Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikrohammal kapcsolatos kérdések... fórum

Pánikrohammal kapcsolatos kérdések... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. Nívea (válaszként erre: 132. - Sztelenke)
2008. dec. 1. 22:58

Igyekszem :D

Hát ha az én szomszédasszonyom lepne meg, akkor én is remegnék. Sőt... még halálra is rémülnék. Gondolj bele milyen lehet :D

A házkiadás jó ötlet, és nyereséges is, csak kell, aki ellenőrzi a lakókat néha, mert rendesen tönkre tudják tenni(hallottam már ilyenről).

Már most jobban vagyok, megyek is aludni!

Jó éjt Neked is Sacinak is és Mindenkiek!

2008. dec. 1. 21:48

Szió!


Remegés akkor volt igazán,mikor épp beszélek a hátaó szobában a férjemmel telefonon(Borka szoba).Full sötét,erre a kislány beengdte a szomszédasszonyt a két gyerekkel.Nagyon örültem,gondolod mennyire.:-)Azért jó volt,mert legalább beszéltem valakivel ma rajtad kívül.

A ház sorsa egyelőre képlékeny.Lehet anyósomék megveszik,lehet,hogy megtartjuk és kiadjuk külföldi túristáknak.Nálunk so ka holland és jönnek németek is.Bzom benne,ha felteszem netre kell az angoloknak is.Remélem ,karácsonykor már nem leszünk itthon.Egyébként ott is lehet netezni.

Szurkolok,hogy reggelre jobban legyél:Ja.és tessék tanulni!!!!!

131. Nívea (válaszként erre: 129. - Sztelenke)
2008. dec. 1. 18:04

Csuda egy történet ez az égés :D Én tuti csak lestem volna és benn is égtem volna. :( -tényleg ügyi vagy!

A biztosító csak akkor gyors, ha biztosítást akarsz kötni, de ha kártéríteni kell, akkor vacakolnak. Nem normálisak. Na de legalább főzni tudsz(ha mersz), ha lefényképezed. A fal meg most marad olyannak, amilyen. És ha Ti kiköltöztök Angliába, akkor nem adjátok el a házat? Mikor is utaztok?

Remélem kintről is tudsz majd írni nekünk! :) Erősíteni kell a fórumot :D

Már jobban vagyok. Kialudtam magam, de még gyengék a végtagjaim :( Holnapra remélem kutya bajom.

És te? A belső remegés?

130. McKenzi (válaszként erre: 122. - A4cf17146e)
2008. dec. 1. 16:40

attól már nekem is volt a térdem vacakolt én csak úgy szoktam mondani, hogy "beugrott" mert csak akkor van (szerencsére ritkán) ha be van hajlítva a lában és ilyenkor gyors ki kell nyújtani - közben pedig kattan egy nagyot és végig nagyon fáj -

többször előfordult hogy emiatt leesett a vérnyomásom, ami szintén izzadással, hidegrázással, fülzúgással, hányingerrel stb jár.

2008. dec. 1. 14:18

Ja! Elfelejtettem:Jobban vagy már?

Fogd fel úgy,hogyha a párod rendetlenkedik,akkor lesz erőd jól megfegyelmezni.Ezt kilátásba is helyezheted neki.Hidd el,biztos megijed.Legalábbis úgy tesz.Hihi.

Najó próbálom viccesre venni,mert másképp nem lehet túlélni ezt a ratyi dolgot.

128. Sztelenke (válaszként erre: 127. - Nívea)
2008. dec. 1. 14:16

Igen!Sajnos fel.Vacsira akartam húst sütni.Odatettem a gáztűzhelyre az olajat forrósodni.Felhívtam anyát,mert elfelejtettem a receptet,kb 2 percig beszéltem vele.Lángrakapott az olaj,de nem láttam,mert a Borostyán szobájában voltam.Ő meg az enyémben a konyha mellett.Csak a szagot éreztem,gyorsan kirohantam,de akkor már lángolt az egész serpenyő egészen a páraelszívóig és a bútorig.Nem tudom,hogy hogyan lekapcsoltam a tűzhelyet és a páraleszívót és a gyereket pizsiben vittem a szomszédhoz.visszarohantam és próbáltam eloltani,de akkor már annyira égett,hogy nem tudtam ,gyorsan lekapcsoltam a gázvezeték főkapcsolóját.Azt nem felejettem el,mert rettegek a gáztól.A szomszéd jött át segíteni.Még szerencse,hogy családiházban élünk,kivitte a serpenyőt az udvarra,mert a sikerült neki leborítania egy ronggyal.Így megmenekültünk.Persze egész éjjel paráztam ,nehogy visszagyulladjon a páraelszívóban az elektronika.De élünk és ez a lényeg!!Ma meg kéne takarítani ugye,de a biztosító nem engedi,hogy nagyon piszkáljam ,mert jönnek kárfelmérni két héten belül!!!

Mondom ezek hülyék,mert addig mit csinálok a gyerekkel?Nem költözhetek el,mert készülnöm kell az utazásra.Kész vannak.Ők nem tudnak semmit tenni,de kedvesen azt mondta a pasi,lefényképezhetem,utána takaríthatok csak ne fessek ki.Mondom tök jó.Attól a lakás ugyanolyan büdi marad,mert a falban ottmarad a szag.Na mindegy,majd lesz valahogy.

127. Nívea (válaszként erre: 126. - Sztelenke)
2008. dec. 1. 14:05

Szia!

Hát Úristen! Felgyújtottad?! Ez durva! De legalább senkinek nem esett baja. :D Az a lényeg!

Biztos most jön ki rajtad a megrázkódtatás, mert attól, hogy józanul cselekedtél biztos megviselt a dolog! Rajtad múlt minden! A gyerekedet is te mentetted meg! Gratulálok!

Én sem büszkélkedhetek magamra. Ma nagyon rosszul voltam. Azt hittem elpatkolok.

Ez a rossz idő is lehangol nagyon :(

Hát próbálkozz a repülőn, biztos túléled. Ha nem jön be, amit mondtam, akkor ne ijedj meg, nem vagyunk egyformák. Változtass! Majd érzed, hogy jó neked!

2008. dec. 1. 13:42

Sziasztok!


Szép napot mindenkinek!Látom vegyesen telt a hétvége.A betegeknek jobbulást.Köhögésre,megfázásra a kamilla tea és borsmentatea kevereék sok citrussal nagyon tutti.Gyulladáscsökkentő és tutti nincs semmi káros anyag benne.Jobbulást egyébként.

Köszönöm,hogy ilyen kedvesen fogadtok.Jó érzés,hogy van kivel erről beszélgetni.Mert ugye laikus emberek ezt nem érzik át.Én utálok orvoshoz járni,mert mindig úgy érzem,hogy hülyének néz.A repüléses tanácsot köszönöm.Megpróbálom megfogadni.

Egyébként az én hétvégém is mozgalmasan telt,Tegnap este felgyújtottam a konyhát.De élünk!!Sőt furcsamód nem pánikoltam,szépen kimentettem a gyereket,meg még arra is volt erőm,hogy elzárjam a gázcsapot.Csak most festhetek és cserélhetem ki a páraelszívót.Viszont éjjel nem aludtam semmit.Meg reggel óta van egy belső remegésem és zsibbad a bal karom.Hát ez van.

125. Nívea (válaszként erre: 123. - Eb3745168d)
2008. nov. 30. 22:02

Én is csak bekapcsolom a gépet, de nem ülök előtte :( A zh-ra kellene tanulni, de inkább takaritok, vagy bármi mást csinálok, csak ne kelljen tanulni. Na nem is lett belőle semmi. Holnap pedig megírom az első 1-esemet :(( Amúgy el vagyok. A mai napon rosszul voltam. Lentebb írtam, hogy mi történt(a hosszú szövegbe). Próbálom feldolgozni az eseményeket.

Én is kezdek köhögni, de lehet, hogy csak a párás levegőtől, amit beengedtem. Remélem legalábbis :D

Pihenj sokat! Próbáltad már a citromos vizet?(1 citrom leve 2 dl vízbe naponta 3X). Nagyon jó köhögésre és megfázásra.

Már most megyek még átolvasom az anyagot, aztán fekszek, mert 6kor kelek.

Holnap délután fent vagyok msn-en, meg ide is felnézegetek. Majd írj, ha van időd!

Jó éjt! Mindenkinek!

Szió!

124. Nívea (válaszként erre: 122. - A4cf17146e)
2008. nov. 30. 21:57
Szia! Szerintem a fájdalomtól lehetett, később a vér látványától(?) a rosszullét. Későbbi rosszulléted viszont lehetett már attól, hogy előjött az a bizonyos eset, és erre reagált pánikszerűen az agyad. Én úgy gondolom, hogy itt kezdődhetnek a problémák. :( Vigyázz nagyon!
123. eb3745168d (válaszként erre: 119. - Nívea)
2008. nov. 30. 21:46

szia! :)


még mindég nem gyógyultam meg! :(( Köhögök nagyon! És ma még zsibbad a fejem is! :(( Tudom a sok hülyeség itt jön ki :)

Te hogy vagy? Mostanában nem vagyok msn-en, annyi dolgom van nem volt időm még! Puszi

122. a4cf17146e (válaszként erre: 121. - Eb3745168d)
2008. nov. 30. 21:26

Köszi!

Én is kíváncsi vagyok.

Utánnaolvastam mik válthatnak ki pánikrohamot. Lehet nagy fizikai fájdalomtól is a rosszullét, ami ugyanolyan tüneteket produkál, mint egy pánikroham. Nagyon meglepődtem a leleten, előtte ilyen betegségről csak mende-mondából hallottam.

2008. nov. 30. 20:49
Együtt érzek veled, nagyon sajnálom! Az a baj, szerintem, legalábbis engem igy tájékoztattak, hogy a pánikroham az egyről a kettőre előjön. Nálam is így volt. Nyugalmi helyzetben jött elő, egy délutáni tv nézés közben. Azt hittem kifekszem. Azóta minden nap van valami. De már biztosan elolvastad a fórumot. Nekem például minden nap fáj valamim. Ma pl. zsibbad a fejem...és ilyenkor jönnek a hülye gondolatok... :(( Liftbe egyáltalán nem szállok. Nagy áruházban szédülök, az utcán szédülök.Nem tudom ez valóban pánikroham volt e vagy sem. Igazából ha azóta nem volt ilyen akkor semmi gond szerinem. Ha nincsenek rossz gondolataid meg ilyesmi... Szerintem lehetett a melegtől is .. Nem tudom. Ne gondolj rossz dolgokra :) Kiváncsi vagyok a többiek véleményére! :)
2008. nov. 30. 20:09

Sziasztok!

2007 nyarán egy tescoban rácsapódott a középsőujjamra a pénzváltó vas(acél?)ajtója, egy iszonyat fájdalmat éreztem, ha egyedül lettem volna bizton sírva fakadok. Azon nyomban kibuggyant a vér is. Siettem be az üzletbe, hogy vegyek sebtapaszt, de akkor már folyt le a vér a kezemen, papírzsepit szorítottam rá. Ahogy haladtam a polcok között és kerestem a sebtapaszt, éreztem, hogy megy ki belőlem az erő, meg-meg kellet álnom, de nem hittem, hogy ájulás lesz a vége. A sebtapaszt megtaláltam, de már homály volt minden körülöttem. Innen 2-3 lépés volt a legközelebbi pénztár, nem is állt senki előttem. Ahogy rátettem a sebtapaszt a szalagra, nem bírtam tovább állni, le kellett guggolnom, de röstelltem magam, meg a pénztáros(férfi) is átnézett a szalagon oda le rám, így felálltam, de újra vissza kellett sűllyednem, majd újra felálltam, de nagyon nehezen ment. Mire megkérdezte jól vagyok e. Mondtam nem, nagyon rosszul vagyok. Rögtön el akart kísérni a betegszobájukba, de nem bírtam menni széket kértem. Meg is kaptam a pénztáros forgószékét, de már ezen sem tudtam ülni, éreztem húz lefele valami. Ezután arra emlékszem, hogy fekszem hanyatt a földön a tescoban, emberek körülöttem, a lábam egy féfi tartotta merőleges helyzetben (rajtam szoknya, kánikula volt). A kezeim megmerevedve, hiába erőltettem nem tudtam mozgatni az újjaimat. A pulzusom nem lehetett érezni és mint aki fuldokol kapkodtam a levegőt, le voltam izzadva, nedves volt az arcom. Egy ápolónő (éppen vásárló a tescoban) mondta, hogy mit kell csinálnom, próbáljam nyugodtan venni a levegőt, hallom e amit mond, stb. Csak éppen a szám nem tudtam mozgatni ahogy akartam, csak bólogattam, kaptam őszibaracklevet a tescosoktól, mert azt hozatott velük nekem az ápolónő vásárló. A férje tartotta a lábam továbbra is. A táskám eldobtam, ott hevert az emberek között. Kihívták a mentőt, ettől meg is ilyedtem, mert sietős dolgom volt, az otthonomtól vagy 250 km-re voltam egyedül autóval. Mire megjöttek a mentősök már lényegesen jobban voltam, pedig hamar ott voltak. Kérdeztem az ápolónőt, hogy ő fektetett le engem a földre, azt mondta nem, én fekdüdtem le. Nem is kellett ágyon vigyenek a mentősök, lassan segítve sétáltam a mentőbe, ami ott parkolt közvetlenül a főbejárat előtt, csak nevetni tudtam volna magamon, még ilyet. Hiába mondtam, hogy nem kell nekem kórház, csak vittek. Aztán a kórházban volt ekg, infúzió, de még az este hazaengedtek, de igéretet kellett tennem, hogy nem autózok másnapig. A leletes papírt másnap este otthon néztem meg: HYPERVENTILLATIO, azaz PÁNIKROHAM. Mi? A sérült ujjamról egy szó sem, pedig csak az okozhatta a rosszullétet. A hőséget is okolták és fehér volt a nyelvem, azt mondták kevesett ittam aznap. Azóta egyszer éreztem hasonlót, amikor takarítás közben beütöttem szintén a középsőujjam, de azonnal lefeküdtem. Azóta aggaszt, elgondolkodtat, hogy ez valóban pánikroham lett volna? Semmi komoly fóbiám nincs, na jó, szeretem a rendet, tisztaságot. Akinek van hozzáfűznie valója, légyszi!

119. Nívea (válaszként erre: 117. - Eb3745168d)
2008. nov. 30. 19:43

Szia!

Hogy telt a hétvégéd? Hogy vagy? Már meggyógyultál?

118. Nívea (válaszként erre: 116. - Sztelenke)
2008. nov. 30. 19:39

Szia Sztelenke!

Hát elég ilyesztő lehet Neked így élni. :( Nem gondoltam volna, hogy lehet rosszabb is attól, amit én érzek. De lehet! Hálát adok Istennek, hogy nem olyan súlyos a betegségem, mint nálad. Azt én is észrevettem, hogy kell valami, ami miatt küzdeni kell, amibe kapaszkodhatsz, ami miatt érdemes élni.

Örülök, hogy leírtad a történetedet és az érzéseidet. Nem nevetünk ki egyáltalán, sőt: kipróbálom a cetlizős módszeredet. :) Hátha segít a nehéz napokon.

Ma nekem is volt egy rosszullétem. Már pár napja jól voltam, de ma délelőtt megint elkapott. Ráült a párom a hasamra. Meg akart puszilni. Olyan hirtelen mozdulattal löktem el magamtól, hogy legurult a földre(pedig nem kicsi). Nem gondoltam volna, hogy ekkora erőkifejtésre képes vagyok. Elszorult a torkom, a mellkasom, nem kaptam levegőt. A fejem vörös lett. Nem tudom mennyi idő kellett, hogy lenyugodjak, de elég sokáig tartott. Még most is stresszelek rajta.

Én úgy hallottam a régi dokimtól, hogy minden pánikbetegségnek van valami háttere. Nem lehet, hogy nálad a férjed és a családja okozza a félelmeket? Úgy éreztem, ahogy olvastam írásodat, hogy nem igazán vagytok a családdal jóba.

Nekem kiskoromban meghalt apukám, és rengeteg kutya harapott meg, erre van fogva a dolog.

Remélem a repülést túléled! Gondolj arra, hogy a gyereked nem láthat meg ilyen állapotban, és nemsokára együtt lesztek. Az egész Család!

Én is repültem már kétszer is. Nővéremhez utaztam. Odafelé mindig rosszul voltam, de érdekes, hogy visszafelé nem. Én úgy próbáltam átvészelni az utat, hogy nem az ablakhoz, hanem a szélére ültem. Amikor elindult a gép, akkor csak a zúgásra figyeltem, becsuktam a szemem, és mélyeket lélegeztem. Az ételt el se fogadtam, mert már a szagától rosszul lettem. Vizet ittam, azt kértem is, amikor elfogyott az enyém.

Én így éltem túl a repülést! Remélem Neked is sikerül!

Jó utat! És jobbulást!

117. eb3745168d (válaszként erre: 116. - Sztelenke)
2008. nov. 30. 19:28

Szia!

Üdv a köreinkben! :)

Köszönjük szépen hogy leírtad a történeted! Örülünk neki, szerintem ezt nyugodtan mondhatom így. Nem valami vidám a te eseted sem, reméljük ez már csak jobb lesz!!! Jobbulást neked is, kitartás, és nem lesz semmi gond a repcsin, oda fogtok érni szerencsésen és nem lesz semmi baj!!!!!!! Mikor utaztok? Hátha jót fog tenni neked a környezetváltozás! Reméljük!

Minden jót neked és mihamarabbi gyógyulást!!!!!

Írogass ide te is a fórumra ha van kedved és véleményed valamiről! :)

2008. nov. 30. 14:59

Sziasztok!


Végigolvastam mindent,amit írtatok.Gondolkodtam rajta sokáig,hogy hozzászóljak-e,de legyőzött a belsőm!:-)

Én öt éve küzködöm(állitólag pánikbetegséggel).

Hol jobban vagyok hol nem.

Amikor kiderült,hogy mi lehet a probléma,már 2 hónapja nem voltam utcán.Épp iskolába jártam és dolgozni.Az első ilyen roham a munkahelyemen jött rám.Fejfájás,hányinger és ájulás.Aztán kórház,csomó kivizsgálás,stb és persze semmi szervi baj.Gyógyszerek,stb.Na semmit nem használt.A vége az volt,hogy a férjem éjjel aludt,én nem mert féltem,hogy nem ébredek fel többet.Nappal aludtam,emberek között ájuldoztam,stb.Aztán vizsgaidőszak környéke volt és azt mondtam,hogy ez így nem megy.Egyszerűen eltünt egyik napról a másikra.Hogy sikerült_mindennap azzal töltöttem a napom,hogy elmondtam magamnak ,nem vagyok gyenge,stb,cimkék mindenhol,hogy nincs gond,lélegezz lassan,ilyesmi.Ne nevessetek-tényleg segített.

Terhesség alatt teljesen tünetmentes voltam.Azt hittem,azért,mert lefoglalom magam.Aztán kiköltöztünk falura.Álandó egyedüllét a gyerekkel,a főiskolai nyomás,anyósomék viselkedése,férjem hozzállása,stb. meghozták a "várvavárt" reakciókat.Két évig pszichológushoz jártam.Olyan szintű félelmeim voltak,hogy még pisilni sem mentem ki egyedül,csak nappal.a gyerekkel bezárkóztam egy szobába és csak a legszükségesebb dolgokért mentem ki vagy néha levegőzni a kicsivel.Hozzáteszem,senki nem nyitotta rám az ajtót.Gyógyszert nem szedtem ez idő alatt.A szoptatás fontosabb volt.Elkezdett tavaly a kislány oviba járni.Én is dolgoztam egy ideig.Úgy éreztem jobban vagyok.Az idei év viszont szörnyű volt.A férjem és családja olyan helyzetet teremtett,ahol nem éreztem a biztonságot,nem volt rendszeresség az életemben.A néhány év alatt ezt megtanultam,hogy kellenek a tünetmentességhez.A tavaszra odáig fajult a dolog,hogy híztam 20 kilót(13-at már visszafogytam)folyamatosan szívszorítást éreztem,állandó feszültség,köhögés,hányinger,stb.Ilyeneket előtte soha.Mindig hamar elájultam.Kezdtek ilyen szívrohamérzéseim lenni stb.Aztán kardiológiai kivizsgálás.ott semmi.Áprilisban egy pályázat miatt rosszul lettem,de olyan szinten,hogy nem is emlékszem,hogy kerültem a szobába,nem tudtam mozdítani a fejem,a szám és nagyon köhögtem meg fájt a mellkasom.Lefeküdtem,de másnap este megint rámjött ez a dolog,párom elvitt az ügyeletre.Kaptam injekciót,gyógyszereket.Egy hét és még mindig nem múlt a mellkasi fájdalom,visszamentem a háziorvoshoz,kiderült,a stressztől szívizomgyulladásom lett.Egy hónapig szedtem rá gyógyszert.Azóta kisebb tünetek előfordultak,de olyankor próbálom magam nyugtatni.Nekem azzal sikerül,hogy a kicsire gondolok,mert csak én vagyok neki itt,mert a férjem Angliában él 4 hónapja.Most megyünk hozzá lakni,persze,ha nem halok meg a repülőn.:-)Egyébként én pl.úgy próbálok küzdeni ellene,hogy félek a körhintán.Addig nem nyugodtam,míg fel nem ültem.Persze meg kellett állítani ,mert rosszul lettem,de legalább felültem.Egy lépéssel közelebb vagyok a körhintázáshoz.:-)Na motorozni azért még egy ideig nem fogok.Meg remélem a repcsin is elkerül a "jóbarát".Bár pont két napja hívtam Ferihegyet,hogy mit kell vigyek magammal és ,hogy mi van akkor ha rosszul leszek.Nem nyugtattak meg,de leküzdöm valahogy,mert másképp nem jutok oda.

Bocs,hogy ilyen tömény voltam,csak ez most kijött belőlem.

Mindenkinek gyógyulást kívánok.Ja és az orvos azt mondta,hogy csak akkor szedjem a Frontint.ha érzem ,hogy a front itt lesz nemsokára.

115. Nívea (válaszként erre: 114. - Eb3745168d)
2008. nov. 28. 14:24

Nem kell megijedned, mert tudod, hogy beteg vagy. És mitől van. Nem fogsz meghalni, nem kell kórházba vinni. Ha már tudod, hogy ez miért fordul elő veled, márpedig tudod, akkor nem szabad megijedni. Túl fogsz rajta jutni. Hidd el! Én ma olyan jó híreket kaptam, hogy majd ki ugrok a bőrömből. De majd elmesélem később. Most mennem kell suliba. :(

Szép napot! És próbálj meg kicsit relaxálni, hátha az segít.

114. eb3745168d (válaszként erre: 113. - Nívea)
2008. nov. 28. 10:35

Szia!


Köszi már egy kicsit jobban vagyok. Megfázásügyileg. De most nemrég megint rámjött egy rosszullét, fogalmam sincs miért. Iszonyatosan kalapált a szívem, nagyon melegem lett, nem tudom miért. :(( De nagyon rossz volt. És még mindig nem múlt el. Olyan ijesztő ez az egész. Pedig olyan jól indult a reggelem!

113. Nívea
2008. nov. 28. 09:40

Jó reggelt! Remélem másnak is ilyen jól indul, mint nekem :)

Jobbulás Saci!:(

Megértettem én is, amit akartál írni McKenzi:)

Kinek mi lesz a mai program?

112. McKenzi (válaszként erre: 111. - Eb3745168d)
2008. nov. 27. 22:11

Kösz :)))

Amúgy jól vagyok, nyomaszt egy munka amihez hozzá se kezdtem, azt hiszem holnap megcsinálom. Csoda, hogy még nem telefonáltak rám... :)

Meg vagy fázva? Ezt a száraz köhögést nagyon utáltam, de szerencsémre hosszú évek óta nem gyulladt be a torkom.

111. eb3745168d (válaszként erre: 110. - McKenzi)
2008. nov. 27. 21:08

Ok! Megértettük mit akartál mondani! :) Legalábbis én megértettem! De szerintem a többiek is!

Én meg már 2 napja úgy köhögök, majd meg fulladok... Tegnap is hajnali egykor tudtam elaludni! Borzalmas. Ráadásul ma egész nap fáj a jobb kezem meg vállam és kattognak az agyamban a hülyeségek! :((

Jól vagytok?

110. McKenzi
2008. nov. 27. 16:55

"a pulzusom felugrott 150-re és ott is maradt egész napokra"

ezt a hsz-emet szeretném pontosítani, mert másik fórumban olvastam, hogy a pánikroham 30 perc,

nekem órákig tartott (de tudom, hogy van ilyen is, nem vagyok UFO:))), de azt hogy "ott maradt napokra" úgy értettem, hogy nem egyszer fordult elő, és mikor elkezdődött akár délelőtt akár délután, lefekvésig tartott. Érdekes volt, hogy fulladással kezdődött olyan csikizős érzéssel a torkomban, és köhögnöm kellett - ennek orvosi oka van, már nem emlékszem, de akkor jól elmondta egy orvos ismerősöm.

109. McKenzi (válaszként erre: 89. - 7298d4c68b)
2008. nov. 26. 13:36

Ez szerintem nem pánikroham, hanem annak az előszele, mikor túráztatod az agyad ilyen paranoiákkal, egy szép nap meg arra ébredsz, hogy pl. szalad a pulzusod - ezért kell ezekkel vigyázni, valahogy túllépni rajta, elhessegetni, nehogy később valóban fizikai problémák legyenek belőle, mint pl. pajzsmirigy túlműködés.

Ezek a rémképek csak a fejedben vannak, a veszély nem valós, ezt kell valahogy rögzíteni

- nekem valahogy sikerült, persze nem tudom hogy túl nagy nyomás alatt is menni fog-e, de azért az elég ijesztő, hogy valóban beteggé teheti magát az ember

108. Nívea (válaszként erre: 106. - Eb3745168d)
2008. nov. 26. 13:30

Szia!

Én sem szeretem, mert a só kimarja a cipőm orrát(amivel felszórták), ha lefagy, akkor nem lehet sehová se menni.

Nem tudok a suliban belépni az msn-re, de majd este, ha haza értem, tudunk beszélni!

Én egész jól vagyok, csak ne kellene itt gubbasztani a számítógép fölött. Jobb lenne otthon :D

És Te hogy vagy?

107. eb3745168d (válaszként erre: 103. - Nívea)
2008. nov. 26. 11:39
Igazából nekem is ez a 3. pszichológus akinél tartok de ezt majd leírom bővebben!
106. eb3745168d (válaszként erre: 105. - Nívea)
2008. nov. 26. 09:02

Sziasztok!


Nálunk is olvad a hó! :(( Már tiszta latyak minden!

Na ezt az időt nem szeretem! :(Hogy vagytok??

105. Nívea (válaszként erre: 104. - Briell)
2008. nov. 25. 23:52

Szia! Na igen! Én látod ezért nem szedek, csak ha nagy a baj. Mostmár csak a vírusos betegségeknél megyek dokihoz, vagy ha a vesém fáj(vagy komoly a baj). A szokásosat felíratom a vesémre, a vírusra szurit kapok. És kész! Más gyógyszert(antibiotikumot) nem is szedek be. "Gyógyítsd magad!" híve vagyok :D Inkább a homeopátia, vagy a konyhai szerek.

Hát képzeljétek! Itt is olvad a hó :(( De ma jól megdobáltam a szomszédokat és a Páromat :DD Úgy kell Nekik! :P

104. briell
2008. nov. 25. 23:24

Sziasztok lányok, olvastam mit írtatok :) Nálunk nincs hóóóóóó :(!!!! Én szeretem látni ahogy szállingózik.. és úgy egyáltalán: tetszik :)

A gyógyszerekről este az jutott eszembe, hogy én azért nem merem bevenni mindet amit felírnak, mert egyik orvos sem törődik azzal, hogy a másik mit írt ki! és.. ugyebár vegyszerek keverednek az ember gyomrában, sosem lehet tudni miből mi sül ki. Pedig a tájékoztatóban ott van, hogy egyiket ezzel a másikat azzal nem szabad szedni.. de ezzel mit sem törődnek a dokik... :S

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook