Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár napja fáj a bal mellem a hónaljamnál, mi lehet ez? Nőgyógyászhoz vagy milyen orvoshoz forduljak vele? fórum

Pár napja fáj a bal mellem a hónaljamnál, mi lehet ez? Nőgyógyászhoz vagy milyen orvoshoz forduljak vele? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. 9c8432d068 (válaszként erre: 6. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 19. 18:37

Azt hiszem, "kissé" komolytalanul veszed ezt a témát.

Először is férfi vagy,tehát rád az ilyen jellegű problémák nem nagyon vonatkozhatnak.

Éppen eléggé riasztó tud lenni egy nő számára,ha a mellével van valami probléma.

A nőgyógyász viszont tapintással el tudja dönteni,kóros dologról van e szó?

Ha máskor humorizálni van kedved,ne ilyen témánál tedd!!!!!

2009. febr. 19. 18:36
Ha a két ciklus közti időben van, akkor lehet a peteérést jelzi a melled! Nekem olyankor szokott fájni, de azért menj el dokihoz, nőgyógyászhoz aki ad egy beutalót a mellvizsgáló centrumba!
2009. febr. 19. 18:36
Mammográfia.......ez amúgy is szükséges, mint a rákszűrés.
2009. febr. 19. 18:35

Nem lehet h új melltartó okozta? Én nemrég vettem egy új melltartót, első nap már fájt....de rögtön nem is gondoltam arra h a melltartó okozná...aztán másnap is fájt..és akkor esett le h lehet h az okozza, és tényleg az lehetett a bűnös,mert azóta nincs semmi...

de persze a legbiztosabb, ha dokihoz fordulsz....ár látom h azóta már minden oké :)

6. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 2. - Csacsa)
2009. febr. 19. 18:33
Ennek mi köze van a nőgyógyászhoz? Nekem ötven éve vannak ilyen tünetek.
2009. febr. 19. 18:30

Nekem ilyen fájdalmak időnként elő szoktak fordulni, aztán el is múlnak. Nem mentem vele dokihoz...

Szerintem az időjárás tehet róla elsősorban.

2009. febr. 19. 18:28
Ezzel nőgyógyászhoz küldenének, ő pedig megvizsgál, és tudni fogja, hogy mi a gond!
2009. febr. 19. 18:22

Lehet,hogy csak mirigy gyulladás,de ezzel a problémával nem érdemes játszani.

Nőgyógyász vagy háziorvos a megoldás.

2009. febr. 19. 18:21
Nogyogyasz szerintem elso korben.
1. filc
2009. febr. 19. 18:19
Pár napja fáj a bal mellem a hónaaljamnál mi lehet ez?nőgyógyászhoz vagy milyen orvoshoz forduljak vele?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook