Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ovulációs fájdalom fórum

Ovulációs fájdalom (beszélgetős fórum)


4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Netti4)
2019. júl. 23. 10:52

Szia! Szintén egy petefészkem van. Az ovulàciós időszak nálam is rossz volt ezidáig. Tegnap mentő vitt a sürgősségire. Kiderült, hogy a bal petefèszkem tele volt cisztàkkal, amik vérrel és vízzel voltak telve. Ezek durrantak ki/el. Iszonyat görcseim voltak.


Mikor nèzetted meg magad utoljára? És nem akarok beleszólni, ez a te dolgod, de ne várj sokáig a babával. ☹️

A mi állapotunkban nem tudni. Jobbulást kívánok neked! Majd írj, hogy neked mit mondtak!

2019. jún. 21. 11:26
Hát nem szívesen szedek gyógyszereket... De amikor már nem bírom az Apranax az mi úgy ahogy segít...
2. driennke83 (válaszként erre: 1. - Netti4)
2019. jún. 21. 11:16

Szia!


Nekem is szokott fájni, szurkálni, de azért ennyire nem erősen. Fájdalomcsillapító nem használ?

2019. jún. 21. 08:44

Sziasztok!


Sorstársakat keresek, mégpedig az ovulációs fájdalom kapcsán!


Sajnos nekem már csak egy petefeszkem van, egy korábbi dermoid ciszta miatt. Egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót, azután sajnos újra cisztasodtam. Egy ideje ciszta nincs, viszont minden hónapban a félidő tájékán iszonyatos hasi fájdalmaim vannak 6 napig. Orvostól orvosi jártam, voltam MRI vizsgálaton, hónapokig jarkaltal UH-RA, de egy éppen erő tuszőn kívül semmit nem találtak... 26 éves vagyok, meg nem szeretnénk babát, azt mondták kezdjem el újra a foggatlot addig a pete fészket nyugalomba kell helyezni, és hogy ez a fájdalom az úgy nevezett kozepidos fájdalom... Nem tudom van e még aki küzd ezzel, nekem ez borzasztó, van hogy a munkámban is akadályoz, vagy épp a mindennapokban!


Ha valaki magára ismer, írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook