Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovikezdés fórum

Ovikezdés (beszélgetős fórum)


1 2
10. f6afe63a24 (válaszként erre: 7. - Manó2000)
2014. ápr. 24. 17:43
Igen ez a másik ami miatt aggódom.Vikim elég beteges volt eddig, ami lehet betudható annak h. sokat buszozgatunk a szüleimhez.De az is lehet h. egyébként is beteges tipus.
9. f6390e6b9b (válaszként erre: 7. - Manó2000)
2014. ápr. 24. 17:43
Nem kell túlaggódni.Akkor tartsd otthon ha lázas,hasmenéses,hányásos.Egy hapci vagy hogy folyik az orra még nem ok arra hogy otthontartd.
8. f6afe63a24 (válaszként erre: 6. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 24. 17:42
Értem én hogy nem nagy dolog a beszoktatás.De a gyerekeket biztos megviseli, főleg az érzékenyebbeket.3 évig szinte mindig velem volt, még engem is megvisel az elválás, nemhogy őt.
2014. ápr. 24. 17:40
Tenyleg gyerekfuggo, de en a gyakori megbetegedesek miatt aggodom, hogy mi lesz ha visszamegyek dolgozni.Most kistesoval itthon vagyok, igy nem volt gond a munkahellyel.
6. f6390e6b9b (válaszként erre: 4. - F6afe63a24)
2014. ápr. 24. 17:37
Még felesleges azon aggódni,hogy mi lesz!Az én lányom iszonyat anyás.Az oviban semmi gond nincs,nem keres,nem sír.A beszoktatás nem egy was ist das.Ülsz mint a jó gyerek és nézed mit csinál.
2014. ápr. 24. 17:37

Nagymama éppen külföldön dolgozik még nem tudjuk szeptemberben kint lesz e.Ha beteges lesz az én lánykám mi lesz a munkámmal.Az se biztos h. a mamával betegen ellenne e.Úgyhogy elég sok dolog foglalkoztat.

Elég érzékeny Viki ezért félnék h. megviseli ez a sok dolog,anya sincs vele, oviba is kell járni.

2014. ápr. 24. 17:33

Vikim elég szégyenlőske, de nem mondanám nagyon anyásnak.Apával olyan jól el tud lenni, ha én nem vagyok, nem sír utánam, sőt nem is emleget.Mivel még másra nem volt hosszú időre hagyva igy nem tudom h. oviba mennyire lenne el.

A férjem már most küldene dolgozni, mivel ő táppénzen van.Mennék dolgozni és szívesen.De ha arra gondolok mi lesz a lányommal meg az ovival.Én nagyon bánnám ha kihagynám a beszoktatását, pláne ha még beteges is lesz.

2014. ápr. 24. 17:24

Ez abszolút gyerekfüggő.

Az én fiam nem volt bölcsis, 2.5 évesen "dobtuk" a mélyvízbe az oviba. Ő sose volt sírós gyerek, a 2 év alatt, amióta jár, talán ha 6-7 alkalom volt, amikor sírt, mikor eljöttem. Beteg sem volt szinte sose (1-1 kötőhártya-gyulladás évente).

Ellenben volt egy kisfiú, akivel együtt kezdtünk: ő gyakorlatilag az első évben minden reggel üvöltve sírt. Plusz nála tényleg 2 hét ovi, 2 hét betegen otthon, mert mindent elkapott, amit csak lehetett.

2014. ápr. 24. 17:24
Minden gyerek más.Ha szerencsés vagy pár napon belül beszokik.Nálunk ez 3 nap volt.Ha 6-ra jársz dolgozni akkor kell segítség,oviba vinni-hozni.Mire gondoltál konkrétan?
2014. ápr. 24. 17:20
Lányom eddig úgy van hogy Szeptemberben kezdi az ovit.Mire számíthatok? Irjátok le kinek hogy zajlott! Lehet igy egyáltalán dolgozni járni mellette, szükséges a nagyszülők segítsége.stb.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook