Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvodai dajka kidolgozott tételek fórum

Óvodai dajka kidolgozott tételek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2019. márc. 23. 15:46

Sziasztok. Nekem is eltudná valaki küldeni a kidolgozott tételsort. Köszönöm

jancsovicserzsi@freemail.hu

12. Dücsi
2019. márc. 3. 18:44

Sziasztok. Nekem is eltudná valaki küldeni a kidolgozott tételsort. Köszönöm

szucsbelluka@gmail.com

11. Bea4
2019. febr. 3. 12:53
Sziasztok ! Eltudná valaki küldeni nekem az Óvodai Dajka Tételeket kidolgozva a lengyelgeza@freemail.hu-ra Segítségeteket előre is nagyon köszönöm .
2018. jún. 8. 13:58

Sziasztok! Unokahúgom teljesen kétségbeesett, mert jegyzetek hiányában nem tudja kidolgozni a dajka képző iskola vizsgatételeit. Tudna valaki sürgősen segíteni? Esetleg, hogy hol lehet tananyagot letölteni?

Előre is nagyon köszönöm, ha segít valaki!!!

2015. okt. 18. 18:56
Sziasztok, most szeretném lkezdeni a sulit és mielött sok pénzt költenék rá szeretném segítségeteket kérni abban hogy ha tudjátok küldjétek már el lécci nekem a tételeket vagy a tananyagokat esetleg ha valahonnan tudok letölteni hasznos tanulni valót! Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
2014. szept. 17. 08:53

Ha kiírsz egy fórumot, viseld el, hogy nem mindenki fog egyet érteni veled.

Gondolom a gyerekeket se arra tanítod, hogy más végezze el a (házi) feladatot helyettük. - Attól, hogy "mentséget" találsz rá, még nem lesz etikus...

7. Szidra<3 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2014. szept. 16. 20:13

Borzasztoan nem erdekel,te epo mit szeretsz. En is sokmindent nem szeretek,de megid ilyen vilagban elunk.

Ha zavar,---------> tovabblepgomb. ;-)

6. szafaripók (válaszként erre: 5. - Szidra<3)
2014. szept. 16. 08:51

Nem nyert.

Van egy fiam, óvodás, és van egy lányom, még pocakban.

Tisztelem és becsülöm azokat, akik gyereket nevelnek, dolgoznak, tanulnak, pláne ha mindezt egyszerre. De azt is gondolom, hogy mindezt magának választja az ember, miután mérlegeli, mi mivel jár.

Borzasztóan nem szerettem azokat, akik mások kidolgozott tételeiből voltak okosak, hiszen sokszor a tételek kidolgozása sokkal tovább tart, sokkal több utána járást igényel, mint a megtanulásuk. Ezt mindkét diplomám megszerzése során így éreztem.

5. Szidra<3 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2014. szept. 15. 17:40

1' de igen megbantottal...gondolom te meg egy gyerektelen no vagy,es ezt adatlap megnezese nelkul mondom,mert egy 2-3 csalados edesanya nem vag oda egy masiknak.

Tudom,hogy vannak gyerekeim,hisz en hoztam oket a vilagra,vagy mi a szöszmano,es bezony aki ismer becsul,mint edesanya. Te nem ismersz Kedves, bar a kedvesseget meg tanulhatnal es az emberseget is.

Tehat kerlek ne ugass.

A vegzettsegert megddolgozok,csakugy mint a ket sajat boltomert,a ket csakadi hazamert,a ket okos gyermekemert,mint azt tettem idaig is 1 fitying hitel nelkul.



Ne szolj bele abba,amiben csak beszolsz alpari modon,ha nem tudsz onzetlenul jot tenni,kivanni a masiknak.

4. Szidra<3 (válaszként erre: 2. - Cippora)
2014. szept. 15. 17:35
Koszonom szepen. Igen, ma beszeltem az illetekessel,kapunk nemileg kidolgozott teteleket. Hogy a szavaival eljek. Ezt ugy nem tudtam,szoval onnantol makd megoldom es megtanulom.:) koszonom szepen.
2014. szept. 15. 09:46
Nem akarlak bántani, de amikor belekezdtél, nem tudtad, hogy gyerekeid vannak, akikkel időt kell tölteni?? Ha már belekezdtél egy képzésbe, dolgozz is meg a végzettségért... szerintem...
2014. szept. 14. 12:19
Nekünk papíron oda adták az egészet kidolgozva,és én mindenkitől ezt hallottam.Nektek miért kell kidolgozni?
2014. szept. 14. 11:36

Sziasztok. Nagyon nagy szuksegem lenne Óvodai dajka kidolgozott tetelekre,amik jo eredmennyel zarultak.

Nagyon megkoszonnem,varandosan, ket kicsi mellett eleg szuk a kidolgozasra szant idom,igy segitseget kernek.



Koszi.

Szidra.;)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook