Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pár hét különélés jót tesz a kapcsolatnak? fórum

Pár hét különélés jót tesz a kapcsolatnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. okt. 13. 19:57
Sziasztok látom régen jártak itt de hátha tud nekem vki segíteni :) Tudni kell, hogy nem szoktam tanácsot kérni de azért midnig érdekel mások véleménye hogy több szemszögből is rávetítsünk vmire. De most annyira tanácstalan vagyok... Több mint 1 éve vagyok együtt a párommal, fiatalok vagyunk és tudom hogy msot sokan azt gondolják, hogy ó fiatal vagy meg minden de nekem ez most komoly probléma és az ilyen megállapítások nem segítenek. Szóval mikro összejöttünk interneten ismerkedtünk nagyon tetszett minden utána élőben a félénksége miatt már nem rajongtam érte annyira, de aztán összejöttünk ahogy lassan kibontakozott utána nagyon jól megvoltunk mindez idáig mindketten rengeteget tettünk érte h tökéletes legyen és azt hiszem sikerült. eddig soha nem néztem úgy más férfiakra mint esélyesekre mert nekem a barátom volt az egyetlen. Most sincs egyébként semmi probléma és tudom h ő nagyon szeret. de egyre több férfi megmozgatja a fantáziám és tudom hogy ha egyedül lennék akkor megpróbálnék velük összejönni, természetesen így semmi. Az a baj hogy így ők is úgy kezelnek mint aki már foglalt így nem tuodm hogy ha egyedül lennék akkor bepróbálkozna e vki vagy akkor sem. Már 1 hónapja kb gondolkozom ezen és az a baj hegyre többet koncentrálok másokra. Ezt megbeszéltem vele is és nagyon megértő meg hogy ő szeret meg mindent megtesz h újra olyan szerelmes legyek de félek h nem leszek...és attól is félek ha most esetleg ennek vége lenne akkor nem találok még 1 ilyen tökéletes pasit, mert nehéz aki tényleg ennyire megbízható, szeret, és ami a legfotnosabb teljesen őszinte. Mondtam neki a szünetet is de neki ez tetszett a legkevésbé... nem tudom mit érzek mi ez elmúlik e normális v akkor vége? kérlek segítsetek :(
2010. okt. 3. 03:30

Rég nem jártam a Hoxán, gondoltam megírom mi is lett belőle...pont egy éve történt...


Én kezdeményeztem hogy legyünk külön kicsit. Nyár végére besokkaltam és már nem akartam az egészet. Ő nem akarta a szünetet de nem hagytam magam. Végülis külön töltöttünk kb. 1 hónapot de ez idő alatt elkerülhetetlen volt h ne találkozzunk. Végig bulizta, haverok és szerintem csajok...


Megkérdeztem, mi legyen? Akarja-e, vissza jön-e?

A válasz: nem....


Uppssszzzz...ezt megszívtam... azt hittem majd rájön, hogy fontos vagyok neki... de inkább élvezni az akarta az életet...

Az 1 hónapot nagyon könnyen viseltem, nem számítottam rá, h ez lesz a válasz... Utánna majd meghaltam, főleg amikor a cuccait vitte el... a végén már ő is elérzékenyült, de nem hagyta h sírni lássam...


Szóval így történt... de így utólag már nem bánom, előbb kellett volna.

2 hónap múlva összejött egy 31 éves nővel, 1 hónap múlva odaköltözött. Most pedig már a menyasszonya.

De örülök neki, sikerült megváltoztatnia ami nekem soha nem sikerült volna.

2010. júl. 23. 13:06

Sziasztok! Gondoltam idevágó az én szitum is!

A szünettel kapcsolatban annyit mondhatok, 4 éves kapcsolatom most ért véget. 3-szor tartottunk szünetet, de annyi sérelem érte mindkettőnket (apró dolgok), amin a szünet nem segített. Mindig nagy elánnal újrakezdtük, de ugyanaz lett a vége. Jelenleg totál ürességet érzek én is, konkrétan ma ért véget a dolog. Eddig én kezdeményeztem a szünetet, vagy szakítást nem is tudom, hogy fogalmazzak, de most már a volt párom mondta azt, hogy legyen tényleg vége. A másfél év utáni szünet és az eleve bizonytalanságot sugalló kijelentések nem jó jelek, amit nálam az élet igazolt. Hát ennyi, de mindenkinek szíve-joga dönteni. Sok sikert az indítónak!

37. Emma*
2009. jún. 7. 19:57
Nem tudom, de én nagyon kínlódok.:(((( S hogy ő? Erről még nem beszéltünk.
36. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 34. - Eddit)
2009. máj. 31. 20:02
Ő Rák ( de pont nem ilyen érzelmes típus) és 23 éves. Én Nyilas és 24.
35. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 33. - Zsófyc)
2009. máj. 31. 20:01
Nagyon aranyos vagy köszi. És annak is aki mellettem áll. :)
34. eddit (válaszként erre: 16. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 31. 16:32
Nekem mániám a horoszkóp. Nem szűz jegyű véletlenül a fiatalúr? És hány évesek vagytok egyáltalán?
2009. máj. 31. 13:22

Persze azon is sok múlik, h azt a pár hetet hogyan tölti a 2 fél....Mert biztos vannak gyáva őasik, akik nem képesek a nő arcába mondani h vége, és ilyen dumával jönnek...

De én úgyérzem most nem erről van szó...

Úgyh Hajrá Spagóca, én drukkolok nektek nagyon!:)

32. zsófyc (válaszként erre: 29. - E87e4cce43)
2009. máj. 31. 13:21

Szerintem nem ez a szitu, h különélés alatt a "tesztelgetést" érti...HAnem csak h kicsit különlenni, h rájöjjenek mennyire komolyak az érzelmeik, mennyire hiányolnák a másikat. És szerintem ebben semmi rossz nincs, mert ha gáz van az inkább most derüljön ki, mint sok év múlva, mikor már családot alkotnak...

Bár lenne mindenki ilyen előrelátó, nem lenne annyi tönkrement házasság. Szerintem becsüljük meg érte őt, h bele mer menni ebbe, még ha fél is h vége lesz...

2009. máj. 31. 10:59
mi 1 hetet voltnk külön. Nekem tanulságos volt,jót tett, sokmindenre rájöttem, többnyire hogy mennyire szeretem a páromat, és soha többé egy napra sem válok meg tőle, de neki másmilyen volt ez az egy hét,ő azóta féltékeny, bizalmatalan..
30. e87e4cce43 (válaszként erre: 26. - Rozália)
2009. máj. 31. 10:43
:))) (kár lett volna kihagynod)
2009. máj. 31. 10:41

Aki pár hetet szeretne lazítani -úgymond különélés, meg tesztelgetés végett, meg vajon hogy bírjuk egymás nélkül jelszóval-, az már fél lábbal ki is lépett a kapcsolatból.

A másik fél lehet piszok toleráns és megértő, magyarázhatja napestig a szitut, a lényegen ez sajnos mit sem változtat.

2009. máj. 31. 06:44
A távollét a kistűzeket kioltja,a nagyokat fellobbantja.
27. Gligi
2009. máj. 31. 06:42

Ha egy kapcsolatban felmerülő problémát, nem tud egy pár megbeszélni, akkor ez a jövőben is így lesz pedig a hosszú kapcsolat titkába a csáládi problémák közös megoldása is bele tartozik!

Ha már most külön költöztök, mert nem tudjátok közösen eldönteni, hogyan legyen akkor mi lesz ha már gyerkőc/ök is lesz/nek?

2009. máj. 31. 04:26
És tartsad szem előtt: "a jó házasság titka a külön hálószoba... Az egyik legyen New Yorkban, a másik Bp-en..." (Nem hagyhattam ki.)
25. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:54

A másfél év nagyon kevés, ne ugorjatok bele még semmibe, a lakásvásárlásba főleg ne. Fiatalok vagytok, ismerjétek meg jobban egymást, nincs miért sietni. Pláne a párodnak. Manapság a fiúk nem 23 évesen szokták lekötni magukat - persze van ellenpélda is, majd mindjárt lesznek sokan, akik citálnak ide pár ilyet. Mégis, én azt javaslom: don't hurry, be happy :-)

Nem tudom láttad-e a Tisztességtelen ajánlatot Demi Moor-ral és Robert Redford-dal? Nagy klasszikus, megéri megnézni, ha jól emlékszem a végén hangzik el benne az alábbi, ami pont a helyzetedre illik:

"If you ever want something badly, let it go. If it comes back to you, then it's yours forever. If it doesn't, then it was never yours to begin with."

(=Ha valamit nagyon akarsz, engedd el. Ha visszatér hozzád, a tiéd örökké. Ha nem, soha nem is volt a tiéd.")

24. Cyntia (válaszként erre: 22. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:39

Én is tökre megértelek.

ÉS nagyon jó ha a szívedre hallgatsz most. Nem is tudnál máshogy.

Csak később fog fájni.

Nekem mindig így van.

2009. máj. 30. 22:23

Engem is jobban érdekel a család mint a karrier....és mi is tervezünk, igaz mi 4 éve vagyunk együtt, de már tervezünk házat, aztán lassan gyerekeket...

de h visszatérjek a fórum címre. Szerintem nincs abban semmi ha kipróbáljátok most külön....igaz akkor benne van a pakliban, hogy esetleg jobb lesz úgy és akkor külön mentek...de az is benne van h rájöttök, hogy fontosak vagytok egymásnak, és jobban fogjátok értékelni egymást....Sokszor akkor értékelünk valamit amikor már elmúlt és már nem lehet a mienk....

Hallgass a szívedre és tedd azt amit jónak látsz!

22. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 21. - Zsófyc)
2009. máj. 30. 22:17

Köszi, ez most jól esett. ;)


Nah erről ennyit... Egy 18 éves lány önt belém lelket. Ennyit rólatok, köszi az együtt érzést...és a segítséget.

21. zsófyc (válaszként erre: 16. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:12

Szerintem ne hallgass senkire, csak a szívedre. Ha úgy érzed segítene a kicsi különkét, akkor tegyetek egy próbát. De mérlegeld előtte h akkor benne van a pakliban az is, hogy szétmentek:(

Viszont abban teljesen igazad van, h inkább most derüljön ki, mint ha már esküvő+babóca lesz. És én teljes mértékben megértem h tervezel, engem is csak a család érdekel, annyira nem karrier beállítottságú vagyok h hihetetlen...Legszívesebben előrepörgetném pár évet az időt és most azonnal szülnék;)

20. 54246605c4 (válaszként erre: 18. - 99279bb06f)
2009. máj. 30. 22:10
milyen igaz:)
2009. máj. 30. 22:10

Nem ondtam, hogy ő akar külön költözni.


Ok, akkor köszi a hoszzászólásokat majd eldöntöm.

18. 99279bb06f (válaszként erre: 16. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:10
Minden pasi egyforma, csak a nevük más!!!
17. 99279bb06f (válaszként erre: 10. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:09

Gondolj már bele! Egy macsó pasi külön akar költözni!

Csak ülj le, és gondold végig, hogy miket mondott, miket csinált az elmúlt két hétben.

El tudod te dönteni, egy idegen csak a te oldaladról ismeri a dolgot, nem tud neked megfelelő választ adni.

Csak te tudod a választ.

2009. máj. 30. 22:06

Teljesen igazatok van, hogy ez nem normális amit szeretnénk de egyikőnk sem az. :) Viccet félre téve.


Ha nem ismerném, vagy ha olyan lenne mint a többi pasi, ok aláírnám, hogy nincs értelme...

De így inkább várok.

2009. máj. 30. 22:05
ha külön kell költözni, ott már komoly gondok vannak sajnos...
14. ti-mici (válaszként erre: 10. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:03

hat igy nehez...es lehet pont azert mert nem romantikus lehet most fel, hogy ki kene mutassa hogy mi van, es mivel felepitett egy falat es egy latszatott azt mar nehez megdonteni...


szerintem egy par nap kulonlet, mint proba meger, lehet megoldodik a dolog :)

13. c45cf0522b (válaszként erre: 11. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:02
Ez nálunk még elég friss,1 hónapja jöttünk vissza a gyerekkel.Még együtt vagyunk,egyenlőre nincs más megoldás.
12. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - 15a3fa73e6)
2009. máj. 30. 22:02
Jobb az ha most tesztelitek egymást,mint később ez tény.Az is tény viszont,hogy amit 1.5év után tesztelni kell,az nem sok jóval kecsegtet.Tényleg nem bántásból,Te kérdezted a véleményünk...szerintem ha 2ember igazán szereti egymást,el se bírja képzelni milyen lenne a másik nélkül,nem pedig azon agyal,hogy menjünk már külön 1hónapra mert még lehet jobb is lesz úgy,mint így...
11. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 6. - C45cf0522b)
2009. máj. 30. 22:00
És ti folytattátok a kapcsolatot ezek után?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook