Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovis fellebbezés, hangnem? fórum

Ovis fellebbezés, hangnem? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 3. 06:32

Az erősebb hangvétel alatt nem gorombát értettem:-)

M

Elérni?mondjuk azt h betartsák a trveket,mert a napokban kutakodtam a neten h mik az új rendelkezések és nem fedi azt amit mondtak...


Pl a nyílt napon a vezető mit mond?h beiratzkozáskor vigyünk a gyereknek szemelyit! És valtig állította h kell,pedig ugye nem:-)

Szvl vigyázni kell,attól h ő vezeti az intézményt köteles trv-ek alapján működni!


Az meg h ki mit gondol utánna? Az h a dadus najd tudja h nem hagyom magam,küzdök az diszkriminació,a kivételezés ellen,nem érdekel...

Volt már tapasztalatom bölcsiben ezzel,es nem voltam fekete bárány emiatt,sőt!némi odafigyelest kaptam,szóltak mindig időben mindenért:-)

2013. máj. 31. 20:15
Hű! Még oda sem jár a gyereked, de máris erős hangvételű levélen gondolkozol? Szerinted mit érnél el vele?
2013. máj. 30. 07:03
Köszi lányok!
2013. máj. 30. 03:26
Szerintem emberi hangvételűt írjál. De szinte biztos, hogy feleslegesen teszed, nem fogtok bejutni.
8. Cippora (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. máj. 29. 21:48
Akkor a fél bölcsik magánokirathamisítanak,ahogy hallom...
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Papp Szilvia)
2013. máj. 29. 15:32
Szerintem a barátnődé felfrissítve megfelel. Agresszívba nem mennék át, hiszen mégiscsak oda akarod a gyerekedet járatni, nem kell, hogy megjegyezzék ilyen miatt.
6. szafaripók (válaszként erre: 5. - 6b006fc769)
2013. máj. 29. 15:19

Úgy-úgy...

Szándéknyilatkozatot írhat, hogy x dátumtól y munkakörben kívánja foglalkoztatni. Csak akkor y dátumtól kérhetik a munkáltatóit. De ha addigra ugye megvan a vállalkozás, akkor elmondhatja, hogy ő, mint munkavállaló állt el attól a szerződéstől, DE helyette máshol dolgozik.

Így sem teljesen etikus, de legalább nem törvénybeütköző...

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Krisz42)
2013. máj. 29. 15:14
Hát ja. Senkit ne zavarjon, hogy ez így magánokirathamisítás.
4. Krisz42 (válaszként erre: 2. - Papp Szilvia)
2013. máj. 29. 14:14
Elég vmi hivatalos pecsét is,ellenőrizni nem fogják,ha férjed,ismerős ì egy papìrt,h akár ősztől ott fogsz nála dolgozni,az elég.Ők hivatalosan nem kaphatnak infot,de nem is ellenőrzik,csak vmi bizonyíték kell.
2013. máj. 29. 14:13

Fellebezhetsz, de egyáltalán nem biztos, hogy abba az oviba fognak bejuttatni.

A törvényi szabályozás szerint ugyanis nem kötelesek, még akkor sem, ha minden kritériumnak és törvényi feltételnek megfeleltek. Elképzelhető, hogy a körzeten belül másik oviban biztosítanak helyet nektek.


Én a helyedben első körben biztosan nem mennék át "agresszív kismalacba", hanem egy törvényileg alátámasztott, szilárd, de normális hangvételű fellebbezést írnék. És személyesen megkersném a leendő óvónőt/óvodavezetőt, vagy bárkit az önkormányzatnál, ha van ismeretséged.

2013. máj. 29. 14:09

A kicsimájusi,kértek munkáltatóit persze,de azt nem tudják h febr körül fogok munkába állni már,mert saját céget alapítunk! Ezt persze bizonyítani nem tudom,hisz terv:-(


Lányom már 3 éves!

2013. máj. 29. 14:07

Még nem kaptunk határozatot,de elutasítanak,mert 49 helyre 80-90 en jelentkeztünk:-)

Milyen fellebbezést írjak?

Konkrét,erős,trv-ekkel tele tűzdelt nagggyon hivatalis hangvételűt?

Vagy

Kicsit emberibbet,több saját mondatos megfogalmazásost,kevesebb trv hivatkozással?


Sajna olyan ovi h csúszópenzesek az elsők,nehéz bejutni,de körzetünk,és ismerősöm ugyanolyan helyzetben volt mint én és fellebbezéssel sikerült neki...

A fellebbezése már megvan,de nem minden pontban hatályos már:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook