Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfümök - te mit használsz? fórum

Parfümök - te mit használsz? (beszélgetős fórum)


8. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. máj. 17. 16:46

Csak azt nem írtam, hogy mi is ez ugye? hihi...


Volare

2006. máj. 17. 16:45

Nekem egy illatom van tizensok éve. Cégtől rendelve nyilván...

Minden alkalomra ezt használom. Ki nem állhatom a dezodorokat és a szagos golyós és miegyásos mizéket. Így szagtalan golyós/fújós/stiftes és aztán prfüm :D.

2006. máj. 17. 16:18

Randi előtt 100%, hogy használok. Azt, hogy melyiket teszem fel, függ attól, hogy mit szeretnék, mi legyen a randi folytatása. :)


Hétköznapokon is szoktam parfümözni, ha kedvem van. De olyankor inkább szolídabb illatot választok.

2006. máj. 17. 16:05

Nekem is nagyon sok parfümöm van itthon. :)

A kedvencem Kenzo: Pipacs.

Egyébként kedvelem levendulás és magnóliás illatokat is.

2006. máj. 17. 15:05
Dolce Gabbana a nagy kedvencem,de imàdom a Bvlgari-t is.Mindig van itthon 3-4 fèle illatom.Tisztàra màniàkus vagyok:))
3. Jay
2006. máj. 17. 14:25

Clinique: Happy


Tényleg happy leszek tőle. :)))

2006. máj. 17. 14:10
nekem a Lacoste (a sárga) most a kedvencem. nagyon szeretek nézelődni a parfümboltban, bár elég ritkán vásárolok is valamit, de tetszik hogy annyi féle illat van! (csak ne lennének annyira drágák!)
2006. máj. 17. 14:04

Milyen illatokat kedvelsz?

Mikor használsz perfumöt és miért?

Mit használsz?


Legutolsó parfumömet egy családtagtól kaptam, nagyon csodálkoztam, hogy így eltalált. Nem vérszerinti és nem közeli családtagról van szó. A lányom párja. A perfum: Givenchytől az Organza. Nagyon fínom szerintem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook