Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pánikbetegség terhesen. Valakinek van ilyen tapasztalata? fórum

Pánikbetegség terhesen. Valakinek van ilyen tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2015. máj. 6. 09:12
Szia Angelika.Én februárban szültem.Tavagy az utcán elájultam,vertek a vizek,szúrt a mellkasom,félelem érzet és minden ami ilyenkor előjöhet,,ügyeletre bevittek,és pánik szindrómát állapitottak meg.Xanaxot és Valerinát szedtem,meg betalocot a szivembe,majd májusban teherbe estem,ugyanugy szedtem a valerinát,mire 7 hónapos lettem elmult minden,de két hete megint elájultam,olykor zsibbadok.De erös vagyok mert itt a párom aki szeret és vigyáz rám,meg a 4 éves lányom és a két és fél hónapos fiam akikért élek,és boldog vagyok.Te is kérlek gondolj a babára.Jobbulást.Sok sikert.Jo babázást♡:-)
2015. máj. 2. 14:41

Valószínűleg lehet terhesen is homeopátiás szert alkalmazni, a gyógyszertárban meg tudják mondani és ajánlani is tudnak valamit, ha a konkrét problémát elmondod.

Ha van időd/pénzed/kedved, akkor keress fel egy pszichiátert v. pszichológust, hogy utánajárj, mi okozza. Mert bogyóktól tartósan nem múlik el, csak átmenetileg...

4. Angelika250 (válaszként erre: 3. - Tavasz007)
2015. máj. 1. 21:44
Nem, nem szedek semmit.
3. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Angelika250)
2015. máj. 1. 21:00
szedsz valamilyen gyógyszert?
2015. máj. 1. 19:11
Szia! Panikbetegsegben van tapasztalatom , varandossagban nincs. Egy patikus holgy az allando rosszulleteimre, hasfajasaimra, szeduleseimre, hidegrazasomra, hanyingeremre egy homeopatias szert ajanlott: Nux vomica. Elegge hitetlen voltam es ez latszodott is rajtam. Azt mondta, hogy terhesek is szedhetik es gyermekek is, ugyhogy ne aggodjak. Kerdezz ra az orvosodnal, gyogyszereszednel. Nekem segitett, de nem gyozom hangsulyozni, hogy en nem varok es vartam kisbabat.
2015. máj. 1. 18:41
Sziasztok. 24 hetes terhes vagyok minden tavasszal es nyáron előjön a pánikbetegsegem, ez abba merül ki hogy ha a lakóhelyemtől távolodik pl elmegyek boltba egyedül stb ugy erzem menten elajulok ver a víz stb ( szokásos panikbetegseg tünet). Volt mar valaki hasonló helyzetben? Esetleg valami homeopátiás gyógyszer lehet szedni ra? Koszonom a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook