Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyalulműködéssel, glutén & cukormentes élet fórum

Pajzsmirigyalulműködéssel, glutén & cukormentes élet (beszélgetős fórum)


10. marthasmith (válaszként erre: 6. - Manikácska)
2014. febr. 6. 12:02
én 24, örvendek :)
9. marthasmith (válaszként erre: 7. - 9bbc382386)
2014. febr. 6. 12:01
tudom, egy életre szóló gyógyulásra gondoltam :)
2014. febr. 6. 10:32
Hát sajnos így van, az én "kollekciómból" semmi sem gyógyítható, de ha nem lesznek tüneteim, akkor a gyógyszerszedést is jobban fogom viselni.
2014. febr. 6. 09:26
Az autoimmun pm alulműködésből nem lehet meggyógyulni, vsizont a gluténmentesség tökéletes.
2014. febr. 6. 06:33
Nekem nem nehéz, elég csak arra gondolni, hogy azért csinálo, hogy visszanőjjön a kihullott hajam és majd, ha eljön az ideje, lehessen gyerekem. Most úgy tűnik, hogy a mellékvesém enzimhiánya miatt lettem IR-es és pm. problémás és ezt kell majd kezelni. Egyébként 20 éves vagyok.
2014. febr. 5. 22:18
:)))) nekem picit nehéz lemondani mindenről amit imádtam eddig, de megoldom, idővel.
4. Manikácska (válaszként erre: 3. - Marthasmith)
2014. febr. 5. 18:31
Megy is szerencsére és szeretem csinálni. :)Sok új receptet kitaláltam már, amivel mindenben pótolni tudom, amit nem ehetek.
3. marthasmith (válaszként erre: 2. - Manikácska)
2014. febr. 5. 17:59
Hű, szerencsésebb összeállítás nem mondom. :| Kitartás! Simán menni fog! :)
2014. febr. 5. 17:47
Nekem is alulműködésem van, most úgy tűnik, hogy végre jó a gyógyszeradag. Inzulinrezisztenciám is van, így már két éve nem eszem cukrot, ősztől gluténmentesen is étkezem és tejtermékek közül is csak kemény sajtot eszem.
2014. febr. 5. 17:37

Szeretettel várok minden kedves emberkét aki pajzsmirigy alulműködéssel él és már gyógyulóban van :) Érdekelnének a tapasztalataitok!

Nekem Glutén és cukormentes étrendet javasoltak, hogy hamarabb visszanyerjem az egészséges és leadjam a betegségtől feljött kilókat, ha gondoljátok csatlakozzatok együtt mindent könnyebb csinálni! :)

Nap mint nap írni fogom mit eszem-iszom, mik a tapasztalataim!

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook