Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvónéni végleg elmegy az oviból. Milyen búcsúajándékot adnál neki? fórum

Óvónéni végleg elmegy az oviból. Milyen búcsúajándékot adnál neki? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Pné Veronika (válaszként erre: 14. - Survivor3)
2009. máj. 18. 16:14

Jaj már, most mé kell a kicsit pickálni??? :-))



Írtam az 1. hozzászólásban:


Kiírtam egy szavazást is erről, de véletlen "elnyomtam". Adnátok tippeket?

16. Pné Veronika (válaszként erre: 13. - Cfbf9bf4af)
2009. máj. 18. 16:11

Nem, Szentendre...


Asszem a szörpi "jó húzás lesz", úgyis mindig nekem kellett a csoport "sütiválogatottját" előállítani. Külön kérése volt mindig és én büszkén álltam a feladat elé. :-)

15. cfbf9bf4af (válaszként erre: 14. - Survivor3)
2009. máj. 18. 15:14
igen ez valoban jó ötlet :) én is meghatodnék egy kis griztöl:)
2009. máj. 18. 15:10
grízt
13. cfbf9bf4af (válaszként erre: 11. - Pné Veronika)
2009. máj. 18. 15:06

Hova jártok óviba? Bp?

És a saját készitésű szörpi és itóka, aszem elég kedves ajándék lesz! :)

2009. máj. 17. 20:40
Ja, lehet, hogy már késő, de pl. egyik karácsonykor olyan tollat adtam, ahol a nevük bele volt gravírozva, annak nagyon örültek. Egyszerű toll volt, nem köves, meg drága.
11. Pné Veronika (válaszként erre: 10. - Cfbf9bf4af)
2009. máj. 17. 19:49

Igazad van. :-)


Egyébként készítettünk Veruskámmal bodza szörpöt és házi lekvárt, azt adjuk majd, de a tálcát asszem elkészíttetem és a család nevében átadom hozzá neki. Búcsúajándéknak az is megteszi, ha eddig kedves volt velünk, akkor nem hiszem, hogy a fejemhez vágná... :-))


Majd neked is küldök, ha hozzád járunk... :-)


Tényleg nem szeretne valaki ÓVÓ NÉNI lenni az ovinkban? Nincs senki a helyére... :-(

10. cfbf9bf4af (válaszként erre: 9. - Pné Veronika)
2009. máj. 17. 19:40

Ha megengedheted magadnak akkor vedd meg egyedül azt a tálcát és add oda búcsú ajándékként, a köszönet és a szeretet jeléül a saját és gyermeked nevében.

És egyáltalán nem kell hogy ezüstből legyen a tálca!!!!!

Én nagyon örülnék valai hasnlónak.


Nekem most ballag a nagycsoportom és már elöre félek mit kapok :)

Ilyenkor attól fáj csak a szívem, hogy tudom egy vagyon pénzt költenek valamire, amit talán soha nem is fogok használni :(

De remélem idén nem igy lesz!!!! :)

Igérem megirom majd mit kaptam.

2009. máj. 17. 19:26

Köszönöm mindenkinek az ötleteket. A tollnak szerintem sem fog örülni, de ők tudják... :-/

Kicsi vagyok én ahhoz, hogy a rongyrázós milliomos anyukát "lebeszéljem"... :-(


A tálcára azt mondták, hogy gagyi, csak akkor tetszene nekik, ha ezüst lenne. :-S

8. cfbf9bf4af (válaszként erre: 6. - Sznebk2)
2009. máj. 16. 00:07

ez nagyon aranyos ötlet! Azért tuti elfogyottaz utalvány is, és bármit is vettek belöle rátok fognk emlékezni:)

sajnos nálunk számokkal vannak jelölve a csoportok...

pedig nekem is nagyon tetszik mikor szine vagy valamilyen állatkás neve van:)

7. cfbf9bf4af (válaszként erre: 4. - Pné Veronika)
2009. máj. 16. 00:05

háááát nem tudom, de bevallom én NEM annyira örülnék egy tollnak, akármilyen kövekkel van kirakva, és pláne hogy ilyen drága, és mennyi mást is lehetett volna venni belöle... :(

rosz rágondolni!

de amugy a tálca ötlete, ami gravirozva van az tetszik! jopofa, tartos, és hasznos is! Ahányszor elöveszi az óvonéni emlékezni fog rátok! :) Akár eszik valamit, vagy rátesz pár poharat:)

2009. máj. 15. 22:52
Mi a pöttyös labda csoport vagyunk, voltunk (mindjárt). Vettem két hatalmas pöttyös labdát és minden pöttybe beírtam a gyerek nevét és a jelüket berajzoltam. Borítékban 10-10ezer forintos s..ll utalványt kaptak, a fájós lábuk miatt. Hát, a labdának jobban örültek! :)csak egy labda és alkoholos filctoll kellett hozzá. Meg egy vasárnap délután, mert kettőt csináltam.
5. Pné Veronika (válaszként erre: 3. - Cfbf9bf4af)
2009. máj. 15. 22:37
Köszi, majd holnap benézek. Jó éjt.
4. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Cfbf9bf4af)
2009. máj. 15. 22:37

Kitalálták az "okosok", hogy ez csak porfogó lenne. :-( Sajna ezt nem támogatták, most valami kristállyal kirakott tollat (10000ft)vettek.

Az mellé gondoltam, hogy egy fém (esetleg ezüst) tálcát kéne adni, az évszámmal és a gyerekek nevével gravírozva. Azt mondták, hülyeség... :-(

2009. máj. 15. 22:31
de még gondolkodom...
2009. máj. 15. 22:30

Szia én is óvónéni vagyok, és azt tudom hogy porcelánból és mindenféle vázából annyit kapunk... :)))

Szerintem egy jólszerkesztett emlékkönyv a csoportjáról és az óvi életről nagyon szép ajándék lehetne!Sok sok képpel, gyerekek rajzaival.

És az is jópofa ha a szülök néhány sort irnak bele emlékbe.

2009. máj. 15. 22:26
Kiírtam egy szavazást is erről, de véletlen "elnyomtam". Adnátok tippeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook