Panna (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Panna

1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 5. 21:49
Egyet nem értek azonban! Ezt nem vették észre az UH- on az orvosok????? Ez tragikus, komolyan mondom!!! Mai orvostudomány...?!
2010. febr. 5. 21:47

Szörnyű borzalmas és felfoghatatlan hogy ilyen ennyire rövid idő alatt megtőrténik :( És az még inkább hogy lehetetlen megmenteni ezt a kis gyönyörűséget :(

Sok erőt kivánok nektek!

Pannácskának pedig minnél kevessebb szenvedést és ha menni kell akkor a legfájdalommentessebb nyugodt elelvást! :'(

2010. febr. 5. 21:46
Uram Atyám! Szegény Picike! Nagyon sajnálom, sok erőt kívánok Nektek!!! Gyönyörű Baba!!!
2010. febr. 5. 21:40

Bele se tudok, merek gondolni... Úgy érzem másabb, ha az ember még egy meg nem ismert magzatot veszít(het) el, vagy egy már megszületett babát. Lehet az 1 nap, 1 hét 1 hónap stb. az már sokkal szorosabb kötődés...

Gyönyörű pici lány, azon a képen, nem is tudom, mi van a szemében, de lemerevedtem a gép elé és csak néztem a képét.

Nem tudom mit kívánhatnék...

2010. febr. 5. 21:37

Sok erőt és kitartást kívánok nektek!A kis Pannának pedig hogy ne szenvedjen,egy gyönyörű kislány!

Kegyetlen az élet!:(

2010. febr. 5. 21:36

Ha még annyit szabad hozzátennem, hogy anyukámnak is betegen született az első pici lánya és mindenki azt mondta ne vállaljon olyan hamar babát, amikor a kicsi elment, de ö mégis ezt tette és ez gyógyította meg a lelkét. A bátyám a kislány után pont egy évvel született.

Ne féljetek több gyermeket vállalni!

22. Arnica
2010. febr. 5. 21:32
Talán igaza van a lányoknak és jobb lenne, ha ottlennétek Pannával, símogatnátok, néha beszélnétek hozzá. Valószínűleg segítene neki a küzdelmében, s a fájdalmak - ki tudja vannak-e - elviselésében. Nektek pedig könnyebb lenne feldogozni, ha úgy érezhetnétek tettetek érte valamit, és ha elbúcsúzhatnátok majd tőle, ha eljön az ideje. Persze manapság - legalábbis itt nálunk - ez a standard duma a dokiktól. Nem nagyon fogják fel, hogy a kapcsolatotok nem Panna születésével kezdődött, a kötődés addigra - normális szülőknél - már rég kialakul és hogy nem mindíg a tagadás a megoldás.
2010. febr. 5. 21:32

Hát nem is tudom mit lehet ilyenkor mondani. Bátor vagy, hogy ezt leírtad és minden tiszteletem a tied!

Kitartást a pici lánynak és neked! Küldök egy nagy ölelést!

2010. febr. 5. 21:30
Borzasztóan sajnálom! Nagyon nagyon sok erőt kívánok Nektek! Nem fogja pótolni semmi/senki a kislányotokat, de kívánom, hogy érkezzen majd hozzátok egy másik kis angyalka!!!
2010. febr. 5. 21:29

Szia!

Amióta kikerült az írásod, azóta olvasom megállás nélkül, többször is.

Hihetetlen és egyben nagyon fájdalmas ami a pici Pannával történt. Gyönyörű kislány, úgy érzem a szivem szakad meg érte. Sírtam, de nagyon. Igazságtalan az élet.

Nemtudok mást írni, mert tudom, hogy ilyenkor semmi nem segít, nem lehet megváltoztatni a megváltoztathatatlant.

Kívánom, hogy történjen valami csoda!!!!!!!!!!!

2010. febr. 5. 21:26

Ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy valóban van-e valaki az égben???

Én azt hiszem ebbe belerokkannék. Egyszerűen nem hagy a gondolat, hogy vajon ez a kis Gyönyörűség mit élhet át? Nagyon-nagyon sajnálom!:((((és egyre csak sírok..)

17. adrixa
2010. febr. 5. 21:25

Nagyon sajnálom, gyönyörű kislány.

Nem lehetne más orvosok véleményét is kikérni? A legjobb kórházban van?

Kitartást és sok erőt kívánok nektek!

2010. febr. 5. 21:24
Én is nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok nektek!
15. 3a92f8d690 (válaszként erre: 9. - 3a92f8d690)
2010. febr. 5. 21:22

helyetekben nem ülnék otthon és várnám hogy ...le sem írom hidd el jobb lenne hogyha ott lennétek és el tudnátok töle búcsúzni és addig is szeretetet kaphatna tőletek.Hogyha már nem lehet rajta segíteni és a dokik is lemondtak róla legalább ti ne mondjatok le a kis életről .

Jó tudom kötődés de így is úgy is kötődtök hozzá .....

14. bebe82
2010. febr. 5. 21:22

Istenem, annyira sajnálom!

nem is tudok mást írni, rettenetes érzés lehet.

kívánom Nektek, hogy legyen nagyon sok erőtök, hogy támogassátok egymást.

2010. febr. 5. 21:21

Nagyon megindító a történeted,nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked akármi történik a kis Pannátokkal!Remélem ezek után csak jó dolog történik Veletek!

Az hogy ide leírtad, kíírtad a fájdalmadat remélem segít 1 picit a történtek feldolgozásában.Nekem vszínüleg nem ment volna.

Biztos nagyon erős csajszi vagy!!!Minden jót kívánok Nektek!

2010. febr. 5. 21:20

Nagyon-nagyon sajnálom! Annyira gyönyörű pici lányka!

Én csak azt tudom, hogy mellette lennék amíg lehetne. Egyik helyzetben sem könnyű, de most még megteheted, hogy fogod a kezét. És ha most nem teszed, talán később egész életedben szemrehányást fogsz tenni magadnak!

Erőt és kitartást Nektek!

11. Arnica
2010. febr. 5. 21:19

Kedves bluemoon, elolvastam a történetedet, Panna történetét, és teljes szívemből veletek vagyok. Borzasztó érzés lehet - tehetetlen és fájdalmas. Felmerül bennem - s gondolom mindenki másban

is - a kérdés: miért kell ennek így lennie? Vallásos lévén: mi ezzel Isten célja?

Valószínűleg sosem fogjuk megtudni. Én nem is tudok Neked mást kívánni, csak azt, hogy a pároddal eszetekbe ne jusson egymást (vagy önmagatokat) hibáztatni, ne engedjétek el egymás kezét, és később legyen bátorságotok egy második, esetleg harmadik babát vállalni.

2010. febr. 5. 21:19
nagyon sajnálom....:-(
2010. febr. 5. 21:16
Nagyon sajnálom.................megkönnyeztem nagyon kegyetlen a sors.
2010. febr. 5. 21:15

Nagyon sajnálom, hogy igy alakult. Nem is tudok mit mondani. Én biztosan mellette lennék, amig lehet.

Kitartást nektek.

Olyan szép a kislány, mintha semmi baja nem lenne.

2010. febr. 5. 21:13
Szívből sajnálom ami veletek történik! Pedig milyen gyönyörű kislány!
2010. febr. 5. 21:13
én is bőgök egyre jobban. Olyan csodaszép kislány.
2010. febr. 5. 21:10

Istenem, én még sírok...

Gyönyörű a kislányotok!!!

Én a helyeteken vele lennék minden pillanatban...!!Talán neki is könnyebb lenne, és később nektek is.

Kitartást kívánok!

2010. febr. 5. 21:09
de lehet, h nem jól gondolom! Én ott lennék mindenesetre ezt érzem.
2010. febr. 5. 21:08

Szia!

Bízni kell az utolsó pillanatig!!!legyél erős!Csodák vannak!Imádkozom a kislányodért!

2010. febr. 5. 21:08

istenem, írva olvastam a végét!

annyira sajnálom. nem is lehet elképzelni ezt, amgy nem vagytok benne. nem tudom, hogy jó döntés -e h nem vagytok mellette talán könnyebb volna elengedni, mert le tudnátok zárni a dolgot.

2010. febr. 5. 21:03
A mi történetünk 2009. december 16-án kezdődött, amikor Panna lányunk megszületett. A terhesség alatt minden rendben volt, látszólag egészséges kislányt vártunk, aztán a születése pillanatában minden összeomlott.

Ugrás a teljes írásra: Panna
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook