Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovulációs teszt! fórum

Ovulációs teszt! (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. 171925f409 (válaszként erre: 17. - Ani2)
2011. szept. 13. 21:21
Szerintem ha olyan mint a tojás fehérje nyúlos már bocsi a kifejezésért akkor peteérésed van:DDDD
17. Ani2
2011. szept. 13. 21:19

Sziasztok!



Ma voltam orvosnál, megvizsgált és most estére kocsonyás "anyag" volt a betétemen, olyan mint pé-kor szokott lenni. Vizsgálat vagy pé miatt??

20 .napon vagyok.

2011. szept. 13. 10:37

Sziasztok!

Én is a napokban kezdtem a tesztelést DM-es Corax LH teszttel. A 10. napon erős rózsaszín volt a csík, a 11. napon viszont teljesen halvány. Szerintetek ha bekövetkezett a fogamzás pl. a 10. napon, a 11-en halványnak vagy sötétnek kellett volna lennie a csíknak?

2011. szept. 13. 10:31

Ovu tesztekből is létezik különböző érzékenységű,, éppen úgy mint a terhességi tesztekből.

Én a legérzékenyebbet veszem mindegyikből.

100 ért veszem darabját.

14. kutykurutty3 (válaszként erre: 12. - Ani2)
2011. szept. 12. 11:29
De megjegyzem, attól még, hogy pozitív egy ovuteszt, az még nem biztos, hogy a peteérés és a tüszőrepedés bekövetkezik. szóval a kérdésed, hogy nincs peteérésed --> nem mondja meg biztosan a teszt, csak azt, hogy van hozzá elég LH hormon a szervezetedben, és valószínű, hogy be fog következni.
13. kutykurutty3 (válaszként erre: 12. - Ani2)
2011. szept. 12. 11:26

Mindig a c csíkhoz viszonyítva nézd. Ha ugyanolyan erős a t csík, akkor az bizony pozitív.

Nekem is volt, hogy halványabb volt a c csík, mint egy másik kazettában, de az mindegy. Az a lényeg, hogy egy kazettán belül legyen ugyanolyan erős a tesztcsík, mint a kontrollcsík, vagy erősebb.

12. Ani2
2011. szept. 11. 20:15
Én a d...-be vettam a Corax ovu. tesztet. Nekem ez már a második doboz, ált. 6-7 között csináltam és előtte nem ittam 2 órával. És hát nekem soha nem volt olyan erős még a "C" csíkom se, nem hogy még a "T". Most is csináltam és látni mindkét vonalat halványan, ugyan olyan erősséggel, akkor most? Nincs pé-m??
2011. szept. 11. 19:47
Én is a tesz veszről rendeltem és teszt csíkos
10. Liimo (válaszként erre: 7. - Bocikaramell)
2011. szept. 11. 18:13
Mikroszkóp nekem sem jött be. Én ebayről vettem tesztcsíkokat.
2011. szept. 11. 14:09
Én a teszveszről rendeltem.
2011. szept. 11. 13:18
Sziasztok! Nekem is a mikroszkópos van. Hát nem tudom én sem mennyire megbízhatóak ezek a dolgok.
2011. szept. 11. 11:32
Sziasztok! Ti melyik tesztet használjátok? Nekem a mikroszkópos van, de sz----t se ér. Ez amiről beszéltek, mi a neve?
2011. szept. 11. 11:18
Nekem elég sokáig tartott kitapasztalni, hogy mikor érdemes a tesztet ellőni. A legtöbb helyen azt írják, hogy a késő délutáni órákban a legmagasabb az LH szint, amire reagál a teszt. Nekem ez olyan 2 óra körül volt, tehát ha 5-kor csináltam volna a tesztet, akkor soha nem lett volna pozi. Szóval fontos belőni, hogy neked kb. mikor van az LH csúcs. Illetve ne igyál a teszt előtt 3 órával, hogy minél koncentráltabb legyen a minta.
5. baloghany (válaszként erre: 1. - Ani2)
2011. szept. 11. 09:03

Nem érvényes már másnap reggel. Ezt utána kell mutatni 5-10 percen belül ahogy megcsináltad, és az erőssége se mindegy. Az a jó a várható ovuláció körül minden nap csinálsz tesztet és inkább délután, de azonos időben. Amikor a legerőssebb na onnantól várható az ovu 24-48 órán belül.

Én mellette hőmérőztem is és tuttira tudtam mikor volt az ovum, mert baba a pocakban rugdos :)

2011. szept. 11. 09:02

Nekem úgy volt, hogy mikor megcsináltam a tesztet, megjelent a kontroll és szinte vele együtt a második vonal is. És ahogy száradt úgy erősödött. Kb. 10-20 perc után remekül leolvasható az eredmény, de másnap már nem érvényes. Nekem volt olyan hogy másnapra a teszten mindkét vonal halvány lett, olyan is hogy csak a kontroll halványodott el.

Szóval a másnap már ne igazán nézegesd, mert nem biztos hogy a valós eredményt látod.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2011. szept. 11. 09:02

Nem az. Leolvasod, és kuka.

Középidőtájt minden nap kell csinálni egyet.

2011. szept. 11. 08:53
Szia szerintem másnapi már nem érvényes én is csak most kezdtem el ovu tesztezni de ha nekem is 2-3 percen belül nincs második csík dobom ki a fenébe:(
1. Ani2
2011. szept. 11. 08:47

Sziasztok!


Ebben a hónapban végig követtem a peteérésemet. De nem mutatott pé-t. Az van irva, h 5 percen belül olvassam le, akkor nem mutatta a pé-t, de másnapra meg a 2. vonal is tök erős, de az már nem érvényes, uyge?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook