozgatott volna vagy már kezdeményezett is volna arra a bizonyos dologra. És akkor most mindezek után gonodztevönek kellene látnom őt. Félre ne értsd légyszi, azt elhiszem, hogy minden amit írtál, az jószándékból volt, és köszönöm is a tanácsokat ötleteket csak nem fér össze a fejemben ez a két dolog, úgy értem, hogy nagyon kedves velem, erdekesnek tartom őt, és a vonzalom is megvan közöttünk, és látom rajta hogy ő tényleg szeretné és komolyan gondolja, nem ugy tunik mintha az lenne a célja hogy ágyba vigyen v atverjen, de én mégis gyanusitgassam és a legrosszabbat feltételezzem róla. De most màr amugy is totàlisan ossze vagyok zavarodva
232. globus (válaszként erre: 214. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 18:44

"rögtön tudni akart, hogy hol dolgozom, milyen munkàt, meg ugy egyáltalán miért és hol, meg hogy férfi-e a fönokom v nő, meg hogy ő mindenképp el akar menni egyszer oda hogy megnézze hol dolgozom meg egyàltalán"

Alig ismered...nem tudom mennyi ideje. De úgy tűnik, főleg utóbbi bejegyzéseid alapján, nem látod a fától az erdőt. Hidd el, mindenki figyelmeztetni szeretne, hogy mennyire veszélyes vizekre evezhetsz. Jó, hogy itt marad a fórum nyomként, mire is utaltunk. Kívánom, hogy minden jól sikerüljön.

231. b58bc0cb6b (válaszként erre: 228. - Tuskoledi)
2021. nov. 1. 18:31
Ő amúgy egy szóval se mondta, hogy ne dolgozzak vagy ne tanuljak, de ha bárki is aki a párom ezt mondaná, akkor abba biztosab nem mennék bele.
230. b58bc0cb6b (válaszként erre: 229. - Tuskoledi)
2021. nov. 1. 18:24

Dolgozni, tanulni én szeretnék továbbra is mindenkèpp.

Ha ez egy párkapcsolatban nem mukodik akkor meg kilépek abból a kapcsolatból.

229. tuskoledi (válaszként erre: 190. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 17:56
Sőt, azt se igazán tűri sok arab férfi, ha a nő műveltebb nála.
228. tuskoledi (válaszként erre: 190. - B58bc0cb6b)
2021. nov. 1. 17:54
Sok arab férfi nem tűri, hogy a felesége annyira "emancipálódott" legyen, hogy dolgozni akarjon. Az arab nőnek otthon a helye.
227. b58bc0cb6b (válaszként erre: 223. - Barbylove)
2021. nov. 1. 17:51
Biztos hogy nem szeretném elnyomni azt, aki vagyok. Voltam már olyan kapcsolatban, és menekültem is idővel ahogy tudtam. Az, hogy a jót próbálom meg észrevenni másokban, az igaz. Amúgy meg igen, sok beszélgetés, csak ez lenne a legjobb, mert úgy kiderülhet az is pl hogy lehet hogy nem is úgy gondolkozik a dolgokról mint ahogy én hiszem, és lehet, nem is lenne akkora ellentét a véleményünkben, csak én gondolom úgy
2021. nov. 1. 17:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook